Jump to content



Recommended Posts

Όσοι βρεθείτε στη Θεσσαλονίκη και ψάχνετε για παιχνίδι να έχετε υπόψη σας τον Πινόκιο στην πλατεία Ναυαρίνου. Εξαιρετική συλλογή και ποιοτικά παιχνίδια. Δεν έχω καμία σχέση με τους ανθρώπους, πριν λίγο βγήκα από κει που είχα πάει για δώρο της βαφτιστήρας μου.

Anyone can be a cynic. Dare to be an optimist.

  • Like 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Σ ολα τα μαγαζια τους εχουν αυτο το συστημα πλεον....

Πηγαινα καποιες φορες στο μεγαλο της Θηβων, απ οταν εγινε ετσι δεν ξαναπατησα...οχι γιατι στη στραβη δεν μπορω να φυγω, παιρνεις παραμαζωμα με κλωτσιες τα χωρισματα κ τον υπευθυνο αν τον πετυχεις στο δρομο σου, αλλα γιατι με προσβαλει σαν ανθρωπο η κοπαδοποιηση....

Φταιει λιγο κ ο κοσμος που συνεχιζει να πηγαινει....

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Απο το στομα μου το πηρατε και οι δυο.. αυτο σκεφτομουν σημερα.

Σε λιγο θα βαλουν και αυτοματους διαδρομους - τσουληθρες να μην καθυστερουν τα "ζωντανα"

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α στο Ηράκλειο Κρητης δεν ειναι με μονοπατι. Αλλα τα κρητικοπουλα... ριφακια ρε παιδι μου! Καλυτερα το φιδογυριστο :hehe:

 

 

 

Υποσημείωση: ριφακι=κατσικακι 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ronin13 said:

Τον ξέρω προσωπικά τον υπεύθυνο αυτής της κατάστασης, θα τον ρωτήσω αύριο που θα τον δω.
Αναμεινατε επί της οθόνης σας... emoji39.png

Anyone can be a cynic. Dare to be an optimist.
 

 

Ενδιαφέρον! Περιμένω την απάντησή του.

Link to comment
Share on other sites

@DEADLAZARUS
το σχόλιό μου εδώ, για να μη γεμίζουμε τις αγορές με τέτοια.

Τοὺς Λαιστρυγόνας καὶ τοὺς Κύκλωπας,
τὸν θυμωμένο Ποσειδῶνα μὴ φοβᾶσαι,
τέτοια στὸν δρόμο σου ποτέ σου δὲν θὰ βρεῖς,
ἂν μέν᾿ ἡ σκέψις σου ὑψηλή, ἂν ἐκλεκτὴ
συγκίνησις τὸ πνεῦμα καὶ τὸ σῶμα σου ἀγγίζει.

1. Ο Λάζαρους δεν κινδυνεύει για λίγες μέρες. Έφτιαξε προβληματάκι στο τηλέφωνο, έχει κάποια περιθώρια κίνησης, μην ανησυχείτε. 
2. Ο Λάζαρους βάζει μία μία τις φωτογραφιούλες και δεν ανοίγει νήμα. Όταν του στείλουμε τον Χούμπελ και την τοπική διμοιρία της 7, θα κλαίει και θα λέει για παράγκες. ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΜΕ.
3. Να διαβάζετε όλα τα νήματα και να έχετε τα μάτια σας ανοιχτά για να προστατέψετε άλλα μέλη. @tommybertsen διάβασα πράγματα κι ανησυχώ για σένα. Φωτογραφία από φονικό τσεκούρι (μόνο που την είδα πήγα κι έβαλα οινόπνευμα μήπως κόπηκα, το πήρε για τα Ιμαλάια και καλά) - «Ολιάννα μου ευχαριστώ για τα υπέροχα κουλουράκια σου»- Strangers on a train (crisscross, connect the dots αθώε κι ανυποψίαστε τόμμυ)- Το χρέος μου το έκανα, γύρνα θέση στο γραφείο σου να κάθεσαι με την πλάτη στον τοίχο καλού κακού, περικύκλωσέ το με αρμόνια, πιάνα, ντραμς, ό,τι μπορέσεις-

Καλησπέρα 13.43μμ
 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

@DEADLAZARUS
το σχόλιό μου εδώ, για να μη γεμίζουμε τις αγορές με τέτοια.

Τοὺς Λαιστρυγόνας καὶ τοὺς Κύκλωπας,
τὸν θυμωμένο Ποσειδῶνα μὴ φοβᾶσαι,
τέτοια στὸν δρόμο σου ποτέ σου δὲν θὰ βρεῖς,
ἂν μέν᾿ ἡ σκέψις σου ὑψηλή, ἂν ἐκλεκτὴ
συγκίνησις τὸ πνεῦμα καὶ τὸ σῶμα σου ἀγγίζει.

1. Ο Λάζαρους δεν κινδυνεύει για λίγες μέρες. Έφτιαξε προβληματάκι στο τηλέφωνο, έχει κάποια περιθώρια κίνησης, μην ανησυχείτε. 
2. Ο Λάζαρους βάζει μία μία τις φωτογραφιούλες και δεν ανοίγει νήμα. Όταν του στείλουμε τον Χούμπελ και την τοπική διμοιρία της 7, θα κλαίει και θα λέει για παράγκες. ΔΕΝ ΘΑ ΦΤΑΙΜΕ.
3. Να διαβάζετε όλα τα νήματα και να έχετε τα μάτια σας ανοιχτά για να προστατέψετε άλλα μέλη. @tommybertsen διάβασα πράγματα κι ανησυχώ για σένα. Φωτογραφία από φονικό τσεκούρι (μόνο που την είδα πήγα κι έβαλα οινόπνευμα μήπως κόπηκα, το πήρε για τα Ιμαλάια και καλά) - «Ολιάννα μου ευχαριστώ για τα υπέροχα κουλουράκια σου»- Strangers on a train (crisscross, connect the dots αθώε κι ανυποψίαστε τόμμυ)- Το χρέος μου το έκανα, γύρνα θέση στο γραφείο σου να κάθεσαι με την πλάτη στον τοίχο καλού κακού, περικύκλωσέ το με αρμόνια, πιάνα, ντραμς, ό,τι μπορέσεις-

Καλησπέρα 13.43μμ
 

Βρε, θ' ανοίξω θέμα. Αφού το είπα. Υπομονή. 

Καλό απόγευμα σε όλες και όλους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Τοὺς Λαιστρυγόνας καὶ τοὺς Κύκλωπας,
τὸν θυμωμένο Ποσειδῶνα μὴ φοβᾶσαι,
τέτοια στὸν δρόμο σου ποτέ σου δὲν θὰ βρεῖς,
ἂν μέν᾿ ἡ σκέψις σου ὑψηλή, ἂν ἐκλεκτὴ
συγκίνησις τὸ πνεῦμα καὶ τὸ σῶμα σου ἀγγίζει.

 

ark.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

για το jumbo που αναφερθηκε πιο πανω.

ακριβως τις ιδιες ανυσηχιες και προβληματισμους ειχα κι εγω οταν πηγα στο καταστημα της Πατρας πριν 1 περ. μηνα !

απλα τραγικη κατασταση - σε περιπτωση φωτιας (για να τα λεμε ξεκαθαρα @Seafalco ) απο πχ βραχυκυκλωμα, την επομενη μερα θα μιλαμε για εθνικο πενθος.

ψωνισαμε αυτα που θελαμε και μετα ακολουθωντας τις ταμπελες προς τα ταμεια (και την εξοδο φυσικα) βρεθηκαμε να κανουμε γυρους στο χαος!

πρωτη φορα ενιωσα αγχος κι ενιωσα αβολα γιατι πηγα για ψωνια σε ενα καταστημα........

περιμενω ,χθες , η πολιτεια να βαλει λουκετο επ αοριστο σ αυτο το κατ' ευφημισμο πολυκαταστημα, μεχρι να γινουν τα δεοντα

κι εμεις  ν αποκτησουμε καλυτερη καταναλωτικη συνειδηση

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.