Jump to content


Recommended Posts

πριν 13 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

 Ποιοι είναι ποιοι;

Περιμένω τα ''αυτοί κτλ, κτλ''...

 

Χαλάω χατίρια εγώ; 

 

3T6qZqm.gif

 

 

Sorry. :hehe:

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση απο πλευρας μου το δινω με καθε επιφυλαξη.

hard-disk-sentinel.png
WWW.BITSDUJOUR.COM

Hard Disk Sentinel Standard Edition for PC. Hard Drive Software at 100% off. Monitor the Health of Your Hard Drive.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, salde said:

Χάλασε ότι θες μιας κι είσαι καλά.

1. Σε σκέφτηκα αυτές τις ημέρες. Θυμήθηκα που σκεφτόσουν να κάνεις το ορεινό πέρασμα από Β. Ιταλία και έψαχνες αν είναι ανοικτό Φεβρουάριο νομίζω. Υποθέτω δεν έκανες αυτό το ταξίδι, σε κάθε περίπτωση οι θεοί σε φύλαξαν. Ένας από τους λόγους που γίνεται ό,τι γίνεται εκεί ήταν η εμφάνιση του ιού σε φουλ περίοδο χειμερινών διακοπών, αν μας είχε εμφανιστεί εδώ σε τίποτα Ιούλιο-Αυγουστο με κανονική τουριστική δραστηριότητα μάλλον θα είχαμε γίνει εμείς, όχι Β. Ιταλία αλλά μαύρη οπή του σύμπαντος.

2. Αν έχεις χρόνο και διάθεση μήπως θα σου ήταν εύκολο να μας έγραφες καμιά πληροφορία για προφύλαξη των ματιών από τον ιό; Αν είναι εξίσου σημαντική με μύτη-στόμα, αν υπάρχει κάτι που πρέπει οπωσδήποτε να κάνουμε, αν υπάρχει κάτι που δεν πειράζει να το παραλείψουμε, τέτοιου είδους πληροφορίες εννοώ.
Αν έχεις την διάθεση.

 

Μου κανει εντύπωση που το θυμασαι! :)
Το ταξίδι ήταν για μέσα Νοεμβρίου, και το κάναμε κανονικά ευτυχώς!

Το δυσάρεστο της υπόθεσης ήταν ότι το Stelvio Pass έκλεισε 5 μέρες πριν ξεκινήσουμε, οπότε περάσαμε στην Αυστρία από το πέρασμα του Brenero. Δε μας έλειψε η περιπετεις όμως, και θα το έκανα εύκολα ξανά.

 

Όσο για την προστασία των ματιών, και όχι μόνο, θα σας παραπέμψω στο άρθρο ενός φίλου, εξειδικευμένου στον προστατευτικό εξοπλισμό, που τα εξηγεί καλύτερα και πιο μελετημένα απο μένα!

 

hand-washing-levels-x.jpg
WWW.FIRE.GR

Του Ρέτσιου Ιωάννη Κατόπιν ζήτησης από συναδέλφους και φίλους πυροσβέστες, μου ζητήθηκε να γράψω ένα άρθρο αναφορικά με τις απειλές του κορωναϊού αποκλειστικά για τους πυροσβέστες και τις...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καλα μαναρακο μ εσεις; Αντε καλημερα!

 

πριν 6 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Εμένα δεν με νοιάζει, λέω καλημέρα και σε όποιους αρέσει, όσο για τους "άλλους"...

 

C74mM7e.jpg.d60e2cad1b6d120ddcce744b03561ee1.jpg

 

aj0qGrR_700b.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ronin13 said:

 

Μου κανει εντύπωση που το θυμασαι! :)
Το ταξίδι ήταν για μέσα Νοεμβρίου, και το κάναμε κανονικά ευτυχώς!

 

Μα κι εγώ σα χτες το θυμάμαι που το ανέφερες. Πέρασαν κιόλας τόσοι μήνες;;;; Χαμπάρι δεν πήρα....:fie::yikes::wall:

 

2 hours ago, DEADLAZARUS said:

Ε, τι κάνετε; Καλά είστε;

 

 

Όχι.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ανεβα λίγο στα Ω

Μπα, μάλλον θα προτιμούσε/αμε κάτι σε πολύ μεγαλύτερο μέγεθος με τέσσερα πόδια και κεφάλι και με αναμμένα κάρβουνα από κάτω!!! ?

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος TopCLR έγραψε:

Μπα, μάλλον θα προτιμούσε/αμε κάτι σε πολύ μεγαλύτερο μέγεθος με τέσσερα πόδια και κεφάλι και με αναμμένα κάρβουνα από κάτω!!! ?

 

και το κοκορετσάκι καλό είναι.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.