Jump to content



Recommended Posts

πριν 4 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

το λινκ είναι από ταινία ασπρόμαυρη του Χίτσκοκ. Αν δεν την έχεις δει, δες την. Μετά connect the dots... :p

Το έχω δει, εννοείται!

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

4 με το φπα; :p

Και πάλι, 4 R το έχουμε για δόνηση στο κινητό εμείς εδώ κάτω

Ήταν αρκετά αισθητός μπορώ να ειπώ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, σχετικά με τα Jumbo.
Ο φίλος μου μου είπε ότι μπορεί να μιλήσει με σιγουριά για τα καταστήματα της Αττικής, τα οποία έχει σχεδιάσει, επιβλεψει και ελέγξει ο ίδιος.
Σε κάθε σημείο εντός του μαγαζιού έχει προβλεφθεί να υπάρχει οπτική επαφή με δυο τουλάχιστον ταμπέλες για έξοδο κινδύνου, εκ των οποίων η μία τουλάχιστον να οδηγεί εκτός του κτιρίου.
Πριν υλοποιηθεί κάθε μελέτη μένα από έγκριση από την Πολεοδομία και την Πυροσβεστική σχετικά με την παθητική πυρασφάλεια, ώστε να είναι σύννομο. Απ'ότι κατάλαβα όμως ο νόμος αυτός επιδέχεται "ελαστικών" ερμηνειών, καθώς συμβαινει τμήματα της μελέτης που έχουν εγκριθεί από έναν υπάλληλο μιας υπηρεσίας, να απορρίπτονται από άλλο υπάλληλο της ίδιας υπηρεσίας.

Anyone can be a cynic. Dare to be an optimist.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Lakisss έγραψε:

Δύο και σήμερα, βαρέθηκα. 

Εγω να δεις, ξεχασα και που δουλευα.

Σε δεκακατι μερες που τελειωνει η αδεια τζιπιες θα βαλω για να βρω που πρεπει να παω.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

ψιλοσιχτίρισμα σήμερα για όσους εργάζεστε. Λογικά δεν θα 'χει και πολλή κίνηση με τον καιρό, υπομονή.

Ένα πρόβλημα είναι με αυτούς που έρχονται πέραν του ωραρίου, σε φάση "είδα φως και μπήκα". Παραμονή Χριστουγέννων αντί για 6 με πήγε 8, έφυγα για ταξίδι στις 21:00 και έφτασα στο χωριό πτώμα στις 23:30. Επιστροφή Πέμπτη απόγευμα, σκότωμα. Έτσι γιορτές δεν απολαμβάνεις. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

τα βλέπω και επαυξάνω...καλημέρες κυριακάτικες βροχερές , χιονισμένες ...

Δικά σου:p

Εμείς καλούμε φίλους και κουμπάρους στο σπίτι και αφήνουμε τα παιδιά να εκτονωθούν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, ronin13 said:

καθώς συμβαινει τμήματα της μελέτης που έχουν εγκριθεί απορριφθει από έναν υπάλληλο μιας υπηρεσίας, να απορρίπτονται  "εγκρινονται" από άλλο υπάλληλο της ίδιας υπηρεσίας.

 

FIXED ;)

 

εδω δεν μιλαμε για μελετη , αλλα για προμελετημενο εγκλημα...

Έγινε επεξεργασία από makio
  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.