Jump to content



Recommended Posts

11.58πμ Καλημέρα Πέτα, εσύ δεν έπρεπε να ΄σαι σε καμιά παραλία τώρα; Μιας κι ήρθες δες σε προηγούμενη σελίδα τι έγραψε ο Λάκιςςς, να το μάθεις απέξω το ποίημα, θα το χρησιμοποιήσουμε σε μελλοντική συζήτηση.
Καλησπέρα τώρα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

έλεος, θα σου δίνω μάνουαλ εσένα με αναλυτικές οδηγίες:

1. το μοναδικό αληθινό παιχνίδι που μου χει μείνει να παίζω που και που είναι το CIV κι αυτό όχι multi. Με πόρωσε ο Κούκι με την Ζανκτ αλλά έχω 20 χρόνια+ να παίξω FM, εγκατέλειψα την ιδέα. Από όλα τα χιλιάδες παιχνίδια που γράφετε κατά καιρούς με ιντρίγκαρε η ιδέα του council, ευτυχώς δεν το κατέβασα.

2. ειδικά για το ΒοΤ (βουορλντ οβ τανκζ) ετοιμάζω ομαδούλα από μέλη που δεν αγγίζουν παιχνίδια, να μπουμε ΒοΤ μόλις βρεθεί εμβόλιο για τον κορόνα, στην ομάδα του αρχηγού (συμπαίκτες) να του στρώσουμε λίγο τα στατς. Μέχρι στιγμής έχω στρατολογήσει Λάκιςςς & Κάρμεν. Οι υπόλοιποι δυστυχώς δεν κάνετε για την αποστολή. Είχα την ελπίδα για Ολιάννα αλλά μας προέκυψε Καλαμιτυ Τζέιν. Αν είσαι σε ίδια ομάδα με τον αρχηγό ίσως είναι καλύτερα για τα δικά σου στατς να έχεις αλλάξει ομάδα πριν εμφανιστούμε.

3. Διαβάζω φανατικά ΒοΤ θρεντ. Αγαπώ ραζιέλ, θέλω να βλέπω βίκτοριζ του αρχηγού και όλων σας.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Παιζει να εχει φυγει εκτος πανω απο το 50% των Αθηναίων. Ακρα του ταφου σιωπη ειδικα σημερα. Εκανα μια βολτουλα με τα ποδια κ νομιζα οτι ξαναεχουμε καραντινα :hehe:

  • Like 2
  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, karmen1983 said:

Απο τωρα καληνύχτα;

Πιστεύω ότι αν δεν δείρεις κάποιον συντόμως, όποιος βρεθεί στο δρόμο σου αργότερα θα το πληρώσει ακριβά. 

 

1 hour ago, karmen1983 said:

Εκανα μια βολτουλα με τα ποδια

Απειλητικό ακούγεται αυτό. Citizens on patrol.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, karmen1983 said:

Παιζει να εχει φυγει εκτος πανω απο το 50% των Αθηναίων. Ακρα του ταφου σιωπη ειδικα σημερα. Εκανα μια βολτουλα με τα ποδια κ νομιζα οτι ξαναεχουμε καραντινα :hehe:

 

ναι....και το 40% νομιζεις οτι εχει ερθει Ναυπλιο  :angry:

εχουν βαλει ραμπες σε διαφορα σημεια στους δρομους ωστε να περνουν φορα οι οδηγοι και να παρκαρουν πανω σε αλλα αυτοκινητα....

(αλλο ενα απαισιο καλοκαιρι)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.