Jump to content



Recommended Posts

Ε που λες να εβρεξε? Εκει που προσπαθώ να κάνω έναν κήπο εδώ και καιρό και δεν κάνει μία λιακάδα. Σαν να έχει κατασκηνώσει μόνιμα ένα σύννεφο βροχής πάνω από το σπίτι. Αι στα τσακίδια πια μουχλιάσαμε!!! Τώρα δεν βρέχει πιτσιλάει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ε που λες να εβρεξε? Εκει που προσπαθώ να κάνω έναν κήπο εδώ και καιρό και δεν κάνει μία λιακάδα. Σαν να έχει κατασκηνώσει μόνιμα ένα σύννεφο βροχής πάνω από το σπίτι. Αι στα τσακίδια πια μουχλιάσαμε!!! Τώρα δεν βρέχει πιτσιλάει...

Καλημέρα 

Spoiler

Αποτέλεσμα εικόνας για trollface gif

 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ρε πέρα από τη σκόνη όταν το έγραψα έβρεχε κιολας. Ήμουν κ έξω κ εγινα σκ@τ@...

 

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ε που λες να εβρεξε? Εκει που προσπαθώ να κάνω έναν κήπο εδώ και καιρό και δεν κάνει μία λιακάδα. Σαν να έχει κατασκηνώσει μόνιμα ένα σύννεφο βροχής πάνω από το σπίτι. Αι στα τσακίδια πια μουχλιάσαμε!!! Τώρα δεν βρέχει πιτσιλάει...

 

 

good-good-quickm-eme-comm-37904515.png

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, jax7480 said:

Είμαι ψημενος να πάω αύριο να δω το  Avengers: Endgame το πρωί αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να δω πρώτα το Captain Marvel.

 

 

Δες το καπτεν μαρβελ μωρε κ εσυ πρωτα.  Aφου ξερεις παντα εχουν ιστερ εγκς μεσα κλπ.... Εγω 3 μερες βλεπω τις τελευταιες μερες ταινιες ωστε να ειμαι updated για το βραδυ.. :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

Δες το καπτεν μαρβελ μωρε κ εσυ πρωτα.  Aφου ξερεις παντα εχουν ιστερ εγκς μεσα κλπ.... Εγω 3 μερες βλεπω τις τελευταιες μερες ωστε να ειμαι updated για το βραδυ.. :hehe: 

 

gb3hd7n25vn11.jpg.2db21510945c71867caf4376278550f8.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.