Jump to content


Recommended Posts

Καλημέρα. Λέμε να κάνουμε το πρώτο μπάνιο σήμερα. Για το μωρό, όχι για μας. Αν και δεν μου κάνει αίσθηση το να μπω στη θάλασσα ακόμη, ο πατέρας μέσα μου με οδηγεί στον σωστό δρόμο. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο σαν καλός πατέρας πρόσεξε να μην είναι κρύο το νερό και αρρωστήσει το μωρό καλοκαιριάτικα και προ πάντων αντηλιακή προστασία για το παιδί!

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Την κάναμε και πέρισυ, οπότε έχουμε ένα πρώτο δείγμα γραφής. Επίσης, μπάνιο πολύ πρωί, αλλιώς αργά το απόγευμα. Κάτσε να δούμε αν θα της αρέσει φέτος η θάλασσα. Πέρισυ ξετρελάθηκε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μια καλημέθρα είναι αυτή, πεθ την και αθ πέθει χάμω.

  Hide contents

Ωχ, έπαθα @Seek & Find :hehe: 

 

Με κανεις περηφανο.. εμπροθ θτο δρομο που χαρακθα! (Εγω εχω το ονομα αλλα κ αλλοι δεν πανε πισω ?)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Beach bar στο .. Δασκαλειό, ζητούσε 5€ για δύο ξαπλώστρες και ομπρέλα, πιο κοντά στο νερό ζητούσε από 8€ και το μπαρ ήταν σαν ένα μπαρ που έφτιαξε κάποιος κάτω από το σπίτι του, η θάλασσα ήταν απλά οκ και το σέρβις αποδεκτό. 

 

Κάποιος μου είχε πει πως κάτω από Βάρκιζα δεν χρεώνουν με το που κάτσεις αλλά ίσως να εννοεί από εκείνη την πλευρά και όχι από την φαντασμαγορική Κερατέα :p

 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Η καλή η μέρα από το πρωί φαίνεται.

3 η ώρα ξυπνάει ο μικρός με κλάματα γιατί είναι άρρωστος. Προσπαθεί η γυναίκα να τον ηρεμήσει. Τον ακούει η μικρή. Ξυπνάει και αυτή με κλάματα (είναι και ευαίσθητη).

Ο μικρός πίνει λίγο γάλα και ξανακοιμάται. Η μικρή πίνει γάλα και αποφασίζει να παίξει. Πάει 4. Αγκαλιά και βόλτες. Κοιμάται 4.42. 5.15 έχω ξυπνητήρι να ξυπνήσω. Συμπέρασμα, ξύπνιος από τις 3.

 

Καλημέρα είπαμε; όχι ε; καλύτερα.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Νομίζω ότι η Σάρα Σέλστρεμ πρέπει να τρέμει. Η μικρή κολυμπούσε μόνη της χθες. Χτυπούσε τα ποδαράκια της μέσα στο νερό, ήθελε να βάλει το κεφαλάκι της μέσα και δεν ήθελε να βγει. Την αφήσαμε 10 λεπτά και μετά ξεκινήσαμε να βγαίνουμε, γιατί ήταν και το πρώτο της μπάνιο. Αμέσως, άρχισε να φωνάζει. Έρωτας κανονικός με το νερό. 

Το αγοράκι των φίλων μας από την άλλη, δεν ήθελε με τίποτα να μείνει μέσα και ν' αφήσει τη μαμά του. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία κάτι λάμπες πέρυσι τέλη Αυγούστου (από Κίνα μεριά)

Σήμερα έσκασε το χαρτί από το τελωνείο σπίτι....

 

ΥΓ. Λέει κιόλας οτι αν δεν απαντήσουμε σε 1 μήνα, θα τις επιστρέψουν στον αποστολέα. Το eshop παίζει να έχει κλείσει μετά από ένα χρόνο

Έγινε επεξεργασία από l2phile
  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Στην παραλία που ανέβασα το πρωί, οι ξαπλώστρες και ομπρέλες είναι προσφορά του καταστήματος και ο καφές με νερό χρεώνεται 2 ευρω. 

 

πριν 15 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Μια από τα ίδια και στη Καλαμάτα. Δωρεάν οι ξαπλώστρες, πληρώνεις μόνο το καφέ.

Μα και εκεί που πήγε ο tommybertsen (στο Δασκαλειό) είναι οι ξαπλώστρες δωρεάν! Απλώς ο καφές κοστίζει 5€, και όταν είσαι κοντά στο νερό 8€ γιατί είναι δυσπρόσιτη περιοχή και έχει περισσότερα μεταφορικά (σαν τα courier ένα πράμα)!!! :hehe:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.