Jump to content


Recommended Posts

>εγώ

>επιτέλους GoT s08. Του ρου ρου ρου ρουυυυρουυυ του ρου ρουυυ <got main theme>

>Ξαπλώνω να είμαι άνετος να το δω.

>Σκέφτομαι πόσο ωραία και αναπαυτικά έκατσα να το δω, για ένα λεπτο. 

>Αποκοιμήθηκα πριν πατήσω το play.

>Ξυπνάω άκυρη ώρα κατά τις 4 το πρωί.

>SHIT

tenor.gif

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

 

 

 

 

Ουτε στο θειο το βρηκα, δεν ξερω γιατι κρυμενη την εχουν; Την ειχε προχτες η ΕΡΤ κ μου παν οτι ειναι ταινιαρα..

πριν 23 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

>εγώ

>επιτέλους GoT s08. Του ρου ρου ρου ρουυυυρουυυ του ρου ρουυυ <got main theme>

>Ξαπλώνω να είμαι άνετος να το δω.

>Σκέφτομαι πόσο ωραία και αναπαυτικά έκατσα να το δω, για ένα λεπτο. 

>Αποκοιμήθηκα πριν πατήσω το play.

>Ξυπνάω άκυρη ώρα κατά τις 4 το πρωί.

>SHIT

tenor.gif

Εγω το ειδα και ενα θα πω.. στη ξαδερφη και τη θεια.. ριξε τους μια μπαλοθια...

Καλημεραααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

08:00 έξω από τον παιδικό.

Περπατάω με το καρότσι πάνω στο πεζοδρόμιο.

5 μέτρα πριν την πόρτα του παιδικού έρχεται κυρία με το αυτοκίνητο, το ανεβάζει επάνω και σταματάει 2 μέτρα από εμένα.

Την κοιτάω. Με κοιτάει. Σβήνει μηχανή και ανοίγει πόρτα.

Κατεβαίνω με το καρότσι από το πεζοδρόμιο και όπως περνάω το αυτοκίνητό της μου λέει

Σας έκλεισα λίγο ε?

Απαντάω ευγενικά "ναι" και προχωράω.

Ανοίγει πίσω πόρτα και βγάζει το παιδί της! Του λέει

Πάμε γρήγορα επειδή βιάζομαι.

Το βγάζει, έρχεται προς την πόρτα του παιδικού που έχω μόλις ανοίξει και χώνονται πριν από μένα!

Καλημέρα σας :p

  • Like 5
  • Haha 2
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

08:00 έξω από τον παιδικό.

Περπατάω με το καρότσι πάνω στο πεζοδρόμιο.

5 μέτρα πριν την πόρτα του παιδικού έρχεται κυρία με το αυτοκίνητο, το ανεβάζει επάνω και σταματάει 2 μέτρα από εμένα.

Την κοιτάω. Με κοιτάει. Σβήνει μηχανή και ανοίγει πόρτα.

Κατεβαίνω με το καρότσι από το πεζοδρόμιο και όπως περνάω το αυτοκίνητό της μου λέει

Σας έκλεισα λίγο ε?

Απαντάω ευγενικά "ναι" και προχωράω.

Ανοίγει πίσω πόρτα και βγάζει το παιδί της! Του λέει

Πάμε γρήγορα επειδή βιάζομαι.

Το βγάζει, έρχεται προς την πόρτα του παιδικού που έχω μόλις ανοίξει και χώνονται πριν από μένα!

Καλημέρα σας :p

 

1e1d1e409907ec8c1a793df5c06d1e19

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Simon έγραψε:

08:00 έξω από τον παιδικό.

Περπατάω με το καρότσι πάνω στο πεζοδρόμιο.

5 μέτρα πριν την πόρτα του παιδικού έρχεται κυρία με το αυτοκίνητο, το ανεβάζει επάνω και σταματάει 2 μέτρα από εμένα.

Την κοιτάω. Με κοιτάει. Σβήνει μηχανή και ανοίγει πόρτα.

Κατεβαίνω με το καρότσι από το πεζοδρόμιο και όπως περνάω το αυτοκίνητό της μου λέει

Σας έκλεισα λίγο ε?

Απαντάω ευγενικά "ναι" και προχωράω.

Ανοίγει πίσω πόρτα και βγάζει το παιδί της! Του λέει

Πάμε γρήγορα επειδή βιάζομαι.

Το βγάζει, έρχεται προς την πόρτα του παιδικού που έχω μόλις ανοίξει και χώνονται πριν από μένα!

Καλημέρα σας :p

Ζουν ανάμεσά μας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Simon said:

Το βγάζει, έρχεται προς την πόρτα του παιδικού που έχω μόλις ανοίξει και χώνονται πριν από μένα!

σε κάνει να θέλεις να δοκιμάσεις την τρικλοποδιά. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ξεκινάει από τις δικές μας ανοχές!

Από τη στιγμή που δέχτηκες να σου κλείσει τελείως παράνομα το πεζοδρόμιο και μάλιστα αποφάσισες να κατέβεις στο δρόμο με το καρότσι και το παιδί ! ! !

Από εκέινη τη στιγμή "έχεις δώσει την άδεια" στο ανθρωπόμορφο "ζωντανό" να πάρει όλα τα δικαιώματα προπορείας από σένα και πάνω από σένα αν του είναι βολικό!

Καταλαβαίνω ότι δεν μπορεί να είσαι ανά πάσα στιγμή στη τσίλια για "καυγά" αλλά κάποιοι "άνθρωποι" απλά δεν καταλαβαίνουν διαφορετικά.

Κάποιοι νομίζουν ότι όλος ο κόσμος κάτι τους χρωστάει και πρέπει να κάνει πίσω για χάρη τους !

Όχι τρικλοποδιά λοιπόν, απλά την εμποδίζεις να μπεί, πάς όσο πιο αργά μπορείς και -στο επίμαχο σημείο- σταματάς και λίγο να δείς το παιδί αν είναι καλά! :D

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος Seafalco έγραψε:

Το θέμα ξεκινάει από τις δικές μας ανοχές!

Αν ήταν μια εξαίρεση, θα το έκανα θέμα. Αλλά επειδή εγώ νιώθω εξαίρεση, δεν  ασχολούμαι πλέον.

Εξάλλου πιστεύω κάποια πράγματα είναι αυτονόητα, δεν χρειάζεται η παρέμβαση μου. ?

Καλημέρα μας

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Simon said:

Αν ήταν μια εξαίρεση, θα το έκανα θέμα. Αλλά επειδή εγώ νιώθω εξαίρεση, δεν  ασχολούμαι πλέον.

Εξάλλου πιστεύω κάποια πράγματα είναι αυτονόητα, δεν χρειάζεται η παρέμβαση μου. ?

Καλημέρα μας

 

Ακριβώς! Η εξαίρεση πλέον στην καθημερινότητα είναι να κάνεις τα αυτονόητα. Και το πρόβλημα όταν κάνεις τα αυτονόητα είναι ΄ότι σε θεωρούν χαζό, αφελή και κορόιδο. Ενώ αυτοί πολυάσχολοι, έξυπνοι και πονηροί. Τρομακτικά κουραστικό κάθε μέρα να προσαρμόζεσαι στα γούστα του καθενός. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Simon έγραψε:

Αν ήταν μια εξαίρεση, θα το έκανα θέμα. Αλλά επειδή εγώ νιώθω εξαίρεση, δεν  ασχολούμαι πλέον.

 

Σε καταλαβαίνω πολύ καλά !

Άλλωστε κι εγώ ο ίδιος αρκετές φορές ακολουθώ αυτό το δρόμο περιοριζόμενος στο να ρίξω ένα βλέμμα με νόημα που κατά κανόνα, ο αποδέκτης του κάνει πως δεν το είδε!

Και πράγματι -το είπα και πιο πάνω- δεν είναι εύκολο να στήνεις διαρκώς το καυγά για αυτονόητα πράγματα.

Αλλά πότε πότε '-όταν η κατάσταση εκτροχιάζεται- δεν την παλεύω, θα σκάσω αν δεν αντιδράσω!  :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.