Jump to content



Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

 ο μικρός έχει πυρετό

Κυκλοφορεί ίωση τελικά, την πέρασαν πολλοί γνωστοί και σήμερα κι εμείς. Ανέβασε 38.7 και τώρα υπομονή να τον πιάσει το αντιπυρετικό.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Eμένα με το μπλακαουτ του σεισμού είχε μη αποθηκευμένη δουλειά  ~3 ωρών. Στο Vim, σε Linux. Φιλάκια. ...έκανα κάτι αλλαγές και δεν είχα κάνει w γιατί έχω το χαζό συνήθειο του wq. ? 

 

Σε άλλα νέα, 

67061027_390349644954116_8674531549217030144_n.png?_nc_cat=100&_nc_oc=AQnGR6-yOYIUg2zfEt0Bntsq-bU_b7K_RUatWIqmPAP-R1_DEPl1Gw_rF1MgmTIZkMA&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=18f413035b9bba3d2d81be97adfde299&oe=5DEC1BB8

 

 

image.png.9f3c72737d898dbd43423da243df4be5.png

 

 

image.png.7a71c428e456cb900ba0f80f200889c9.png

 

 

  Reveal hidden contents

 

 

giphy.gif

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

Off topic mode on.

 

Να κάνω μια διαπιστευση που ήθελα να γράψω αρκετό καιρό. 

 

Προσωπικά δεν θεωρώ τον εαυτό μου τέλειο ούτε καν κοντά σε αυτό. Με ονομάζω κάτι καλύτερο από "μέσο χρήστη". Και γενικά σαν άνθρωπος είμαι δύσκολος. 

 

Έπειτα από τον mini πρόλογο και έχοντας παρακολουθήσει χρόνια διαφορά forum και κοινότητες όπως και τους ανθρώπους που τις αποτελούν, θεωρώ το TheLab την καλύτερη που έχω λάβει εγω προσωπικά μέρος. Και η αλήθεια είναι ότι έχω ξεκινήσει σε forums 20 χρόνια πριν από εποχές CounterStrike που το forum ήταν η καθημερινότητα μας. 

 

Σπάνια έχεις ανθρώπους που ελάχιστα σε γνωρίζουν να προσπαθούν να σε βοηθήσουν όσο παράξενη η δύσκολη είναι η απορία σου. Οπότε οφείλω να γραψω, αν και άργησα, ένα μεγάλο ευχαριστώ στη διαχειριστική ομάδα και φυσικά σε όλους τους χρήστες που βρίσκονται εδώ για εμένα και για όλους μας.

 

Off topic mode off.

Aυτό που λατρεύω εγώ στο thelab είναι η πολύπλευρη γνώση που μπορώ να βρώ. Κι αυτό επειδή μεγαλώνοντας, έσβησε το πάθος για pc και oc.

Δηλαδή σε ένα φόρουμ με αυτοκίνητα βρίσκεις γενικά πληροφορίες για αυτοκίνητα, αντίστοιχα σε ένα φόρουμ μαγειρικής που λέει ο λόγος κ.ο.κ.

Εδώ, ακόμα και συμβουλές για δόλωμα αστακού αν ρωτήσω, κάτι θα βρω :p

Νταξ θα με πικάρουν λίγο αλλά στο τέλος θα βοηθήσουν :hehe:

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! ............και καλημερα ,καληνυχτα , χαιρεστε, καλο μηνα ,καλη βδομαδα! :hehe:

 

απο εδω και περα ο γνωστος καλαματιανος αντμινιστρατορας παραδιδει τα οπλα ! !
 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.