Jump to content



Recommended Posts

Ξέρει κανείς τι παίζει με μια έκτακτη εισφορά του εφκα που πρέπει να πληρωθεί μέχρι αύριο; Έγινε αναπροσαρμογή προς τα πάνω. Αν και λέει ότι με πάγια εντολή τα παίρνουν μέχρι 04/04 δεν τα τράβηξαν. Να το πληρώσω manual;

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Lakisss έγραψε:

Ξέρει κανείς τι παίζει με μια έκτακτη εισφορά του εφκα που πρέπει να πληρωθεί μέχρι αύριο; Έγινε αναπροσαρμογή προς τα πάνω. Αν και λέει ότι με πάγια εντολή τα παίρνουν μέχρι 04/04 δεν τα τράβηξαν. Να το πληρώσω manual;

 

Ναι ριχτο να τελειώνεις. Εγώ το πληρωσα με το που έσκασε μαζί με την εισφορά του ιανουαρίου. ? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

Ναι ριχτο να τελειώνεις. Εγώ το πληρωσα με το που έσκασε μαζί με την εισφορά του ιανουαρίου. ? 

 

Ναι, πλήρωσέ το και θα τα τραβήξουν και αυτοί μετά, μην ανησυχείς!

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Ναι, πλήρωσέ το και θα τα τραβήξουν και αυτοί μετά, μην ανησυχείς!


Tα εκτακτα/αναδρομικά δε τα τραβανε. Τουλαχιστο σε μενα δε συμβαίνει αυτό.

Επίσης, ότι έξτρα τραβάνε, το τσεπώνουν ως μπονους, γι αυτό καλύτερα να σου βγεί ληξιπρόθεσμο και να πληρώσεις τόκους.

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Ξέρει κανείς τι παίζει με μια έκτακτη εισφορά του εφκα που πρέπει να πληρωθεί μέχρι αύριο; Έγινε αναπροσαρμογή προς τα πάνω. Αν και λέει ότι με πάγια εντολή τα παίρνουν μέχρι 04/04 δεν τα τράβηξαν. Να το πληρώσω manual;

Τέτοια λέγε μου... Να ξεκινήσει καλά η εβδομάδα.

Άει στο διάολο, Ε.Φ.Κ.Α. (αντί καλημέρας), καλημέρα και καλή εβδομάδα στους υπόλοιπους.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Τα νεύρα μου. Μπήκα στον εφκα πριν μέρες, είδα την οφειλή και έλεγε ότι θα γινόταν πληρωμή μέσω πλάγιας εντολής την 04/04. Έχει πάει 8 ο μήνας μεσημέρι (τελευταία μέρα), και λέω κάτσε να το πληρώσω manual μην βγει εκπρόθεσμο. Σήμερα βλέπω ότι μπήκαν μετά και πήραν και αυτοί, έτσι πληρώθηκε δύο φορές. 

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Lakisss έγραψε:

Τα νεύρα μου. Μπήκα στον εφκα πριν μέρες, είδα την οφειλή και έλεγε ότι θα γινόταν πληρωμή μέσω πλάγιας εντολής την 04/04. Σήμερα βλέπω ότι μπήκαν μετά και πήραν και αυτοί, έτσι πληρώθηκε δύο φορές. 

Γλώσσα λανθάνουσα τ' αληθή λέγει.

Μέσω πλάγιας εντολής τα πήραν. Ήταν και ο μόνος τρόπος να τα τσεπώσουν οι άθλιοι. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2019 at 1:44 AM, PetrosD said:

 

Ναι, πλήρωσέ το και θα τα τραβήξουν και αυτοί μετά, μην ανησυχείς!

 

2 hours ago, Lakisss said:

Τα νεύρα μου. Μπήκα στον εφκα πριν μέρες, είδα την οφειλή και έλεγε ότι θα γινόταν πληρωμή μέσω πλάγιας εντολής την 04/04. Έχει πάει 8 ο μήνας μεσημέρι (τελευταία μέρα), και λέω κάτσε να το πληρώσω manual μην βγει εκπρόθεσμο. Σήμερα βλέπω ότι μπήκαν μετά και πήραν και αυτοί, έτσι πληρώθηκε δύο φορές. 

 

Στο 'πα ρε Lakisss, δε στό 'πα;!;!

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Τα νεύρα μου. Μπήκα στον εφκα πριν μέρες, είδα την οφειλή και έλεγε ότι θα γινόταν πληρωμή μέσω πλάγιας εντολής την 04/04. Έχει πάει 8 ο μήνας μεσημέρι (τελευταία μέρα), και λέω κάτσε να το πληρώσω manual μην βγει εκπρόθεσμο. Σήμερα βλέπω ότι μπήκαν μετά και πήραν και αυτοί, έτσι πληρώθηκε δύο φορές. 

 

Ε δε θα συμψιφιστεί με τον επόμενο μήνα? Αλλιώς συμπληρώνεις αίτηση για επιστροφη αχρεωστήτως καταβληθέντων

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.