Jump to content



Recommended Posts

No way Jose. Καμία από τις δυό! Η πρώτη άκρως υπερτιμημένη, η δεύτερη εντελώς άσχετη. Πρέπει να ψάχνεις στις θετικές επιστήμες, τους κόβει περισσότερο συνήθως. Όχι πάντα δυστυχώς. Btw δεν μου αρέσει εμφανισιακά η Αχτσιόγλου αλλα οκ, είναι γούστα αυτά.

Το Fάκι δηλαδή. Τι να λέμε. Κατρούγκαλος. α) φωτογραφία πρώτο υπουργικό συμβούλιο κυβ. αριστερού κόματος, σηκώνεται στις μύτες των ποδιών για να δείχνει ψηλότερος β) ζεματάει τις πατούσες του σε ... μπανιέρα ξενοδοχείου, σε βαθμό εγκαύματος γ) τραυματίζεται (κάταγμα), πρόσεχε τη συνέχεια: σε αγώνα επίδειξης μπάντμιντον στα πλαίσια εκδήλωσης που διοργάνωσε η πρεσβεία του Κατάρ (ή των ΗΑΕ) για την EXPO 2020 που ήταν να διοργανώσουν. Έλεος! Μπάντμιντον!
Να σου πω στην αρχή της χρονιάς, «ένας πολιτικός θα τραυματιστεί σε άθλημα τους επόμενους έξι μήνες. Βρες το άθλημα και τις περιστάσεις». Να σου δώσω αέρα πενήντα αθλημάτων. Ούτε μέσα στα πενήντα δεν θα απαντήσεις μπάντμιντον σε εκδήλωση πρεσβείας.
https://www.youtube.com/watch?v=bHqs8iFQtHI

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Η Νίκη της Σαμοθράκης μας κάνει συνήθως. Οι υπόλοιπες, καλές κακές, μπορεί να μη μας θέλουν εκείνες, τις ξεχνάμε.
Υπό τις παρούσες δυσμενείς συνθήκες, μας ταιριάζει ίσως περισσότερο η Νίκη του Παιωνίου, κρύβει πολλά μυστικά σημάδια του Σύμπαντος που οδηγούν σε στάνταρ άσσο.
Ο Παιώνιος, οι Μεσσάνιοι, οι Ναυπάκτιοι, η Ολυμπία, ο Δίας, πολλά απόκρυφα σημάδια.



Καλημέρα σε όλο το ένδοξο Λαμπ.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος schumifer έγραψε:

 

Είσαι αθώος, αγνός και αμόλυντος , γι αυτό.

 

Καλημέρα παρα τόδος

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

Η Νίκη της Σαμοθράκης μας κάνει συνήθως.

Κανονικά το πρώτο που σκέφτηκα ήταν η Νίκη Βόλου αλλα είπα να το πάω πιο τρολλαριστα ελέω πρωίας.

Η Σαμοθράκης στην ερασιτεχνική παιζει;

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Νίκη Βόλου, Αχιλλέας Μπέος

βρε θα σε δέρνουν άγρια αν τους πεις τέτοια εκεί. Δεν έχει την Νίκη Βόλου ο Μπέος. Μια ομάδα σφραγίδα από την Πιερία έχει μεταφέρει, δεν είναι η Νίκη ο ΝΠΣ. Νίκη κι Ολυμπιακός τον χτυπάνε αλύπητα υποτίθεται.

Η Σαμοθράκης παίζει world class, πολύ ψηλά για εμάς. Του Παιωνίου έχει καλή ιστοριούλα για μένα και τον αρχηγούλη. Μας κάνει για τον αγώνα με Παναιτωλικό.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος salde έγραψε:

βρε θα σε δέρνουν άγρια αν τους πεις τέτοια εκεί. Δεν έχει την Νίκη Βόλου ο Μπέος. Μια ομάδα σφραγίδα από την Πιερία έχει μεταφέρει, δεν είναι η Νίκη ο ΝΠΣ. Νίκη κι Ολυμπιακός τον χτυπάνε αλύπητα υποτίθεται.

Η Σαμοθράκης παίζει world class, πολύ ψηλά για εμάς. Του Παιωνίου έχει καλή ιστοριούλα για μένα και τον αρχηγούλη. Μας κάνει για τον αγώνα με Παναιτωλικό.

Για τον Αχιλλέα, θα το αντέξω. Θα του ζητήσω και προστασία, τώρα που αναμορφώθηκε.

Ε, ναι, ακόμα θυμάμαι τον Μιχαλάκη (τον Κωνσταντίνου ντε), ο οποίος δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του τότε που τα είχε μπλέξει μαζί της. Έπαιζε με άλλες μπάλες, πού μυαλό για την Πανάθα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Θα του ζητήσω και προστασία, τώρα που αναμορφώθηκε.

έναν έναν θα σας μαζεύω; Έχω τον Πέτρο να προσέχω μη μου το τρελλάνετε το παιδί, τώρα θα 'χω τον νου μου και σε σένα μην τις αρπάξεις; Δεν διαλέγεις Μπέο για προστασία (εκτός αν είναι να σε δείρει ο Κούγιας), Ζαμάνη διαλέγεις.

Ο Αχχιλεας είναι για να σου βγάλει καμιά κάρτα γραφικών με κάνα αποτέλεσμα, να σε χώσει δωρεάν σε κάναν αγώνα, τέτοια πράγματα.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Έτσι και πετύχω γύφτο στο κεφάλι με καλή γλάστρα που περνάει με το χρέπι του και το μεγάφωνο στη διαπασών λες και δεν υπάρχει αύριο στο στενάκι που μένω πόσα points παίρνω?
Έχω 3 τέτοιους σε καθημερινή βάση και Κυριακή πρωί στις 9 περνάει και το boss. ?
Έ ρε τι τραβάω κάθε μέρα,5 τετράγωνα ακούγονται οι πούστηδοι

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, DEADLAZARUS said:

Ε, ναι, ακόμα θυμάμαι τον Μιχαλάκη (τον Κωνσταντίνου ντε), ο οποίος δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια του τότε που τα είχε μπλέξει μαζί της. Έπαιζε με άλλες μπάλες, πού μυαλό για την Πανάθα.

 

Δε μου φαίνεται πάντως πολύ αφύσικο, αν έπαιζε 2-3 90λεπτα την ημέρα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.