Jump to content



Recommended Posts

πριν 16 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Clear cmos. Βγήκε μπαταρία, μπήκε μπαταρία.

Αντιστατικο βραχιολακι φορουσε ή ηταν κανας ερασιτέχνης? :p

 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Αντιστατικο βραχιολακι φορουσε ή ηταν κανας ερασιτέχνης? :p

 

Αντρικά πράγματα. Χωρίς.

Spoiler

Τη γλίτωσα απ' του χάρου τα δόντια, ε;:hehe:

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Παλιά, (2003-2004) σε BIOS Update μητρικής συναδέλφου, brickαρε. Ο αδελφός μου έψαξε και βρήκε τρόπο να περάσει το παλιό BIOS σε δισκέτα με Batch file, η οποία φόρτωνε μόνη της και πέρναγε το παλιό BIOS χωρίς να βλέπεις σήμα στην οθόνη. Ευτυχώς τη σώσαμε τη μητρική του συναδέλφου, γιατί θα με κυνήγαγε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και γω στα νιατα μου έκανα pencil mod στην Rageon 9600, pin mod στον Αθλον και έλεγα, meh, it's safe.

 

Tι φάση τώρα  η νέα γενιά?

Γιατί ασχολείστε αν μετα φοβάστε να αλλάξετε θέση σε ένα τζαμπερ? ΔΛΔ για όνομα....

 

Για κάθε Λαμπίτη που δε μπορεί να κάνει ούτε κληαρ σμος, κάπου σκάει ένας πυκνωτής σε DFI.

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Και γω στα νιατα μου έκανα pencil mod στην Rageon 9600, pin mod στον Αθλον και έλεγα, meh, it's safe.

Κι εγω στα νιατα μου εκανα πιν μοντ! Ωραιες εποχες...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος honda22 έγραψε:

Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται. Αυτό. 

Αυτό ακριβώς έκανα.

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το'κανες μόνος σου αυτό; ? 

Πρόοδος :p 

Αφού ξέρεις. 

Πάντως, αυτό που θα έπρεπε να κάνω (αλλά δεν είχα καθαρό μυαλό), ήταν να πάρω ένα κατσαβίδι και να ακουμπήσω τα pinakia στο κάτω μέρος της μητρικής. Τα έβλεπα και ήταν εύκολα προσβάσιμα. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Είχα κολλήσει trimmer σε μητρική ASUS που έπαιρνε τάση από κάπου και έδινε στη RAM. Είχα τις OCZ PC-4000 Gold VX DDR τότε και το BIOS δεν μπορούσε να δώσει τα 3,3 volts που ήθελαν.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα κολλησει τη φτερωτή της φραπεδιερας με logo κ λιγη μονωτικη ταινια οταν αποφασισε να σπασει πρωι πρωι κ δε μπορουσα να κανω φραπε :p

 

  • Like 4
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

κι έκανες πέστο *βασιλικού, έτσι εξηγούνται όλα!

Από αύριο, οι στοιχηματικές του Μελισσανίδη κι αν έχει καμιά ο Μαρινάκης θα δίνουν αποδόσεις, πότε θα βάλει το κατσαβίδι στα pins ο Deadlazarus, δεν τον βλέπω να κρατιέται για πολύ

Έγινε επεξεργασία από salde
  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.