Jump to content


Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ήρθε ο Σεπτέμβρης με τα πρωτοβρόχια!

Καλά που μου το θύμισες, να μην ξεχάσω στο τέλος του να πλερώσω και τον ΕΝΦΙΑ :hehe:

I ♥ the goverment ☺ ☺ ☺ 

 

 

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

να σου ανοίξω ένα teamviewer το βράδυ...δεν ειναι η δυσκολία ...είναι τα δυσνόητα - χωρίς λόγο καμμια φόρα πράγματα που προσπαθώ να κατανοήσω-εφαρμόσω - δω αποτέλεσμα..

Όχι τρελό oc...ένα 4.2 Ghz που πάνω κάτω τα πιάνουν όλοι...

άλλος να συμμετέχει θέλει;

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

"Γελάτε...γιατί γελάτε?"...Θα σας δειξω εγώ...θα δειτε τι θα πάθετε....

 

θα κρατήσω την αναπνοή μου μέχρι να σκάσω...

Σπύρο, δεν ''παίρνει'' oc το ρύζι. Άσε τα όλα stock.

Χρόνια πολλά, @tommybertsen. Χιλιόχρονος (για να σε βασανίζει ο Άστρο:hehe:).

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, karmen1983 said:

Ειπαμε να βρέξει αλλά το παράχ3σ3!!!

 

αυτα ειναι αποτελεσματα των ατελεσφορων προσπαθειωνε των απανταχου Κρυπαγιτων!

δεν θα σας περασει ρε! γεναρη/φλεβαρη κανα 20μερο κρυουλακι και μετα κοπερτον 40+   :pleasantry:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ειπαμε να βρέξει αλλά το παράχ3σ3!!!

Όσοι είστε Κρήτη και ειδικά Ηράκλειο Χανιά όλα καλά; 

 

Και εμείς είπαμε να πείτε μια φορά καλημέρα και εσείς το παραχέσατε και λέτε κάθε μέρα.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Τι ξεφτύλες είναι αυτοί στο Geekbuing ρε σεις; Είχα ξεχάσει το κωδικό μου, τον άλλαξα από το Forgot και παρόλα αυτά εξακολουθούσε να μην μπαίνει στο λογαριασμό μου. Εε τους έστειλα λοιπόν email και μου άλλαξαν το κωδικό σε "123456" και τον έστειλαν και ως plain text στο email μου!! 

 

Πραγματικά λυπάμαι όσους τους έχουν δώσει τα στοιχεία των καρτών τους.

 

3cU53Y5.png

  • Like 2
  • Wow 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση:
Υπάρχει τη τρόπος να βρω αν δύο ζευγάρια powerline (διαφορετικων εταιρειών) είναι συμβατά μεταξύ τους; Προσπαθώ να βγάλω άκρη από τα specs χωρίς αποτέλεσμα...

Anyone can be a cynic, dare to be an optimist

Link to comment
Share on other sites

^^θέμα :p 

 

Καλημέρα σας! 

Η μαγική στιγμή που περιμένεις ζυγή μέρα για να μπορείς να κατέβεις στο κέντρο για ένα σωρό δουλειές και να σου σκάει συλλαλητήριο !

 

http3n0cmvhbteuz2lmc291cc5jb20vdmlldy8yn

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Αθάνατη Ελλάδα...

1)Οι δρόμοι στη Μυτιλήνη είναι άθλιοι. Λακούβες και σαμαράκια παντού, 5-6 -διαφορετικού ύψους- στρώματα από άσφαλτο, το ένα πάνω στο άλλο (απομεινάρια προηγούμενων εργασιών), γενικά τα τοπικά συνεργεία αυτοκινήτων και δίκυκλων οχημάτων κάνουν χρυσές δουλειές.

Σήμερα, λοιπόν, μετά από 15 περίπου ημέρες, οι τοπικοί άρχοντες κατάλαβαν ότι ναι μεν διορθώθηκαν οι κακοτεχνίες των δρόμων στη Μυτιλήνη μετά τις τελευταίες εργασίες (μιλάμε για έργα πνοής, όχι αστεία), τα συνεργεία, όμως, υπέπεσαν στην πρωτοφανή γκέλα της βύθισης των καπακίων/πωμάτων/ταπών των υπονόμων, ήτοι αυτά βρέθηκαν κάτω από το επίπεδο του δρόμου.

Από το πρωί λοιπόν, σε ώρες αιχμής, τα συνεργεία "σπάνε" τους δρόμους προσπαθώντας να ανυψώσουν τα καπάκια. Το ωραίο είναι πως είτε θα φτιάξουν κάτι ωραιότατες λακούβες στο τέλος είτε σαμαράκια για να δοκιμάζονται οι αναρτήσεις των οχημάτων.

2)Εδώ και μέρες, στην προκυμαία της πόλης, από ένα συγκεκριμένο ύψος και μετά, δεν μπορείς να σταθείς/να κάνεις έναν περίπατο/να πας με τα πόδια σε μια δουλειά, βρε αδερφέ, εξαιτίας της ανυπόφορης σκατίλας (sic). Πού οφείλεται η μυρωδιά, γιατί μυρίζει τόσο άσχημα, τι μπορεί να γίνει και εάν κάποιος ενδιαφέρεται πραγματικά για την επίλυση του προβλήματος αυτού είναι πράγματα που δεν θα μάθουμε ποτέ. Ας πάρουμε μιαν βαθιά ανάσα και με τις υγείες μας...

  • Like 2
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.