Jump to content



Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα.

Δεν ξέρω πώς αισθάνομαι για το γεγονός ότι το Π.Ο.Θ. μετατρέπεται σε UNofficial φαγητοthread:p:hehe:.

Fixed

πριν 18 ώρες, το μέλος beastie έγραψε:

εχω βρει στην καλλιθέα ενα φουρνο που εν γνωση του αγοραζει πιο ακριβα χοντρική αλλα εχουν διαφορά απο των άλλων.

 

Ναι αλλά αυτά δεν τα κρατούν κρυφά :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, tommybertsen said:

Ναι αλλά αυτά δεν τα κρατούν κρυφά :hehe: 

 

Μάλλον του Κοβάσεβιτς ήταν ο φούρνος. Τώρα πήρε το μήνυμα και θα αγοράζει κι αυτός τα φτηνά. Η Μαφία της σφολιάτας δεν είναι παίξε-γέλασε... Την έχασες την ευκαιρία σου!

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος acct έγραψε:

 

Μάλλον του Κοβάσεβιτς ήταν ο φούρνος. Τώρα πήρε το μήνυμα και θα αγοράζει κι αυτός τα φτηνά. Η Μαφία της σφολιάτας δεν είναι παίξε-γέλασε... Την έχασες την ευκαιρία σου!

Sfoliata Mob Simulator .

Μιας και τώρα τελευταία τα sims για το κάθε τι είναι της μόδας (όπως election simulator, homeless simulator ) :bleh: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Καλώς όρισες, σε περίμενα. Μας έλειψες αυτές τις ημέρες, όλα καλά; Είχες δουλίτσες εκτός πόλεως, τρεχάματα...

 

Έστηνα ξόβεργες σε περίπτωση που αποφασίσεις να ξανακάνεις το Σπάρτη - Καλαμάτα :hehe:

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tommybertsen said:

Fixed

 

Ναι αλλά αυτά δεν τα κρατούν κρυφά :hehe: 

 

 

Περίμενα να κλείσω την χορηγία πρώτα.

 

 search for  Stella  στην αγησιλάου  (κασερόπιτα και  κρητική γραβιέρα τα 2 αγαπημένα μου)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος beastie έγραψε:

 

 

Περίμενα να κλείσω την χορηγία πρώτα.

 

 search for  Stella  στην αγησιλάου  (κασερόπιτα και  κρητική γραβιέρα τα 2 αγαπημένα μου)

Αρκετά μακρυά από εκεί που μένω, but still. Αν πάω στο Νιάρχος κάποια μέρα, θα γυρίσω από κει!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα παει τον γατο σημερα για στειρωση κ επανεξεταση στο Μαρκοπουλο. Περιμενα 3.5 ωρες σε εναν καναπε μεχρι να ξυπνησει κ να μπορεσω να τον παρω. Νιωθω σαν να με εχουν βαρεσει σε ολο μου το σωμα. Οτι θα κουραζομουν επειδη καθομουνα, ε δεν το περιμενα :hehe:

 

Καλησπερα σας!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ειχα παει τον γατο σημερα για στειρωση κ επανεξεταση στο Μαρκοπουλο. Περιμενα 3.5 ωρες σε εναν καναπε μεχρι να ξυπνησει κ να μπορεσω να τον παρω. Νιωθω σαν να με εχουν βαρεσει σε ολο μου το σωμα. Οτι θα κουραζομουν επειδη καθομουνα, ε δεν το περιμενα :hehe:

 

Καλησπερα σας!

Είσαι έτοιμη για δοκιμαστής (-στρια) στρωμάτων?:hehe:...

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, karmen1983 said:

Οτι θα κουραζομουν επειδη καθομουνα, ε δεν το περιμενα

Άλλο ένα επιχείρημα υπέρ της στράτευσης των γυναικών. Μαθαίνεις πραγματάκια στη θητεία, ανοίγουν νέοι ορίζοντες.

{έλεγα να μην γράψω εδώ για φαΐ αλλά όταν έρχεται η αντμιν χερσελφ και γράφει για Μαρκόπουλο τι θέλετε να κάνω; Πέρασες από του Δαρεμά να αγοράσεις κάνα μουστοκούλουρο για τη λιγούρα;}

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2020 at 4:59 ΠΜ, το μέλος salde έγραψε:


Καλώς όρισες, σε περίμενα. Μας έλειψες αυτές τις ημέρες, όλα καλά; Είχες δουλίτσες εκτός πόλεως, τρεχάματα...

 

On 10/1/2020 at 1:53 ΜΜ, το μέλος astrolabos έγραψε:

Έστηνα ξόβεργες σε περίπτωση που αποφασίσεις να ξανακάνεις το Σπάρτη - Καλαμάτα :hehe:

 

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε :p

 

82064638_614892075748077_334789229530631

  • Like 4
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.