Jump to content


Recommended Posts

πριν 25 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

ΔΕΝ έχουμε ξυπνήσει ακόμα!!

 

Και καλά τώρα. Οι μπαρμπατρονς.

 

 

Καλήμερα στη νεολαία!

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

Καλημέρα Λάζαρους εργατικό μυρμήγκι, καλημέρα σε όλους, καλημέρα και στο αρχοντικό, κυανέρυθρο τζιτζίκι. 

Έτσι όπως κάθομαι τώρα στο γραφείο μου, με το a/c να με βαράει ανελέητα (και μ' αρέσει), μάλλον τεμπέλη τζίτζικα θυμίζω.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Έτσι όπως κάθομαι τώρα στο γραφείο μου, με το a/c να με βαράει ανελέητα (και μ' αρέσει), μάλλον τεμπέλη τζίτζικα θυμίζω.

Ποτέ! 
1. Γραφείο = εξ' ορισμού εργαζόμενος λαός (δεν εννοούμε το έπιπλο) μπάι ντεφινίσιον που λένε και στο Κρεμλίνο
2. Ό,τι κι αν είναι, δεν ομολογούμε τίποτα.
3. Ήμουν ιδιαιτέρως προσεκτικός να αποφύγω λέξεις όπως ράθυμο, οκνηρό, τεμπέλικο για το τζιτζίκι. Πας σιγά σιγά κι ααααπρόσεκτα να μου καταστρέψεις το σχέδιο και να μου τον αγριέψεις. Ενώ προσπαθούμε γλυκά γλυκά να τον πείσουμε ότι είναι γεννημένος να αναλάβει την ιδιοκτησία -και τα έξοδα- της ομάδας.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Έτσι όπως κάθομαι τώρα στο γραφείο μου, με το a/c να με βαράει ανελέητα (και μ' αρέσει), μάλλον τεμπέλη τζίτζικα θυμίζω.

 

 

Έχει δροσιά ρε.. κλείσε το ac να σωθεί ο πλανήτης :p

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

ένα κρύο ανέκδοτο ψάχνουμε...στο αντίστοιχο νήμα ,...να παγώσουμε τόσο που να πιουμε ζεστό καφέ...

 

Παίζουν δύο κρουασάν πόκερ. Ποιο θα κερδίσει;

        ↓

Spoiler

Το κρουασάν με-ρέντα!

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rusty_Cookie said:

 

Και καλά τώρα. Οι μπαρμπατρονς.

 

 

Καλήμερα στη νεολαία!

 

Ναι αλλά ο "μπαρμπα-τέτοιος" (δεν μπορώ ούτε να το γράψω) θα πάει το βράδυ σε πάρτυ μέχρι το πρωί ! :p

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2020 at 9:44 ΜΜ, το μέλος p55 έγραψε:

boehringer-ingelheim-meliabisolvon-fusiko-siropi-g-4812-z9p6.jpg.c671ae0f856b6ecb6680ce66b10ed21c.jpg

 

Το ξεθάβω λίγο αλλά έχω σημαντική απορία.

 

Έχει κόλιανδρο???

Δε βλεπω καπου να λέει το αντίθετο.....

Έγινε επεξεργασία από koshal
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

για τους απόντες το δείχνεις; Εμείς τι να μάθουμε, να βάζουμε password 1234; Καλός είσαι :p

Εξάλλου υπάρχουν διακεκριμένοι ηγέτες, distinguished leaders, που 'χουν άφον τελευταίας γενιάς. Που να πιάσει σήμα το άφον κάτω απ' τα δέντρα... Το 0 να πατήσεις αρχηγέ, έχει θόρυβο η γραμμή, δεν ακούγεσαι καλά.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

@Seek & Find 

Φίλε είδα το mention αλλά είμαι τόσο άσχετος από προγραμματισμό, όσο ο @Rusty_Cookie από world of tanks!

 

Πως με πετσοκοψες ετσι ρε μλκ πως ? Πως?

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.