Jump to content



Recommended Posts

51 minutes ago, hypnz said:

Χρόνια μας πολλά να μας χαιρεστε τέτοιοι που είμαστε

Χρόνια πολλά Ελένη, χρόνια πολλά και σε όλους τους Κωνσταντίνους και τις Ελένες του thelab. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Να πηγαίνεις τα πλύνεις το αμάξι, να το πλένεις, να το σκουπίζεις και μόλις πας να μπεις μέσα να αρχίζει να ψιχαλίζει λάσπη ?

Και όχι, ο καιρός μια χαρά καθαρός ήταν από το πρωί και μετά (γεμάτα τα πλυντήρια).

 

giphy.gif

Γελάει με τον πόνο μου ρε. Αχχχ άτιμη περιστερά εσύ!

@karmen1983

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος UltraB έγραψε:

Να πηγαίνεις τα πλύνεις το αμάξι, να το πλένεις, να το σκουπίζεις και μόλις πας να μπεις μέσα να αρχίζει να ψιχαλίζει λάσπη ?

Και όχι, ο καιρός μια χαρά καθαρός ήταν από το πρωί και μετά (γεμάτα τα πλυντήρια).

 

giphy.gif

Γελάει με τον πόνο μου ρε. Αχχχ άτιμη περιστερά εσύ!

@karmen1983

Καλημερα!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή έχουμε εκλογές. Και τι μ' αυτό; Ακόμα δεν μας έχουν ενημερώσει για την παραλαβή του εκλογικού υλικού, ακόμα περιμένουμε να πάρουμε τα εκλογικά βιβλία, ώστε να τα ετοιμάσουμε, ακόμα περιμένουμε να μπούμε στα εκλογικά κέντρα. Τελευταία στιγμή όλα.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Και τι μ' αυτό; Ακόμα δεν


είναι ιδέα μου ή όντως πολύ χαλαροί φαίνονται για τριπλή κάλπη, διπλά εκλογικά τμήματα, σταυρούς παντού;
(παρενθετικά καλώς δεν ανοίγουν ακόμα τα εκλογικά κέντρα)

 

Έγινε επεξεργασία από salde
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Την Κυριακή έχουμε εκλογές. Και τι μ' αυτό; Ακόμα δεν μας έχουν ενημερώσει για την παραλαβή του εκλογικού υλικού, ακόμα περιμένουμε να πάρουμε τα εκλογικά βιβλία, ώστε να τα ετοιμάσουμε, ακόμα περιμένουμε να μπούμε στα εκλογικά κέντρα. Τελευταία στιγμή όλα.

[reminder]Στην Ελλάδα ειμαστε[/reminder]

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, τέλος. Κουβαλήσαμε σαν τα γαϊδούρια 20 κιλά σακιά. 3 σάκους εγώ και 3 η γυναίκα μου. 

Παραλάβαμε μετά τις 16.00, καθώς τότε έγινε η διανομή των εκλογικών σάκων από τον Δήμο.

Να πάρεις τα κλειδιά του σχολείου, να πας εκεί, να στήσεις το τμήμα, να τακτοποιήσεις τα πράγματα.....

Α, μου έδωσαν και κινητό για τη μετάδοση των αποτελεσμάτων. Κάποιοι συνάδελφοι -άκουσα ότι- πήραν τάμπλετ (έλα Χριστέ και Παναγιά, προχωρημένες καταστάσεις), σ' εμένα έλαχε κινητό μπακατέλ.

Ας μου έδιναν κάνα Huawei:hehe:.......

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.