Jump to content



Recommended Posts

Καλημέρα έστω και "κουνιστή" στη παρέα! :) 

Πολύ δυνατά δεν το ένιωσα, αλλά ήταν σε δυο φάσεις, ένα τρέμισμα και μετά κάνα δυο τρία κουνήματα μικρά (2ος όροφος).

3,6 ριχτερ με επίκεντρο το Μαραθώνα λένε στις ειδήσεις, τώρα πότε πρόλαβαν δεν ξέρω ! ! ! .

Εδιτ1: 3,8 στον  Ευβοϊκό.

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Ζέστη, γιατί έχει ζέστη. Βρέχει, γιατί βρέχει. 3.5ριχτερ πω πω σεισμός. Γρινιάξτε Όσο Θέλετε θα πρέπει να λέγεται το thread. 

ΓΡ.Ο.ΘΕ., ε;:hehe:

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Να αφήνεις ανοιχτό το PC όλο το βράδυ για να κατεβάσει παιχνίδια απ' του Uplay+ και αυτό να κάνει restart διότι κατέβασε updates με αποτέλεσμα να μην τρέχει η εφαρμογή του Uplay για όλο το βράδυ...

 

Καλημέρα είπαμε; Όχι;

Εεε, κάτι θα ξέραμε.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Να αφήνεις ανοιχτό το PC όλο το βράδυ για να κατεβάσει παιχνίδια απ' του Uplay+ και αυτό να κάνει restart διότι κατέβασε updates με αποτέλεσμα να μην τρέχει η εφαρμογή του Uplay για όλο το βράδυ...

 

Καλημέρα είπαμε; Όχι;

Εεε, κάτι θα ξέραμε.

Εμένα μου σκότωσε ένα VM που έτρεχε για να βάλει τα ίδια updates ?

Η πλάκα είναι ότι τα είχε πάρει το μάτι μου, και είχα σκοπό να τα βάλω τώρα το πρωί...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχτές μας άλλαξαν θέση εργασίας. 3 άτομοα φύγαμε από το γραφείο του 1ου ορόφου και πήγαμε στο γραφείο του 4ου. Καλή αλλαγή. Αναβάθμιση. Δύο κακά μόνο.

1. Λύσαμε και δέσαμε τους υπολογιστές μας ο καθένας μόνος του. Πού είναι το IT της εταιρίας κύριοι;

2. Αφού στήσαμε στα γραφεία του 4ου, λέει θα γίνουν αλλαγές, θα φύγουν τα έπιπλα που στήσαμε και θα έρθουν άλλα, για να χωρέσουν περισσότερες θέσεις εργασίας. Δε θα έπρεπε αυτό να έχει γίνει από πριν τη μετακόμιση; Α, ρε Έλληνες...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

1. Λύσαμε και δέσαμε τους υπολογιστές μας ο καθένας μόνος του. Πού είναι το IT της εταιρίας κύριοι;

Τον κουβάλησες κιόλας;

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ε, ναι. Και την κούτα με τα πραγματάκια μου, με κακόμοιρο ύφος (για τις ανάγκες της αναμνηστικής φωτογραφίας) όπως στις αμερικάνικες ταινίες όταν απολύουν κάποιον.

Αυριο με βλέπω να λύνω και να κουβαλάω και το γραφείο μου...

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εγώ έχω Debian, bitches. Όσο μπορεί να παίρνει λίγο ρεύμα από κάπου θα παίζει χωρίς restart, σταθερά και αποδοτικά 

 

Για αυτό, καλημέρα! 103ΚΣ.

 

axGv4OK_700b.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ε, ναι. Και την κούτα με τα πραγματάκια μου, με κακόμοιρο ύφος (για τις ανάγκες της αναμνηστικής φωτογραφίας) όπως στις αμερικάνικες ταινίες όταν απολύουν κάποιον.

Αυριο με βλέπω να λύνω και να κουβαλάω και το γραφείο μου...

Αίσχος.... εργατικός μεσαίωνας! Υπάρχουν όμως και λύσεις. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εχτές μας άλλαξαν θέση εργασίας. 3 άτομοα φύγαμε από το γραφείο του 1ου ορόφου και πήγαμε στο γραφείο του 4ου. Καλή αλλαγή. Αναβάθμιση. Δύο κακά μόνο.

1. Λύσαμε και δέσαμε τους υπολογιστές μας ο καθένας μόνος του. Πού είναι το IT της εταιρίας κύριοι;

2. Αφού στήσαμε στα γραφεία του 4ου, λέει θα γίνουν αλλαγές, θα φύγουν τα έπιπλα που στήσαμε και θα έρθουν άλλα, για να χωρέσουν περισσότερες θέσεις εργασίας. Δε θα έπρεπε αυτό να έχει γίνει από πριν τη μετακόμιση; Α, ρε Έλληνες...

 

Ε μου αγνοουσες το τσικάκι και παινευόσουνα κιόλας ρε μαν.

Φατην τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.