Jump to content


Recommended Posts

4 hours ago, eleozz said:

Εδώ και καιρό, οι κατασκευαστές τηλεοράσεων άρχισαν να δηλώνουν ως συχνότητες διάφορες εσωτερικές συχνότητες λειτουργίας της συσκευής και όχι τον πραγματικό ρυθμό ανανέωσης της οθόνης σε καρέ/δευτερόλεπτο. Μπορεί να είναι ο ρυθμός του backlight, ενεργοποίησης της LCD, ο ρυθμός δειγματοληψίας του επεξεργαστή εικόνας, κλπ.

Κάθε κατασκευαστής έχει επιλέξει αυτό που ταιριάζει στην τεχνολογία της συσκευής και οι ακριβές τηλεοράσεις επικαλούνται πλέον συχνότητες πάνω από 2.500.

Προφανώς θέλει και ψάξιμο για να δεις τι υποδηλώνει κάθε φορά και έχει πολύ περιορισμένη χρησιμότητα στο να κάνεις πραγματικές συγκρίσεις ποιότητας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καληνυχτες :hehe:

Spoiler

πάνε οι καλημέρες

 

πριν 9 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ώρα για bf1 και νανάκια.

pizza + movie time :bleh:

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, idonthave said:

pizza + movie time

 

Αυτό έκανα κι εγώ με τον αδερφό μου! Βέβαια όταν τελείωσε η ταινία, έφαγα ένα βρισίδι που τη διάλεξα...

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Σπανια πλανητικη συμμετρια αποψε.. ο χρονισμος της μνημης μου εναρμονιστηκε πληρως με το post count μου, τι λετε να σημαινει; (Ο οποιος πει για μπανια ειναι σαχλος και τεντυμποης)?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.