Jump to content


Recommended Posts

Αν πας να ρωτήσεις για κλήσεις, όλο και κάτι μπορεί να σου βρουν, κι ας μην έχεις :hehe: 

Ένας γνωστός μου δουλεύει στο Δήμο Αμαρουσίου με 8μηνο και διαχειρίζεται κλήσεις, αλλά μόνο για εκείνον τον Δήμο. Διαχειρίζονται τις κλήσεις και σε δημαρχεία κανονικά όπως κατάλαβα. 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αν πας να ρωτήσεις για κλήσεις, όλο και κάτι μπορεί να σου βρουν, κι ας μην έχεις :hehe: 

Ένας γνωστός μου δουλεύει στο Δήμο Αμαρουσίου με 8μηνο και διαχειρίζεται κλήσεις, αλλά μόνο για εκείνον τον Δήμο. Διαχειρίζονται τις κλήσεις και σε δημαρχεία κανονικά όπως κατάλαβα. 

 

 

Αλλο και τουτο , δεν μου εκοψε να δω καμια αλουνου , αν ειναι απο δημοτικη η οχι αστυνομια  XD 

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω φίλε, δοκίμασε με τηλέφωνο έτσι κι αλλιώς κι αν σου πουν διαφορετικά βλέπεις και κάνεις. Αν είναι της τροχαίας δεν έχω ιδέα τι κάνουν αλλά και πάλι από τηλέφωνο, αν τα καταφέρεις να εντοπίσεις ποιο είναι, άρχισε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

Καλημέρα :bleh: και για να ξέρετε τι σας περιμένει,

κάντε το Καλημεροτέστ για να δείτε πως θα πάει η μέρα σας

 

  Hide contents

TEST.jpg.b99ac2894cec0caf37dd27b294edf9a6.jpg

 

Το τσουκάλι έβγαλε 9. Σκατά....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.