Jump to content


Assassin's Creed Odyssey


Recommended Posts

On 11/1/2018 at 6:05 PM, tommybertsen said:

Και σε εμένα, τώρα κατεβαίνει :) 

 

 

Περιμένω καμιά προσφορά , γιατί 40€ είναι πολλά. Αν κάνει κάνα μπλακ φράιντει ή τίποτα Χριστουγεννιάτικο όπως πέρυσι, θα είναι σούπερ :D 


και τα 40 ? 

 


shattered επειδή δεν εχω ασχοληθεί με uplay , παίρνεις steam key ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος manos_ir έγραψε:


και τα 40 ? 

 


shattered επειδή δεν εχω ασχοληθεί με uplay , παίρνεις steam key ?

Όχι. Παίζεις μέσω uplay. Κάνεις redeem το κλειδί εκεί και κάθε φορά που θες να παίξεις το παιχνίδι, ανοίγεις το uplay.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος manos_ir έγραψε:


και τα 40 ? 

 


shattered επειδή δεν εχω ασχοληθεί με uplay , παίρνεις steam key ?

40€ για το season pass έλεγα εγώ. Το παιχνίδι το πήρα από uplay με τον τρόπο που είπε ο shatered πιο πίσω στα 48€

 

Υπάρχει και εδώ για λίγο φτηνότερα. Παίρνεις κλειδί και το κάνεις redeem στο uplay. Από το site αυτό είχα πάρει το προηγούμενο Assassin's creed. Κανένα πρόβλημα (και αρκετά ακόμη games έχω πάρει)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα παιχνίδι και season pass από Uplay, και τα δυο με 20% έκπτωση.

Αλλά νομίζω οτι τα αγόρασα φθηνότερα....Δε θυμάμαι αν είχε κάποια άλλη έκπτωση εκείνη τη περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος GFFermari έγραψε:

Εγώ πήρα παιχνίδι και season pass από Uplay, και τα δυο με 20% έκπτωση.

 

Άλλο το 20% και άλλο το -50% συν -20% που πήρα πέρυσι το season pass του origins :p Κάτι τέτοιο περιμένω :hehe: (16€ είχε βγει το season pass. Αν δεν το βρω το πολύ 20, ας το απολαύσετε οι υπόλοιποι :)

Link to comment
Share on other sites

Ξεχωριστά τα αγόρασα και χρησιμοποίησα δυο uplay codes (αλλιώς θα έπαιρνα κατευθείαν τη Gold edition). Γι'αυτό λεω πως νομίζω οτι το season pass είχε χαμηλότερη τιμή όταν το πήρα για κάποιο λογο.

Δε θυμάμαι. Όπως και να χει, μπορείς να περιμένεις να πέσει η τιμή του, παίζοντας λίγο BF1....( ? )

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 15/11/2018 at 7:17 ΜΜ, το μέλος tommybertsen έγραψε:

40€ για το season pass έλεγα εγώ. Το παιχνίδι το πήρα από uplay με τον τρόπο που είπε ο shatered πιο πίσω στα 48€

 

Υπάρχει και εδώ για λίγο φτηνότερα. Παίρνεις κλειδί και το κάνεις redeem στο uplay. Από το site αυτό είχα πάρει το προηγούμενο Assassin's creed. Κανένα πρόβλημα (και αρκετά ακόμη games έχω πάρει)

 

In the meantime στο παραπάνω link εχτές κόστιζε 44.65 αν δεν κάνω λάθος, και τώρα το βλέπω 43€... What the hell

Link to comment
Share on other sites

Βλακ φραιντει ξέρω γω ε; Και το season pass 40€ κολλημένο. Όσο το main game. Μας δουλεύουν.... Αν δεν το κάνουν ούτε Χριστουγεννιάτικη προσφορά, δεν με βλέπω να το τσιμπάω.

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε αν καποια στιγμη μιλαω εγω αντι για αυτους... (λεμε τωρα ? )

Εχουν κανει αρκετα καλη δουλεια παντως.

 

 



@Lazy Dog Οταν σου ελεγα να παμε Καναδα μου λεγες ναι ναι.. Ακομα περιμενω :p
@pnick Δες την μαγεια του substance :)

 


 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KTM said:

Ερωτησουλα, είμαι 11 level, για τα upgrades σε οπλα/armor κλπ ισχυει οτι και στο origin?

Τα αποφευγουμε σε normal items και εστιάζουμε στο να βρουμε rare/legentary κλπ?

 

είμαι lvl 51(και ~70 ώρες) και δεν έχω κάνει ούτε ένα upgrade/engrave
όλος ο εξοπλισμός μου είναι απο loot

δεν νιώθω ότι μου λείπει κάτι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος manos_ir έγραψε:

Μπορω αν το αγορασω απο την ubi  να το περασω μετα στο steam ?

  

 

πριν 13 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Δεν γινεται

Γίνεται και δεν γίνεται. Μπορείς να κάνεις add στη Library αλλά θα χρειάζεσαι το uplay και πάλι και δεν θα μπορείς να κάνεις σχόλιο στο steam store του παιχνιδιού. Πηγαίνεις

image.png

και βρίσκεις το .exe του παιχνιδιού. Το μετονομάζεις όπως θέλεις και βρίσκεται στη library. Αν το τρέξεις από εδώ, θα ανοίξει το uplay μόνο του και θα τρέξει.

 

Αλλά και στο steam να το αγοράσεις, το uplay πάλι χρειάζεται. Δεν το γλιτώνεις, αν αυτό νομίζεις.

Μία ώρα πριν, το μέλος shattered έγραψε:

είμαι lvl 51

Άλλαξε το level cap? ? edit: ωχ ναι... τώρα είδα ότι έγινε το patch 1.0.7... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος shattered έγραψε:

είμαι lvl 51(και ~70 ώρες) και δεν έχω κάνει ούτε ένα upgrade/engrave
όλος ο εξοπλισμός μου είναι απο loot

δεν νιώθω ότι μου λείπει κάτι

Αυτό μου θύμισε λίγο εμένα στο Far Cry 3. Το τερμάτισα και έπειτα βρήκα ότι μπορείς να κάνεις "upgrade" τον χαρακτήρα :hehe: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.