Jump to content



Recommended Posts

πριν 20 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ταιζε τη μαμα :)

 

Ειναι πεντε γατακια.. Οταν μεγαλωσουν λιγο τι θα γινουν? Και μεσα στην αποθηκη ειναι δυσκολο να μεινουν επειδη μπορει να τα χτυπησουμε οταν αρχισουν να κοβουν βολτες..

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Ειναι πεντε γατακια.. Οταν μεγαλωσουν λιγο τι θα γινουν? Και μεσα στην αποθηκη ειναι δυσκολο να μεινουν επειδη μπορει να τα χτυπησουμε οταν αρχισουν να κοβουν βολτες..

Δεν μπορω να ξερω ακριβως την κατασταση αλλα αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να ταιζεις τη μανα για να τα βοηθησει να μεγαλωσουν και μετα αν παλι θες κ μπορεις να τους βρεις σπίτια. 

Επειδη ομως το ξερω το εργο και η μανα θα σου ξανάρθει και θα σου ξαναγεννησει αν νιωσει ασφαλεια σε κανα 2μηνο 3μηνο, δυστυχως ειτε την διωχνεις μετα που μεγαλωσει τα μικρα κ δεν την αφηνεις να ξαναπλησιασει ή την στειρωνεις.

Γενικα δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Δεν μπορω να ξερω ακριβως την κατασταση αλλα αυτο που μπορεις να κανεις ειναι να ταιζεις τη μανα για να τα βοηθησει να μεγαλωσουν και μετα αν παλι θες κ μπορεις να τους βρεις σπίτια. 

Επειδη ομως το ξερω το εργο και η μανα θα σου ξανάρθει και θα σου ξαναγεννησει αν νιωσει ασφαλεια σε κανα 2μηνο 3μηνο, δυστυχως ειτε την διωχνεις μετα που μεγαλωσει τα μικρα κ δεν την αφηνεις να ξαναπλησιασει ή την στειρωνεις.

Γενικα δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.

Μπελας^2

Παντως δεν μου παει η καρδια να τα βγαλω εξω στο δρομο τοσο μικρα.. Θα μεινουν εδω για την ωρα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Που είναι οι καλημερακιδες σήμερα; Ακόμα κοιμαστε ωρε;

 

πριν 10 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

όχι απλά περιμέναμε να μας αναζητήσετε :p

 

Καλημέρα!!!

 

 

aWleNz9g_700w_0.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ωρέ.

Ξυπνάω το πρωί και η κορούλα μου με παίρνει αγκαλιά και μου λέει: "μπαμπάααα, σέλω λυσίνια (λυθρίνια)".

Μπορώ να της χαλάσω χατήρι; Λυσίνια it is.....

  • Like 7
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ελα Χριστέ... εγω θα ζηταγα σουβλακια τι το κανατε το παιδι; :D

Της αρέσουν τα ψάρια. Μας αρέσουν οικογενειακώς δηλαδή. Οπότε έχει μάθει να τα τρώει από τώρα.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

οτι ψάρι και να μου φέρουν, με οποιο τρόπο και να μου το μαγειρέψουν, δέκα σκουφους μισελέν που λεν στο χωριό μου να εχει ο μάγερας...δεν...το τρωω ...ναι ευχαριστιέμαι οκ...αλλά πάντα κάτι λείπει...

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.