Jump to content



Recommended Posts

πριν 9 λεπτά, το μέλος hypnz έγραψε:
πριν 4 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
Καλημέρα. Μαύρη Παρασκευή η σημερινή..

Αυτό ξαναπεστο....

 

πριν 2 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

 

Παρασκευή να είναι και ότι χρώμα θέλει.. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

Καλημέρες και Χρόνια Πολλά στους Ανδρέες - Αντριάνες (ΣΚΛΕΝΑΡΙΚΟΒΕΣ) 

Καλημέρα. 

Σπύρο, να σε φιλήσω (no offense). Καλά που μου το θύμισες. Κάπου έχω κρατήσει το τηλέφωνο της Αντριάνα (από τότε που μου την έπεφτε). Ας την καλέσω για ένα χρόνια πολλά. Αχ, τι να κάνει το Ντινάκι:hehe::tomato:.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. 

Σπύρο, να σε φιλήσω (no offense). Καλά που μου το θύμισες. Κάπου έχω κρατήσει το τηλέφωνο της Αντριάνα (από τότε που μου την έπεφτε). Ας την καλέσω για ένα χρόνια πολλά. Αχ, τι να κάνει το Ντινάκι:hehe::tomato:.

" Wifey dislikes this post" :bleh: 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Seafalco και εγώ είχα χαζέψει το πρωι στη βεράντα! Πραγματικά ήταν υπέροχη!

Αλλά από φώτο χάλια. Οι δικές σου είναι πολύ πιο κοντά στο πραγματικό πρωινο θεαμα

 

20191130_071630.jpg

 

 

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Οι δικές σου είναι πολύ πιο κοντά στο πραγματικό πρωινο θεαμα

Πραγματικά, φάνηκα τυχερός !

Το σημείο λήψης είναι το ίδιο με άλλες φωτογραφίες που έχω βάλει εδώ, η ώρα όμως ήταν κρίσιμη.

Τυχαία το πρόλαβα την ώρα που εξελισσόταν το θέαμα !

Έχω τραβήξει αρκετές φορές την ανατολή, αλλά αυτή τη φορά τα σύννεφα έκαναν το σκηνικό πραγματικά το κάτι άλλο!

Τέτοια χρώματα, είχα πολλά χρόνια να δώ!

Και όλα ήταν υπόθεση μερικών λεπτών, μετά ο ήλιος πλησίασε πιο πολύ στον ορίζοντα, άλλαξαν οι γωνίες και φύγαν τα "χρυσάφια" και οι "φωτιές" από τον ουρανό!

Πραγματικά πολύ τυχερός ! :)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

@Seafalco και εγώ είχα χαζέψει το πρωι στη βεράντα! Πραγματικά ήταν υπέροχη!

Αλλά από φώτο χάλια. Οι δικές σου είναι πολύ πιο κοντά στο πραγματικό πρωινο θεαμα

 

20191130_071630.jpg

 

 

 

Ωραία καλώδια; Της δεη είναι; :p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

^^ρωτα τον απο πανω σου :p

 

@seafalco ο συγχωρεμένος ο παππούς ελεγε οτι ομορφη ανατολη κ ομορφο ηλιοβασιλεμα δηλωνουν αλλαγη καιρου. Αντε μπας κ χειμωνιασει φετος κ ψοφήσουν τα κ0λ0κουνουπα!!!

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

@seafalco ο συγχωρεμένος ο παππούς ελεγε οτι ομορφη ανατολη κ ομορφο ηλιοβασιλεμα δηλωνουν αλλαγη καιρου. Αντε μπας κ χειμωνιασει φετος κ ψοφήσουν τα κ0λ0κουνουπα!!!

 

ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ

 

Πρώτον, αν εσείς είστε η διαβιούσα πλουσιοπάροχα μεσαία τάξη και έχετε γκαφρά για καλοριφέρ και αρκουδίσια δε σημαίνει πως το ίδιο είμαστε εμείς οι προλετάριοι.

 

Δευτερον,το κρύο, απλά θα οδηγήσει σε κρύο με κουνούπια. Ως επιχείρημα σου παραθετω τα ΜΑΤ στα Εξάρχεια. Change my mind.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.