Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

10 minutes ago, dfk_7677 said:

 

Χωρίς να θέλω να μειώσω την επίδοσή σου, λάβε υπόψη ότι στο BF παίζουν και αρκετά χειρότεροι παίκτες. Δεν ξέρω αν γίνεται ευθεία σύγκριση μεταξύ των 2.

Ναι γνωριζω. Μα το εγραψα ηδη οτι εξαιτιας των αλλων νικήσαμε. Δεν εχω αυταπατες οτι ειμαι γαματος. Απλα δεν τρωω πετσα οπως στο αλλο

Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ναι γνωριζω. Μα το εγραψα ηδη οτι εξαιτιας των αλλων νικήσαμε. Δεν εχω αυταπατες οτι ειμαι γαματος. Απλα δεν τρωω πετσα οπως στο αλλο

 

Δε ξερω λες εσυ, εμεις εχθες πηραμε παιχνιδι και ειμασταν 2αδα απο την αρχη :p

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Επιτελους ενα BR που μπορω να παιξω... Στο πρωτο game που παιξαμε πηραμε win (προφανως οχι εξαιτιας μου καθως δεν ηξερα καν πως δουλευει το loot) αλλα it counts ?

Μετα το ενιωσα λιγο αλλα συνεχιζω να κανω τον τσολια και στο BR με τα γνωστα αποτελεσματα...

Οπως και να εχει 2 νικες σε 3 ωρες παιχνιδι ειναι καλα αναλογικα με τις 7 νικες στο απεξ σε 15 μερες παιχνιδι ?

Μάριε, αυτό είναι br mode για σένα:

Εννοείται πως πρέπει να το δεις όλο.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, panoc said:

 

Δε ξερω λες εσυ, εμεις εχθες πηραμε παιχνιδι και ειμασταν 2αδα απο την αρχη :p

Lol με ποιον? Χτες τους λεω τελευταιο game για μενα παμε να παρουμε αλλη μια νικη. Ε 19 kills συνολο και το πηραμε. 11 ο cheater (rigo ?) 6 εγω αλλα εφαγα oneshot με kar level3 απο καποιον που ποτε δεν είδαμε λιγο πριν το τελος και το ειδα spectate...

Link to comment
Share on other sites

να του δώκω μια ευκαιρία αλλά θα πρέπει να μπορώ να μιλάω μαζί σας (1) , να ειστε ανεχτικοί στην πραγματική "νουμποσύνη μου -όχι σαν την δήθεν του παγωμένου 20 (2) και να μου πειτε 5 -10 -50 πράγματα (3)...

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος sstav έγραψε:

να του δώκω μια ευκαιρία αλλά θα πρέπει να μπορώ να μιλάω μαζί σας (1) , να ειστε ανεχτικοί στην πραγματική "νουμποσύνη μου -όχι σαν την δήθεν του παγωμένου 20 (2) και να μου πειτε 5 -10 -50 πράγματα (3)...

Α, ρε Σπύρο. Άνθρωπος στη θάλασσα:p....

https://www.pcgamer.com/battlefield-5-battle-royale-is-built-for-speed-but-goes-by-so-slow/

Link to comment
Share on other sites

@sstav Το σίγουρο είναι πως θέλει mic για να συνεννοηθείς μιας και η ιδιαιτερότητες του br το απαιτούν τόσο στο loot όσο και στις στιγμές της μάχης. 

Αφού παίξεις μερικά rounds και "πιάσεις" το mechanism στο πως lootαρεις δεν υπάρχει κάτι άλλο σαν βοήθημα. Από αυτό το σημείο ξεκινάει ή τύχη που χρειάζεται το squad, όπου σε συνδυασμό με το όποιο skill έχει το team μπορεί να δώσει win ή όχι. Πριν μπεις br κάνε ζέσταμα κανένα tdm - domination που είναι γρήγορα modes με random κατευθύνσεις. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

παρτο ρε συ.....να παιξουμε devastation ενθυμούμενοι tsaritsyn- υπερασπιση Β μεχρις εσχάτων....

Μπα. Δεν μ' εμπνέει το περιβάλλον. Στο 1 (με όσα μειονεκτήματα αυτό έχει) νιώθω ότι είμαι μέσα στα χαρακώματα.

Link to comment
Share on other sites

Παντως το κοιτατε λαθος... το θεμα δεν ειναι το win αλλα το ποσους μπορεις να φας. Win μπορει να παρει οποιος ναναι, εδω κερδιζουν σολο ατομα που δεν κανουν ουτε μπαμ.

Το ιδιο λαθος κανετε και στο κλασικο bf. Παρε λεει τα objectives να κερδισουμε, τι να κερδισουμε? Τοσο πολυ σας νοιαζει αν γραφει win η lose στο πανω μερος? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ουτε το ενα ισχυει ουτε το αλλο. Το θεμα ειναι να νικας αλλα να βοηθας οχι απλα να κρυβεσαι και να σε κουβαλανε...

 

Παρτε και ενα vid απο χτες...

 

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καποιοι τα λεγαμε και αλλοι εσκιζαν τα σωβρακα τους οτι απο και κλειεται.

Τωρα και p2w " Elite characters with special weapons".

Μπραβο στην EA, αλλα το μεγαλο μπραβο στη Dice που τον εχει κανει χωνι για το χρημα.

Έγινε επεξεργασία από panoc
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Τι ειναι special weapons και elite characters?

Ας ελπισουμε οτι θα ειναι elite στο cosmetic και μονο για τι αλλιως μιλαμε για hacks.

Βεβαια δεν με νοιαζει γτ δεν παιζω πλεον αλλα εχει πλακα να δω που θα καταντησει το game.

Link to comment
Share on other sites

Μετα το update δεν ανοιγει το σκατοπαιχνιδο... Μιλαμε πραγματικα βαρεθηκα καθε τρεις και λιγο να βγαινει και απο εξα προβλημα με την αηδια που πηγαμε και πηραμε

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο τα εχουμε ξαναπει μονο εσυ εχεις τετοια προβληματα. Κανεις απο αυτους που παιζουμε δεν εχει κατι τετοιο. Εμενα προσωπικα δεν εχει κρασαρει ουτε μια φορα το παιχνιδι απο οταν το παιζω.

Link to comment
Share on other sites

Ε όχι και κανείς... Πολλές φορές παίζουμε με κάποια παιδιά και στα καλά καθούμενα μας λέει στο discord ότι κρασαρε το παιχνίδι. Επίσης κρασαρισματα δεν είχα ποτέ! Χθες έκανα το update, πάω να ανοίξω το παιχνίδι, ανοίγει και πάνω που βγάζει το λογότυπο απλώς ξανακλείνει. Όλα τα υπόλοιπα που είχα στο παρελθόν έχουν λυθεί. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.