Jump to content



Recommended Posts

πριν 20 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Α)-Δεν βάζετε σταυρό και δεν υπάρχει στυλό στο παραβάν, ώστε να μην μπερδεύεστε. Εντάξει;

-Εντάξει.

2 λεπτά αργότερα...

-Πού είναι το στυλό;

Β)-Θέλω να ψηφίσω εκτός παραβάν, πειράζω κανέναν;

Γ)-Α, έχει αυτοκόλλητη ταινία ο φάκελος; Δεν το ήξερα/είχα δει.

Δ)-Μου έπεσαν τα ψηφοδέλτια (δις). Να πάρω άλλα;

Ε)-Έλα, μωρέ. Γιατί να περιμένω ενώ έχω έτοιμο τον φάκελο;

ΣΤ)-Πού είναι ο φάκελος;

-Τον έριξα στην κάλπη.

-Ποια κάλπη, κύριέ μου; Εδώ είναι η κάλπη. Μπροστά σας.

-Α, τον έριξα στη μαύρη σακούλα μέσα στο παραβάν.

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, εκεί που πήγα να βγάλω λεφτά. Κυρία πελαγωμένη μιλάει στο κινητό:

1. "Έχω πελαγώσει. Ακόμα και την πρώτη σελίδα, με τα προσωπικά μου στοιχεία δεν καταλαβαίνω να τη συμπληρώσω."

2. "Και τους είπα (σε κάποιο δικό της πρόσωπο αναφέρεται) ότι πρέπει να έχω φωτοτυπία το τάδε χαρτί και δεν το πήρα".

 

I rest my case.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Βρισκεις ταξι με τη μια χωρις να περιμένεις στον ηλιο. Λες μωρε μπραβο τυχη!!

Μπαινεις μεσα και διαπιστώνεις οτι ειναι ο πιο αγαρμπος οδηγος εβερ. Νιωθω οτι θελω ζωνη στο πισω καθισμα σε καθε φρενάρισμα για να μη φαω τα μούτρα μου στο μπροστινο. Και μεσα σε ολα αυτα και ενω εισαι επι της βουλιαγμενης, βγαζει κ το κινητο να κοιταει κ λιγο το fb. Ελεος ρε πουστη μου!

 

20190626_132606.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Βρισκεις ταξι με τη μια χωρις να περιμένεις στον ηλιο. Λες μωρε μπραβο τυχη!!

Μπαινεις μεσα και διαπιστώνεις οτι ειναι ο πιο αγαρμπος οδηγος εβερ. Νιωθω οτι θελω ζωνη στο πισω καθισμα σε καθε φρενάρισμα για να μη φαω τα μούτρα μου στο μπροστινο. Και μεσα σε ολα αυτα και ενω εισαι επι της βουλιαγμενης, βγαζει κ το κινητο να κοιταει κ λιγο το fb. Ελεος ρε πουστη μου!

 

20190626_132606.jpg

 

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημερα σας!

 

 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

@karmen1983

Καποιο βραδυ που ειχαμε βγει μοναστηρακι, περασε η ωρα και πηραμε ταξι να γυρισουμε επειδη ηταν εγκυος τοτε η γυναικα. Πηρε ο ταξιτζης την 3ης σεπτεμβριου και επειδη ηταν αδειος ο δρομος το παταει αλλα αναβει το πρωτο φαναρι στη χαλκοκονδυλη πορτοκαλι. Για οποιον ξερει το δρομο καταλαβαινει τι εννοω. Μην τα πολυλογω, περασαμε ΟΛΑ τα φαναρια μεχρι την αγιου μελετιου με κοκκινο, ο ταξιτζης να τραγουδαει μαζι με το ραδιο και εμεις να εχουμε βαλει ζωνες πισω και να κραταμε την αναπνοη μας. Δεν του ειπα τιποτα για να μην γινει trigger και ψαχνομαστε μεσα στη νυχτα :hehe:

  • Like 4
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Την άλλη Παρασκευή, μπαίνουμε στο πλοίο (θα πάρουμε το αυτοκίνητό μας) και πάμε στη Λήμνο.

Διορίστηκα δικαστικός αντιπρόσωπος στο Ρουσσοπούλι. Ευκαιρία για τη μικρούλα μας να κάνει τα μπάνια της στις υπέροχες παραλίες του νησιού (ποιες εκλογές τώρα:p).

Έχουμε πάει και παλαιότερα στο νησί με τη γυναίκα μου, πριν παντρευτούμε, οπότε τα ξέρουμε τα κατατόπια.

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι δεν θα μπορέσουμε να πάμε εκ νέου στο σπήλαιο του Φιλοκτήτη και να κολυμπήσουμε στα υπέροχα νερά εκεί. Δυστυχώς, δεν είναι μέρος για παιδάκια.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.