Jump to content



Recommended Posts

43 minutes ago, salde said:

άλλος Πέτρος θα μας βγει ο Χόντας. Βρήκε κι ομπρελίτσα, άδεια παραλία, τα κουβαδάκια δεν δείχνει μόνο.

 

Τον πίστεψες; Έλα, πάρε και μια πανοραμική, να καταλάβεις γιατί δεν τα δείχνει:

 

caribbean-scenery-diorama.jpg

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση για τη φορολογικη δηλωση οποιος τυχον ξερει, αν υπαρχει ποσό απο αγορες μεσω χρεωστικης καρτας για να βαλεις στον κωδ. 49 αλλα δε χρειαζεται να το βαλεις, τελικα το βαζεις? μπορεις να βαλεις ενα μικροτερο ποσό? ή και να μη βαλεις καθολου?

Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Ο,τι θες βάζεις. Το ποσό που δείχνει είναι ενδεικτικό και αφορά το τι έστειλαν οι Τράπεζες για το ΑΦΜ. 

 

Εγω ειτε βαλω ειτε δεν βαλω, το αποτελεσμα της εκκαθαρισης ειναι ιδιο (μηδεν).

Αρα τι κανω, να μη βαλω τιποτα?

 

 

Έγινε επεξεργασία από coolman
Link to comment
Share on other sites

  

πριν 4 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

άλλος Πέτρος θα μας βγει ο Χόντας. Βρήκε κι ομπρελίτσα, άδεια παραλία, τα κουβαδάκια δεν δείχνει μόνο.

 

Μαύρα μάτια θα κάνει να πάει στον άϊ Μαυρίκιο.

Πιό πολύ τον κόβω για κούτσα-κούτσα να πάει μέχρι την Λούτσα.:bleh:

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Κάνε το μαλλί μπουκλίτσα,

σαν θα βγεις τσάρκα στη Λούτσα.

Είσαι ΄σύ μία  μουσίστα,

θες όλο τσάρκες και σουζίτσα.

 

Μην ξεχάσεις και την μάσκα, 

βαλ΄την κάτω από τη κάσκα.

Μη φας θα σφάξουμε μπεκάτσα,

σου ΄χω και γλυκό μπουγάτσα.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος coolman έγραψε:

 

Εγω ειτε βαλω ειτε δεν βαλω, το αποτελεσμα της εκκαθαρισης ειναι ιδιο (μηδεν).

Αρα τι κανω, να μη βαλω τιποτα?

 

Καλύτερα να μην σου απαντήσω ώστε να μην έχω το βάρος στην συνείδησή μου εάν σε κάποιο έλεγχο φταίει η απάντησή μου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Και πριν προλάβει να πεταχτεί ο γνωστός άγνωστος να πει την εξυπνάδα του, λέτε να φταίει ότι πηγαίνοντας σταμάτησα να φωτογραφίσω την παρακάτω επιγραφή;

Καλά τώρα, τα ρωτάνε αυτά;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, GriGaS said:

Και πριν προλάβει να πεταχτεί ο γνωστός άγνωστος να πει την εξυπνάδα του, λέτε να φταίει ότι πηγαίνοντας σταμάτησα να φωτογραφίσω την παρακάτω επιγραφή;

 

10 minutes ago, UltraB said:

Καλά τώρα, τα ρωτάνε αυτά;


δεν έχει τίποτα να πει. Φταίει ότι δεν την έκανες upload στο ΠΟΘ. Ξεκάθαρο. Έχουν αρχίσει να τον πλησιάζουν επικίνδυνα, ένα πρωί θα ξυπνήσει κι όλες οι πινακίδες τριγύρω θα είναι μια ατέλειωτη Καλημέρα. 

(«συμπληρώνεις ό,τι θες» = ναι, αρκεί να μην βάλεις κάνα τρελλό ποσόν για πλάκα και την πατήσεις από το πουθενά. Το δεύτερο σχετικό ποστ, σοφόν)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, GriGaS said:

Φτάνουμε και αρχίζω να στήνω ομπρέλα και σκηνή (από αυτές τις μισές). Πιάνει τρελός αέρας, μου λυγίζει το κοντάρι της ομπρέλας, μου σπάει ένα εξάρτημα της σκηνής. Κάνω ένα rage quit, λέω Γιώργο ηρέμησε

 

Μήπως ήταν και το κρασί παλιό και το χαβιάρι μαύρο???

Δράμα!!! :p 

 

Μπονζούρ!

Έγινε επεξεργασία από sotiris
Καλημέρα
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, salde said:

λες απάτη όλα, ε; Έκανε τη βουτιά του αυτός, ωραίος, θα 'χει πάει σε κάνα ταβερνείο τώρα αν είναι τυχερός.

 

Ψήσαμε στο εξοχικό του φίλου μετά τη βουτιά. Έφαγα πολύ, τόσο που άρχισε να με πονάει ο αριστερός ώμος!!!! :rofl:

13 hours ago, GriGaS said:

 

Καλύτερα να μην σου απαντήσω ώστε να μην έχω το βάρος στην συνείδησή μου εάν σε κάποιο έλεγχο φταίει η απάντησή μου.

 

Αυτό άμα το μελοποιήσεις και βάλεις τη Θεοδωρίδου να το τραγουδήσει, θα κάνει επιτυχία.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος GriGaS έγραψε:

Ξεκινάμε σήμερα να πάμε για μπάνιο. Μιας τις προηγούμενες δύο φορές ο μπέμπης είχε βγάλει στη διαδρομή το πρωινό του γάλα, τον αφήνουμε νηστικό με προοπτική να το πιει με το που φτάσουμε. Φτάνουμε και αρχίζω να στήνω ομπρέλα και σκηνή (από αυτές τις μισές). Πιάνει τρελός αέρας, μου λυγίζει το κοντάρι της ομπρέλας, μου σπάει ένα εξάρτημα της σκηνής. Κάνω ένα rage quit, λέω Γιώργο ηρέμησε, ας κάτσουμε μια ώρα έτσι (ήταν νωρίς). Μετά από μισή ώρα δεύτερη ριπή αέρα, παραλίγο να μας πάρει και τον μπέμπη. Τα μαζεύουμε και φεύγουμε...

 

Και πριν προλάβει να πεταχτεί ο γνωστός άγνωστος να πει την εξυπνάδα του, λέτε να φταίει ότι πηγαίνοντας σταμάτησα να φωτογραφίσω την παρακάτω επιγραφή;

 

IMG_20200628_100143_1.jpg

 

 

Ο χόντας καθόταν από πίσω και γέλαγε, τι περίμενες κι εσύ;

It's a trap....

Καλημέρα, καλή εβδομάδα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.