Jump to content


Recommended Posts

Εγώ γιατί το βλέπω πάντως πως είναι χάλια ο καιρός; Μπορεί να θέλω να έρθει ο χειμώνας να γεμίσουν με χιόνια τα βουνά να πάω να τεστάρω εξοπλισμό κλπ, αλλά περισσότερο σκέφτομαι πως θα έρθει απότομα ο χειμώνας και οι περισσότεροι θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχουμε χασει την ανοιξη κ το φθινόπωρο δυστυχως. Νοεμβριος μηνας, ξεκινησε να βρεχει κ να βρονταει και καθομαστε στο μπαλκονι κ απολαμβανουμε το θεαμα χαλαρα.

 

Κανονικα επρεπε να εχουμε αναψει κ κανα καλοριφερ....

Για να μην πω οτι με φαγανε τα κουνουπια το μεσημερι μεχρι να φυτεψω 3 μινι τριανταφυλλιές. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έχουν φάει την κορούλα μου. Συνέχεια την τσιμπάνε. Είναι γλυκοαίματη σαν τον μπαμπά της:p..

Καλημέρα και καλό χειμώνα να έχουμε (αμήν και πότε).

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Τι τον θέλετε τον χειμώνα με το πετρέλαιο θέρμανσης πάνω από 1 ευρώ το λίτρο; Προσωπικά ως γνήσιος μπάρμπας (copyright @astrolabos) λατρεύω την περίοδο που οι ενεργειακές ανάγκες του σπιτιού βρίσκονται στο ελάχιστο. Ούτε θέρμανση, ούτε ψύξη και το νερό από τον ηλιακό βράζει. Αν και σήμερα θα ανάψουμε θερμοσίφωνο...

  • Like 8
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.