Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

Ο Halvøy (Χερσόνησος) θα είναι ο μεγαλύτερος χάρτης στην ιστορία του Battlefield κι αυτός για το BR Mode που έρχεται στις 25 Μαρτίου...
Ο χάρτης θα είναι 10 φορές μεγαλύτερος από την Hamada και μπορείτε να δείτε την διαφορά στην 2η εικόνα...

 

fdSjCb1.jpg

 

IR91M5k.jpg

https://www.facebook.com/battlefieldgreece/?ref=nf&hc_ref=ARS_oVWA6onHOjSCgpiCH-EeM_DlTmYLtvKxW9UXe2FgD4ExJh8AvSBIUtdhvBY4_j8

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
ΠΗΓΗ
Link to comment
Share on other sites

Ο Halvøy (Χερσόνησος) θα είναι ο μεγαλύτερος χάρτης στην ιστορία του Battlefield κι αυτός για το BR Mode που έρχεται στις 25 Μαρτίου...
Ο χάρτης θα είναι 10 φορές μεγαλύτερος από την Hamada και μπορείτε να δείτε την διαφορά στην 2η εικόνα...
 
fdSjCb1.jpg&key=808f9ae10f19f69b181f48dd0c015efb5952742cbf03d388d2277d2d5c23c725
 
IR91M5k.jpg&key=5f0178e34f276c7b3323bb7a301964bf51517dcf7078d1ee4a28aeff0b88faad
Πηγή

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος dfk_7677 έγραψε:

Εχουν κανει και αλλα καινουργια πραγματα introduce, γιατι δεν τα βαζουν ολα μεσα να ειναι πιο πληρης η λιστα.

Π.χ χτες καθε φορα που πηγαινα να αλλαξω οπλο με εβγαζε απο το customisation μενου στο map τουλαχιστον 2 φορες. 

Εβλεπα πισω απο τα crates τους αντιπαλους αλλα οταν εκανα ads εμφανιζοταν το crate. Οποτε legit να μην υπαρχει σποτ στο game, πλεον βλεπεις κανονικα που ειναι κρυμμενος απλα δεν μπορεις να τον βαρεσεις.

Η συμβολη των features αυτων δεν πρεπει να παραβλεπεται γιατι παιζει ρολο στο να βιωσεις την εμπειρια του Bf V οσο το δυνατον καλυτερα.

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι αυτός ο δόκτωρ ασεβής, ωρέ;

πριν 7 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

Αν πω ότι δεν με ενθουσίασε το battle royale mode του .... τι θα μου πείτε ...

Γιατί, ρε Νικόλα; Ξέρω. Είσαι στον ελληνικό στρατό και δεν αντέχεις άλλους σκοτωμούς:p

Στα σοβαρά τώρα: τι δεν σου άρεσε; Πολλοί θεωρούν ότι το br mode θα σώσει το v, οπότε καλό είναι να ξέρουμε αν ισχύει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

πήγα να παίξω, να δοκιμάσω βρε αδερφε χωρίς να έχω εμπειρια απ;o BR ...μετρημένα στα δάχτυλα παιχνίδια με apex...φορτώνω Firestorm SOLO....πεφτω κάπου μόνος μου...ψάχνω τριγύρω, βρίσκω 2 -3 οπλα, σφαίρες κτλ κτλ...δεν πολυκαταλαβαίνω το ιnventory αλλά τελοσπάντων...βλέπω την φωτιά να  πλησιάζει...αρχίζω να συγκλίνω ...., τρέχω, ανεβαίνω λοφους, πηδάω μάντρες , κολυμπάω...φτάνω σε έναν βράχο και από εκεί σε έναν υπερυψωμένο σπίτι...με περίμενε στην πορτα ένας...shotgun ΤΕΛΟΣ..μαλιστα...να μου πεις...που πας ρε καραμήτρο ...εδώ δεν μπορείς ουτε σε breakthrough...?

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

βλέπω την φωτιά να  πλησιάζει...αρχίζω να συγκλίνω ...., τρέχω, ανεβαίνω λοφους, πηδάω μάντρες , κολυμπάω...φτάνω σε έναν βράχο και από εκεί σε έναν υπερυψωμένο σπίτι...με περίμενε στην πορτα ένας...shotgun ΤΕΛΟΣ..

Br μπήκες να παίξεις ή προπονείσαι για το σπάρταθλον;

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DEADLAZARUS said:

Γιατί, ρε Νικόλα; Ξέρω. Είσαι στον ελληνικό στρατό και δεν αντέχεις άλλους σκοτωμούς:p

Στα σοβαρά τώρα: τι δεν σου άρεσε; Πολλοί θεωρούν ότι το br mode θα σώσει το v, οπότε καλό είναι να ξέρουμε αν ισχύει κάτι τέτοιο.

 

Γενικά έχω κάπως συνδέσει την BF σειρά τρέχω σκοτώνω και φτου από την αρχή. Μου φάνηκε αρκετά εύκολο διότι φτάνω στους 5 άνετα + αρκετό καλό loot .

Όσο για το αν θα αναστήσει το BFV το BR mode δεν το νομίζω, χάρτες θέλουν οι περισσότεροι και εγώ για να σκοτωνόμαστε σε διαφορετικά μέρει :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

Γενικά έχω κάπως συνδέσει την BF σειρά τρέχω σκοτώνω και φτου από την αρχή. Μου φάνηκε αρκετά εύκολο διότι φτάνω στους 5 άνετα + αρκετό καλό loot .

Όσο για το αν θα αναστήσει το BFV το BR mode δεν το νομίζω, χάρτες θέλουν οι περισσότεροι και εγώ για να σκοτωνόμαστε σε διαφορετικά μέρει :p

 

Μέρει=είδει:p;

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ενα BR που μπορω να παιξω... Στο πρωτο game που παιξαμε πηραμε win (προφανως οχι εξαιτιας μου καθως δεν ηξερα καν πως δουλευει το loot) αλλα it counts ?

Μετα το ενιωσα λιγο αλλα συνεχιζω να κανω τον τσολια και στο BR με τα γνωστα αποτελεσματα...

Οπως και να εχει 2 νικες σε 3 ωρες παιχνιδι ειναι καλα αναλογικα με τις 7 νικες στο απεξ σε 15 μερες παιχνιδι ?

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Οπως και να εχει 2 νικες σε 3 ωρες παιχνιδι ειναι καλα αναλογικα με τις 7 νικες στο απεξ σε 15 μερες παιχνιδι ?

 

Χωρίς να θέλω να μειώσω την επίδοσή σου, λάβε υπόψη ότι στο BF παίζουν και αρκετά χειρότεροι παίκτες. Δεν ξέρω αν γίνεται ευθεία σύγκριση μεταξύ των 2.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.