Jump to content



Recommended Posts

Μένω σε μονοκατοικία Χαλάνδρι. Γενικά έχει κάποια λιγουστρα για φραχτη. Διπλα ερχεται ενας μπαρμπας το καλοκαιρι και φευγει το χειμώνα αλλα δεν εχει τι να κανει και ασχολειται με διάφορα αλλα δε τα κάνει αυτος. Γενικά βρίζει ολη μερα και τον ακούμε αλλα δε με ενοχλεί. Οταν λεμε βριζει παιζει να ριχνει 5 παναγιες την ωρα στα καλά του. Αλλα γενικά βάζει άλλους να τα κάνουν. Γενικά τον ενοχλούσε το ύψος των λιγουστρων που δεν συνορευαν καν με το σπιτι του και έβαλε κηπουρό να μπει στο οικοπεδο μου και τα έκοψε περιπου 2 μέτρα με πριονι και ολα τα κλαδια τα εβαλε στο πεζοδρομιο. Εγω του εβαλα μερικα στο σπιτι του μπροστα αλλα τα ξαναβαλε πισω ο "κηπουρος".

Μου λέει οτι θα πάρει αέρα το σπιτι τωρα και οτι μπορει να χαλάσουν τις αποχευτευσεις τις μαντεμενιες οι ριζες - αν ηταν πλαστικες δε θα παθαιναν κατι. Βεβαια τα εχει κάνει κωλο ολα απο χώμα και φυλα και κλαδια.

 

Εχετε καμιά ιδέα τι μπορώ να του πω; Δε με νοιάζει τοσο γιατι δεν ειναι δικο μου το σπιτι και θα φυγω ισως σε 1 χρονο αλλά αν ηταν δικο μου θα του ειχα βαλει ολα τα κλαδια στο κηπο του και ολο το χαμο που πρεπει να σκουπισω τωρα. Παλαια εβαζαν τα παιδια του ρεμπετικα που ακουγονταν σε ολο το τετράγωνο για οσο ηταν εδω απο τις 1 εως τις 7 το πρωι αλλα δεν τον αγγιζε κανεις. Και επειδη του ειπα μου εκανε με κλειδι το αμαξι..

Έγινε επεξεργασία από Parhs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να τιμωρηθούν πάραυτα οι δύο ανωτέρω συμφορουμίτες. Έχουμε κλειστεί στα γραφεία μας, το καταλαβαίνετε;

Βάλτε καμιά φωτογραφία από κουραμπιέδες ή μελομακάρονα τουλάχιστον:hehe::p.

Καλημέρα.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος sstav έγραψε:

@tommybertsen ΔΟΥΛΕΨΕ!! ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΛΑ! η μετάβαση έγινε χωρίς μα μου σου του.

τι καλη μέρα που ναι σήμερα ! ε;

Τι εννοείς, Βίρνα; Αναβαθμίστηκες και το κράτησες κρυφό;

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.