Jump to content



Recommended Posts

On 6/3/2018 at 3:50 ΜΜ, το μέλος f117 έγραψε:

ΜΑΣΤΙΓΑ ΟΙ ΤΑΡΙΦΕΣ....... ! Πιστεύω όλοι μας από την πλευρά του οδηγού είδαμε πόσο ωραία ήτανε η κίνηση στην Αθήνα σήμερα...ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ! :D

 

 

????

Link to comment
Share on other sites

Πάλι θα φάμε το ξύλο της χρονιάς στην εκπαίδευση από τους Ισραηλινούς. Την άλλη φορά μελανιασε το σώμα μου όλο. Και τους πληρώνεις και ξύλο τρως. Χαχαχαχαχαχα

FB_IMG_1528922846562.jpg

Έγινε επεξεργασία από def
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, astrolabos said:

Προληπτικά για να μην επιτρέψουν στην Uber να λειτουργήσει

 

Αν λειτουργήσει η Uber εκεί να δεις τι έχει να γίνει με το κυκλοφοριακό. Έβλεπα προχθές ένα βιντεάκι για το Μανχάταν. 13.000 κίτρινα ταξί. 80.000 Uber. To τι γινόταν στους δρόμους είναι απερίγραπτο. Δε λέω καλή υπηρεσία, αλλά δεν μπήκε όριο στoν αριθμό των αδειών. Η κατάσταση είναι γελοία πλέον. Ήταν πολλές οι φορές που απλά είπα τον οδηγό, άφησε με να κατέβω όπου βρεις, θα πάω με τα πόδια. Είναι πιο γρήγορα.

Δεν ξέρω ποια είναι η κατάσταση στους δρόμους της Αθήνας, αλλά αν λειτουργήσει η Uber τα πράγματα θα γίνουν πολύ χειρότερα.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Δεν ξέρω ποια είναι η κατάσταση στους δρόμους της Αθήνας, αλλά αν λειτουργήσει η Uber τα πράγματα θα γίνουν πολύ χειρότερα.

 

Η κατάσταση στους δρόμους της Αθήνας είναι απερίγραπτη όταν δεν έχει μετρό (απεργίες και τα συναφή). Παίρνουν τα αμάξια τους όλοι. Ειδικά αν είναι γενική απεργία (συν λεωφορεία-τρόλεϊ). Το πρωί έχει μία φυσιολογική ουρά προς το κέντρο όταν στενεύει η Συγγρού ας πούμε (από εκεί που πάω εγώ - για άλλους μεγάλους δρόμους δεν ξέρω - ο Κηφισός μπουκώνει για κάποιες ώρες νομίζω καθημερινά).

Φυσιολογική λέγοντας, εννοώ ότι αντί για 10-15 λεπτά για να φτάσω στη δουλειά με το λεωφορείο από εδώ που είμαι, κάνω 30-35 :p 

Το καλοκαίρι φυσιολογικά και ηρεμούν τα πράγματα αφού αδειάζει η μισή Αθήνα. 

Όσοι οδηγούν στο λεκανοπέδιο, ξέρουν καλύτερα φυσικά! Εγώ είμαι ανταποκριτής από τη μία πλευρά μόνο :hehe: 

ps: Λειτουργούσε η uber αλλά νομίζω μετρημένα ήταν τα οχήματα. Άρα καμία διαφορά δεν υπήρχε. Τώρα αν υπάρξουν τόσα πολλά, νομίζω θα γίνει πανικός.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.