Jump to content



Recommended Posts

το τεράστιο smiley που είχε εντυπωσιάσει και τον Seek έψαχνα. Να στείλω τεράστιο φιλάκι στον αρχηγό. Kisses to the Master, με περίμενε τρεις ώρες ο άμοιρος αλλά δεν κατάφερα να πάω.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 43 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

το τεράστιο smiley που είχε εντυπωσιάσει και τον Seek έψαχνα. Να στείλω τεράστιο φιλάκι στον αρχηγό. Kisses to the Master, με περίμενε τρεις ώρες ο άμοιρος αλλά δεν κατάφερα να πάω.

c06c04f73ec6d130b4cb44afa73ed3b6.jpg

Εδω σ'εχω!

πριν 9 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Γιατί δεν κάνουμε και το Πάσχα διαγωνισμό;

Γιατι ετσι οπως το παμε αντι για δωρα θα κληρωνουμε "γουρουνες" (τα δυναμιτακια τα μεγαλα λεω σαν τα χειλια του salde παραπανω :P)

Αλλαξα χιλιετια ρααααααααααααααα!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

πριν 54 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

με περίμενε τρεις ώρες ο άμοιρος αλλά δεν κατάφερα να πάω.

Ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες λένε ότι άνοιγε σαμπάνιες όταν κατάλαβε ότι δεν θα έλθεις οπότε μάλλον δεν το πήρε καθόλου βαριά.

 

Ιδέα για τις απόκριες.

Να μασκαρέψουμε το Π.Ο.Θ. σε κάτι σοβαρό και να μιλάμε για συγκριτικά τεστ, υπερχρονισμούς (και undervolting) και μετρήσεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Snips έγραψε:

20.30 έχει η κόρη φροντιστήριο. Άρα έχω δρομολόγιο. Τι κάνει ο δραστήριος ο άντρας μέχρι  εκείνη την ώρα;

 

  Hide contents

Ε; Τι;

  Hide contents

Σήμερα που είναι και η αγορά ανοιχτή (εδώ Λάρισα);;;

  Hide contents

Τι;;;;

  Hide contents

maxresdefault.jpg

 

 

 

 

Αυτο μονο Λαρσινος θα το κανε.

 

 

Εμεις οι τρικαλοι θα παιζαμε με τα τσιπρα?

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν το χω το σπορ των τσπρων. Με χαλάει το άτιμο.

Ξενύχτησα ρε σεις. είχε και gym χθες, 2 πρωί παράτησα το WOT, μετά νανούρισμα στο κινητό με κάνα βίδεο πήγε 3, μετά άρχισαν τα γατιά τσαλιμάκια.  Ε χάλια κεφάλι όλο το πρωί.

Το είχα ανάγκη.

 

Πλάκα πλάκα όμως, πολλές φορές που ... "γέρνω" τα μεσημέρια για λίγο να τον... πάρω, σβήνει ο ήλιος μετά. Πρέπει σοβαρά  κάτι να κάνω να κοπεί το ... μεσημεριανό.  Ακόμα και στο pc να κατσω δλδ αρχιζω να stall-άρω στο δεκαλεπτο. Και σου αυτωνει όλη τη μέρα μετά αφουξυπνάς με ένα κεφάλι βαρύ.

 

Κάποιοι, ξέρω, δεν κρατιούνται  ώστε να σχολιάσουν, ορμόμενοι από την τελευταία παράγραφο. Ας είναι..

 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος Snips έγραψε:

Κάποιοι, ξέρω, δεν κρατιούνται  ώστε να σχολιάσουν,

Παρων! αμα σε αυτωνει να το προσεξεις.. γερνεις κιολας.. φημες λενε οτι εχεις στο κινητο το ασμα "Μ'αυτωνεις χωρις αυτωμα και γινομ' ολοκαυτωμα" ( δικο μου ) ?

first..

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι τα μεσημέρια γέρνουν λίγο και το βράδυ βρυκολακιάζουν μπροστά στη οθόνη του υπολογιστή.

Τώρα είναι ώρα για νάνι.

 

737025093a5f63e6533dd3c22df437cc.png.c0ae172c2995dd2504f09607256bacd1.png

 

 

Καληνύχτα.

Ο τελευταίος να μην ξεχάσει να σβήσει και τα φώτα.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έστειλα τα στοιχεία μου στον @astrolabos για το δώρο μου από τον Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό.

Τώρα που ξέρει που μένω, έχω βάλει τσιλιαδόρους να με ειδοποιήσουν αν εμφανιστεί κάποιος που να του μοιάζει. 

 

Spoiler

 

 

:hehe: 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Μόλις έστειλα τα στοιχεία μου στον @astrolabos για το δώρο μου από τον Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό.

Τώρα που ξέρει που μένω, έχω βάλει τσιλιαδόρους να με ειδοποιήσουν αν εμφανιστεί κάποιος που να του μοιάζει. 

 

  Hide contents

 

 

:hehe: 

 

Να πας και στο ΑΤΜ να σήκωσεις μετρήτα. Ποτέ δεν ξέρεις πόσα θα ζητήσει ο courier :hehe:

 

?imw=1024&imh=640&ima=fit&impolicy=Lette

Έγινε επεξεργασία από honda22
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.