Jump to content



Recommended Posts

πριν 9 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Σημασία έχει το μήνυμα και όχι ο δίαυλος

Αυτα τα λετε εσεις οι κακιες που το πατε το γραμμα μηνυμα για να παρηγοριεστε ?

Καλημερα ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεει!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

happy good morning GIF

Black hole έχει καταντήσει αυτή η καλημέρα.

Είναι οργανωμένο σχέδιο. Στο μέλλον έχουν σκοπό να σε κάνουν admin και να κυνηγάς συντρόφους. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Είναι οργανωμένο σχέδιο. Στο μέλλον έχουν σκοπό να σε κάνουν admin και να κυνηγάς συντρόφους. 

Ποιος είμαι, ο Anakin Skywalker;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, salde said:

O.. ΒοΥκουλος! Μόνο τζιτζίκια! Έλεος! Θέλει να βλέπει και προβατάκια στο βάθος. Θέλει και μες στον καύσωνα χλιαρή, ΔΙΠΛΗ, ελληνικούρα! Νεροζούμι (μου μοιάζει λιγάκι σε αυτό αλλά δεν είναι ανάγκη να το μάθει). 'Ωρα είναι να μου πλακώσει και το παλικάρι ο φον Πέτερ να μου ζητάει ούζα Κωστέα/Κωτσέα, την Άλισον και την Τίνα Μάλαμα. Χάλασε και το ασανσέρ. Διπλό έλεος. Θα εμφανιστεί και κάνα σμήνος κουνουπιών να μας στρώσει το βράδυ.

Βρε αρχηγέ είναι μόνο για Αλάσκα σήμερα ο καιρός, χαμπάρι δεν έχετε πάρει κει στην ακροβραχιά;

 

Καλά που μου το θύμησες να πάω να πάρω ένα ούζω, γιατί ο Κωστέας που πήρα το 2013 στην Καλαμάτα, τελείωσε.

 

Η Άλισον ποιά είναι;

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τους διαβάζεις αυτούς ΕΣΥ. Έχουν καταλάβει την αδυναμία σου και θέλουν να σε αποσυντονίσουν. Θα σου δώσω ερώτηση να 'χεις να σκεφτείς, να απασχολείται το μυαλό πέρα από κακοτοπιές: έγραψα «πολλή βεβαιότητα». Σωστό ή λάθος;

Από το 2013, φέτος τέλειωσε το ούζο; Σ' έχω αδικήσει ίσως;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καλημερα ρεεεεεει!

@p55 Κοριτσαρος εγινες μπαγασα! :bleh:

 

πριν 4 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Κορίτσαρος με μια καλημέρα που βγάζει μάτι. :hehe:

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aOy2EnE_460sv_v1.mp4

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.