Jump to content



Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Δεν θέλω καλημέρες.

Είπα, δεν θέλω καλημέρες.

Σας ομιλεί ο Darth Kalimeider.

(Master Darth Astrolabius, πες τη μαγική φράση ντε, πρέπει να ολοκληρωθεί η εκπαίδευσή μου).

Κρυφο-καλημερακιας ειναι κ αυτος.. ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Rusty_Cookie said:

 

Sorry to burst your bubble sweetie but you can't run away from yourself.

Απόδειξη οι χιλιάδες φοβισμένοι κάφροι που επειδή δε ξέρουν τους νόμους της χώρας υποδοχής, τους σέβονται και όταν έρχονται έστω και για μια μερα πίσω τα γ@μανε όλα.  

 

 

 

Δε μου σπας καμία φούσκα. Το ξέρω αυτό, συμφωνώ μαζί σου. Το έχω ζήσει.

18 hours ago, Seek & Find said:

Νομιζω οτι η αληθεια βρισκεται και στα δυο, τους νοημονες "μας κανει ανθρωπους" γιατι μπορουμε να διακρινουμε το καλα και τα κακα και να υιοθετησουμε καποια στην προσπαθεια να βελτιωθουμε (εντος και εκτος Ελλαδος).

 

Σε αυτό συμφωνώ. Νομίζω ότι ανήκω στους νοήμονες και υιοθέτησα τα καλά.

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, l2phile said:

Η ξενιτιά δεν μας κάνει ανθρώπους, αλλά μας φέρεται σαν ανθρώπους (υποθέτω αυτό εννοούσε ο Πέτρος)

 

Και κατ' επέκταση κάνουμε καλύτερες πράξεις και δεν κάνουμε κάποιες κακές πράξεις που κάναμε στην Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, PetrosD said:

 

Και κατ' επέκταση κάνουμε καλύτερες πράξεις και δεν κάνουμε κάποιες κακές πράξεις που κάναμε στην Ελλάδα.

 

Και εδώ πατάει ο @σκουριασμένος μπισκότος  και μας την λέει.

Πήγα να σε σώσω, αλλά συνεχίζεις ?

 

Αν και ως γνωστόν η κοινωνία επηρεάζει την ανατροφή, προσωπικότητα.

Σε μία χώρα που όλοι σέβονται ένας τον άλλον, σιγά σιγά και ο ΜΠΑΟΓΚΤΖΗΣ θα γίνει άνθρωπος.

 

Από την άλλη και η πολύ ελευθερία "βλάπτει" τον αλληλοσεβασμό. Ως άνθρωποι δεν γεννηθήκαμε να υπακούμε κανόνες.

Πχ στην Ελλαδάρα μία φίλη Τσέχα γούσταρε γιατί έπαιρνε το αμάξι και έκανε ταρζανιές, ενώ εδώ είναι ...συγκρατημένη.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος l2phile έγραψε:

ΜΠΑΟΓΚΤΖΗΣ

Σαν ΠΑΟΚΤΣΗ(και όχι ΜΠΑΟΓΚτζη), αυτός ο χαρακτηρισμός με προσβάλλει. Και με ενοχλούν και όλοι οι υπόλοιποι που αφορούν οπαδούς. 

Εκτός και αν για σένα δεν είμαι άνθρωπος. 

Και ενώ εσύ είπες ότι πλατειαζουμε, το συνεχίζεις. Better not. Δεν είναι ανάγκη. 

Συνεχίζουμε

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

Σαν ΠΑΟΚΤΣΗ(και όχι ΜΠΑΟΓΚτζη), αυτός ο χαρακτηρισμός με προσβάλλει. Και με ενοχλούν και όλοι οι υπόλοιποι που αφορούν οπαδούς. 

Εκτός και αν για σένα δεν είμαι άνθρωπος. 

Και ενώ εσύ είπες ότι πλατειαζουμε, το συνεχίζεις. Better not. Δεν είναι ανάγκη. 

Συνεχίζουμε

 

Ε αφού το συνεχίζουν και οι άλλοι  :(

Εννοείται με το ΜΠΑΟΓΚΤΖΗΣ εννοώ όλους τους πρόπερ Ελληνάρες που δεν τους νοιάζει τίποτα.

Νομίζω όλοι που χρησιμοποιούν την λέξη έτσι, εννοούν το ίδιο.

Τέλος

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος l2phile έγραψε:

Πχ στην Ελλαδάρα μία φίλη Τσέχα γούσταρε γιατί έπαιρνε το αμάξι και έκανε ταρζανιές, ενώ εδώ είναι ...συγκρατημένη.

 

Καλά, ξέρεις πόσες φορές έχω βγάλει με το NewHolland τέτοιους  Ταρζαν απο κανάλια/ρεματα? 

(90% ξένα νούμερα, 10% Αθηναίοι)

Το κρίμα είναι πως ενιοτε δεν επιζούν. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.