Jump to content



Recommended Posts

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

"Start

sudo  <insert gif from p55>

sudo <insert gif from Rusty_Cookie>

End"

 

Spoiler

Φτου! Πάλι δεν μου δούλεψαν οι εντολές. Πρέπει να πάρω μαθήματα..!

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2020 at 5:12 AM, p55 said:

Γατί ξύπνησα από τις 4:30 το πρωί οέο;

Ούτε ξυπνητήρι έβαλα, ούτε έχω κάτι να κάνω το Σάββατο.

 

 

Μπάρμπατρον.

 

Γεια σας! Καλή εβδομάδα!

Για ολόκληρο Σαββατοκύριακο, λίγα posts κάνατε.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Μπάρμπατρον.

Άσε, μη σου τύχει, το απόγευμα ήμουν σαν κοτόπουλο.

Άγχος είναι, ξέρω τι έχω,  οι μπαρμπάδες ξυπνάνε χαράματα γιατί κάθονται όλη μέρα και τα ξύνουν και σαν να μην έφτανε αυτό κοιμούνται και τα μεσημέρια.

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Άγχος είναι, ξέρω τι έχω,  οι μπαρμπάδες ξυπνάνε χαράματα γιατί κάθονται όλη μέρα και τα ξύνουν και σαν να μην έφτανε αυτό κοιμούνται και τα μεσημέρια.

 

https://www.youtube.com/watch?v=LXBnddkU244

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανενας συσκευη huawei που ΔΕΝ εχει play store? αν ναι, ξερετε τι παιζει με τις εφαρμογες μεσα στο huawei app store? τις βρισκεις ολες; Υπαρχουν ελλειψεις;

Θελω να παρω το P40 lite e δωρο για τη μανα μου και θελω να μπορει να παιξει ενα παιχνιδι που παιζει εδω και χρονια (gardenscapes). Μην παω και της το πρω και φαμε φολα...

Ασημαντο μεν, αλλα για εκεινη σημαντικο...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, giorgos2187 said:

Εχει κανενας συσκευη huawei που ΔΕΝ εχει play store? αν ναι, ξερετε τι παιζει με τις εφαρμογες μεσα στο huawei app store? τις βρισκεις ολες; Υπαρχουν ελλειψεις;

Θελω να παρω το P40 lite e δωρο για τη μανα μου και θελω να μπορει να παιξει ενα παιχνιδι που παιζει εδω και χρονια (gardenscapes). Μην παω και της το πρω και φαμε φολα...

Ασημαντο μεν, αλλα για εκεινη σημαντικο...

Χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία, βάση λογικής πιο εύκολα θα βρεις μια πολλή γνωστή εφαρμογή παρά ένα παιχνίδι. Τουλάχιστον προς το παρών.
Πάντως με μια γρήγορη αναζήτηση δεν βρήκα κάτι.

Έγινε επεξεργασία από akilleas
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος TopCLR έγραψε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

"Start

sudo  <insert gif from p55>

sudo <insert gif from Rusty_Cookie>

End"

 

  Hide contents

Φτου! Πάλι δεν μου δούλεψαν οι εντολές. Πρέπει να πάρω μαθήματα..!

 

 

TopCLR is not in the sudoers file. This incident will be reported. 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, giorgos2187 said:

Εχει κανενας συσκευη huawei που ΔΕΝ εχει play store? αν ναι, ξερετε τι παιζει με τις εφαρμογες μεσα στο huawei app store? τις βρισκεις ολες; Υπαρχουν ελλειψεις;

Θελω να παρω το P40 lite e δωρο για τη μανα μου και θελω να μπορει να παιξει ενα παιχνιδι που παιζει εδω και χρονια (gardenscapes). Μην παω και της το πρω και φαμε φολα...

Ασημαντο μεν, αλλα για εκεινη σημαντικο...

 

htps://apkpure.com/gardenscapes/com.playrix.gardenscapes

Από τη στιγμή που υπάρχει εκεί λογικά θα παίζει

 

(το έχω χαλάσει το λινκ)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά τρώει άκυρο η huawei. Αν είναι να κάτσω να μάθω τη μάνα μου να ψάχνει ένα ένα τα installers, σωθηκαμε. Διάβασα ότι ακόμα και το messenger δεν υπάρχει, φαντάσου άλλες εφαρμογές... Τόσα άλλα υπάρχουνε... Θα πάρει κάνα xiaomi..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, schumifer said:

Για το λινκ μου ο βήχας; σόρυ

για το οφφ τόπικ σε ΠΟΘ υποψιάζομαι, όχι για σένα.
Ο χόντας δεν καπνίζει και ξεροβήχει με τέτοια. Εμείς ανακαλύψαμε τα τσιγάρα και λύσαμε το θέμα του βήχα.

Αρχηγούλη! Ένας αγώνας έμεινε, με Νίκη πάμε σε μπαράθ -που δεν θα γίνει-, το Νικάμε κι αυτό κι ετοιμαζόμαστε για Νέες Ημέρες Δόξας του χρόνου. Με Ήττα πάμε απευθείας κάτω, επειδή όμως θα αναβαθμίσουν το σύστημα σε 64bit, δεν θα κατεβούμε όροφο γιατί θα είμαστε ένα από τα bit στην μεγαλύτερη μεγάλη κατηγορία που θα έχει πολλές ομαδάρες.
Παρά ταύτα εμείς θέλουμε Νίκη και μόνο Νίκη για λόγους τάξεως.
Άρα εκεί που κάθεσαι κάτω από τον γεροπλάτανο, πιάσε καμιά φιλία με τα τζιτζίκια μπας και βοηθήσουν κάπως κι εκείνα. Βασίζομαι σε Σένα.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.