Jump to content


Recommended Posts

Καλή και λαμπερή σου ημέρα τρισένδοξε αρχηγούλη. Δεν βλέπω σχεδόν καθόλου ταινιούλες και σειρές. Μ' έπιασε να αποζητήσω μια σειρά προηγούμενων ετ΄ων μπας και την παρακολουθήσω, ας δω τι γράφουν οι γκουρού στο Λαμπ μπας και την έχει δει κάποιος. Μάντεψε ΠΟΙΟΣ την έχει αναφέρει στο σχετικό νήμα. ΠΟΙΟΣ. σμουτς, σλουρπ. Μου θες και Χάννα Άρεντ μετά.
 

MV5BZWEwNzQ4NzUtMWRmYS00NDdiLTg5NDItODA5
WWW.IMDB.COM

Created by Frank Spotnitz. With Alexa Davalos, Luke Kleintank, Rufus Sewell, Rupert Evans. In a dystopian America dominated by Nazi Germany and Imperial Japan, a young woman discovers a mysterious film that may hold...

 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, salde said:

όπως κι εσύ αρχικά νόμισα ότι το είχε γράψει για εσένα. Η κατάρα του imdb χτύπησε τον χόντα, εκείνον εννοεί. Εσύ είσαι μια χαρά. Είδαμε στο τεστ ότι το κάνει και σε μένα. Κάιν προμπλέμ. Θα μαθαίνουμε και τις γερμανικές αποδόσεις των τίτλων. Αύριο (Σάββατο) αφήστε τις ταινίες, να έχετε ανοιχτό όλη την ώρα CNN και BBC. Κάτι πολύ μεγάλο έχει προαναγγείλει ο φον Πέτερ. 

 

Τί; Εγώ το Σάββατο θα πάω για μπάνιο. Οι ώρες που μέτραγα είναι για σήμερα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Τί; Εγώ το Σάββατο θα πάω για μπάνιο. Οι ώρες που μέτραγα είναι για σήμερα.

Αφού πλατσουρίσεις, χτύπα και μια μπυρίτσα ή ουζάκι (πάντα με μεζέ) ή ότι άλλο τραβάει η όρεξη σου.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Καλή και λαμπερή σου ημέρα τρισένδοξε αρχηγούλη. Δεν βλέπω σχεδόν καθόλου ταινιούλες και σειρές. Μ' έπιασε να αποζητήσω μια σειρά προηγούμενων ετ΄ων μπας και την παρακολουθήσω, ας δω τι γράφουν οι γκουρού στο Λαμπ μπας και την έχει δει κάποιος. Μάντεψε ΠΟΙΟΣ την έχει αναφέρει στο σχετικό νήμα. ΠΟΙΟΣ. σμουτς, σλουρπ. Μου θες και Χάννα Άρεντ μετά.
 

MV5BZWEwNzQ4NzUtMWRmYS00NDdiLTg5NDItODA5
WWW.IMDB.COM

Created by Frank Spotnitz. With Alexa Davalos, Luke Kleintank, Rufus Sewell, Rupert Evans. In a dystopian America dominated by Nazi Germany and Imperial Japan, a young woman discovers a mysterious film that may hold...

 

Είχα δει τη πρώτη σεζόν αλλά δε ξέρω τι γίνεται στις επόμενες δύο. Η πρώτη πάντως άξιζε και κάποια στιγμή θέλω να δω και τις άλλες δύο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Είχα δει τη πρώτη σεζόν αλλά δε ξέρω τι γίνεται στις επόμενες δύο. Η πρώτη πάντως άξιζε και κάποια στιγμή θέλω να δω και τις άλλες δύο.

Τρεις ακόμα θα δεις, εγώ δεν θα πω πόσες σεζόν είδα για να  μην προϊδεάσω κανένα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Ακριβώς μια εβδομάδα πριν, τέτοια ώρα είχε 20 βαθμούς πάνω από αυτή τη στιγμή.

Κάποιος "αφανής ήρωας" από το Ανέκδοτα & Αστεία ευθύνεται γι αυτό αλλά η ιστορία ποτέ δεν θα του το αναγνωρίσει γιατί είναι σεμνός και ταπεινός...

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω κόψει τα παγωτά από το 2018. 2 ευρώ είχε το 2013 σε περίπτερο ( ή 1.80 ) ο πύραυλος. 

πριν 8 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Καλή και λαμπερή σου ημέρα τρισένδοξε αρχηγούλη. Δεν βλέπω σχεδόν καθόλου ταινιούλες και σειρές. Μ' έπιασε να αποζητήσω μια σειρά προηγούμενων ετ΄ων μπας και την παρακολουθήσω, ας δω τι γράφουν οι γκουρού στο Λαμπ μπας και την έχει δει κάποιος. Μάντεψε ΠΟΙΟΣ την έχει αναφέρει στο σχετικό νήμα. ΠΟΙΟΣ. σμουτς, σλουρπ. Μου θες και Χάννα Άρεντ μετά.
 

MV5BZWEwNzQ4NzUtMWRmYS00NDdiLTg5NDItODA5
WWW.IMDB.COM

Created by Frank Spotnitz. With Alexa Davalos, Luke Kleintank, Rufus Sewell, Rupert Evans. In a dystopian America dominated by Nazi Germany and Imperial Japan, a young woman discovers a mysterious film that may hold...

 

John Smith και Inspector Kido* δίνουν ρέστα, φοβεροί ηθοποιοί απλά! Την τελείωσα τα Χριστούγεννα. Πολύ δυνατή σειρά καθαρά και μόνο από τις ερμηνείες με κάλυψε. Βασικά η σειρά δεν έχει να κάνει τόσο με το alternative universe αλλά περισσότερο επικεντρώνεται (αυτό μου φάνηκε) στους χαρακτήρες και πώς αλληλεπιδρούν μεταξύ τους. Το τέλος είναι λίγο περίεργο. Αυτό που κρατώ είναι: την καταπληκτική δουλειά των περισσότερων ηθοποιών, φοβερό cast. 

Έχε υπόψη σου τους παρακάτω

Rufus Sewell - John Smith

Joel de la Fuente - Inspector Kido

Cary-Hiroyuki Tagawa - Nobusuke Tagomi ( Trade Minister )

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άσε το παιδί να ξεκουραστεί λιγουλάκι γιατί τον έπηξαν οι άλλοι mods.

Τον έχει φάει το moderation, το γιαπί, το πηλοφόρι, το μυστρί.:bleh:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

εκκολαπτόμενος mod με 11 γράμματα D_ _ _ _ _ _ _ _ _ S

 

  Hide contents

 

3 edit εκανα για να δω πρωί πρωί αν εβαλα σωστά τις παύλες...

 

 

 

 

 

Είμαι πουλέν μεγάλο?.

Μπάρμπατρον Σπύρο, θες γυαλιά:bleh:..

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.