Jump to content



Recommended Posts

3 hours ago, PetrosD said:

Το ήξερα ότι θα ζητηθεί!

όχι από μένα! Το μόνο που θέλω να προσέχεις είναι να τηρείς κατά δύναμη τις προφυλάξεις. Για τον κορωνοϊό μη μας εξελιχθείς σε super spreader (για δικό μας καλό) και για τα ΣΜΝ (σίγμα μεταδιδόμενα νοσήματα) για το δικό σου καλό.
Για τα αλκοολούχα θα ασχοληθούμε εν ειρήνη με την εκπαίδευσή σου, δεν σε φοβάμαι αρκεί να μην πιάνεις τιμόνι εκείνη την ώρα.

Επίσης όταν βουτάς σε καθαρή θάλασσα, εφέτος θα μνημονεύεις once κι εμένα. «Μια βουτιά την αφιερώνω στον salde»

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Create meme "ancient spongebob, meme spongebob savage, spongebob ...

 

 


εμείς για αλλού κινήσαμε για αλλού κι αλλού η ζωή μας πάει. Ατυχώς ενώ είχα όλη την καλή διάθεση να σφαχτώ μαζί σου στα καθάρια σύννεφα της ιδεολογίας, μου πετάχτηκε ο Χόντας στον μηχανοκίνητο αθλητισμό κι έχω Ιερό Χρέος να κυλιστώ στον βούρκο με τον Χόντα.

Ποιος; Ο Χόντας! Θα σηκώσει ανάστημα να κοροϊδέψει! Να φάει τον Θρόνο του Μεγάλου Υβριστή από τον αντμινιστράτορα. Δεν βλέπει τι έπαθε ο αντμινιστράτορας με τα Νόμπελ Λογοτεχνίας. Εκεί, επιμονή. Παρασιτικά κιόλας, με ξένα κόλυβα της Daimler. Δικά του τζαπονέζικα δεν... Θα δανειστεί από τον Άξονα.

Με λάστιχα ... Μίχελιν! Να ζωντανέψει ο Bibendum να τον φάει. Μίχελιν! Το Μισελέν!

Καργκλας επισκευάζει, κάργκλας αντικαθιστά! Carglass repariert, Carglass austauscht. Τραγουδάρα, με γκουγκλ τρανσλέιτ. Ούτε δυο ευρώ παραπάνω για να φτιάξουν ξεχωριστό jingle ανά χώρα δεν δίνουν αυτοί, θέλει να του φτιάξουν κινητήρες και ρόδες. Πήγαινε βρε δόλιε Καργκλας να σου φτιάξουν καμιά μαντινάδα για παρμπριζ, δώσε εκεί πέρα κάτι παραπάνω, το ΄φερες κατεψυγμένο απ΄ την Αλαμανία μη τυχόν ξοδευτείς. Η Φόρμουλα σε μάρανε.

130 χρόνια στο κουρμπέτι, ΕΝΑ αυτοκίνητο κατάφεραν να φτιάξουν, κι αυτό πριν το 1970. Κι αυτό cabrio, να πιάσει βροχή να ψάχνεις υπόστεγο. Μέχρι κι οι Άγγλοι έχουν φτιάξει περισσότερα.

Με άσπρα καλτσάκια και πέδιλο ανοιχτό. Άντε με το καλό και σακάκι τραπεζομάντηλο του Ρετζέπ. Ραντεβού στο Μπαϊράμι για στραγάλια στην Κομοτηνή σε κάνα καταυλισμό. Να γιορτάσουμε την νίκη με την Αϊσέ.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 2
Link to comment
Share on other sites

@salde, θα μας πεθάνεις νυχτιάτικο... ?

 

Έπαθα PTSD με μνήμες από το τζινγκλάκι "Carglass repariert, Carglass tauscht aus" να με ξυπνάει πανικόβλητο χαράματα σε δωμάτιο ξενοδοχείου με την τηλεόραση ξεχασμένη να παίζει τη Μελωδία της Ευτυχίας μεταγλωττισμένη στα Γερμανικά (ίσως και το αυθεντικό "Die Trapp-Familie", αλλά σα να θυμάμαι τη Τζούλι Άντριους).

 

Ρε τι μας βρήκε! Όπως λέει κι ο Τόμι Λη Τζόουνς: "That's one of a hundred memories I don't want".

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, acct said:

ξεχασμένη να παίζει τη Μελωδία της Ευτυχίας μεταγλωττισμένη στα Γερμανικά (ίσως και το αυθεντικό "Die Trapp-Familie", αλλά σα να θυμάμαι τη Τζούλι Άντριους).

ΝΑΙ! Έχουν κατι τρομερά μεταμεσονύκτια, με κάτι «παραδοσιακά» των Άλπεων, τηλε-μάρκετιγκ για CD, κάτι ταινίες εποχής μεταγλωττισμένες και χώνουν εκεί μέσα κάτι περσόνες μη-γερμανούς που ΄χουν γίνει σταρ στην Γερμανία, κορυφαίοι κάτι Ιρλανδοί, The Kelly family αν θυμάμαι λέγονται, Βίκυ Λέανδρος, Ντέμης Ρούσσος, θεοί. Ξενύχταγα για να τα δω.
Όποτε έλεγα σε Έλληνα της Γερμανίας ότι γουστάρω τέτοια, με μισούσαν αυτομάτως.

Αυτά με τα τυρολέζικά αυστριακά, κάτι βαυαρέζικα ίσως τα ψάξω να τα ακούει νον στοπ ο Πέτα, μπας και τον σώσω από τα τρανς. Έχω και επτανησιακές επιλογές βέβαια να του βάζω να ακούει, θα δούμε.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Την Τετάρτη αρχίζουν οι διακοπές. 

Ξέρετε, ποτάκια, clubbing, χορός, ξενύχτια... και μετά ξύπνησα (θα σαπίσω στον ύπνο τις ημέρες των διακοπών μου).

Α, ναι, θα κάνουμε και τα οικογενειακά μας μπάνια, διότι η μικρή είναι γοργόνα και θέλει να ζει στη θάλασσα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

διακοπές. 

Ξέρετε, ποτάκια, clubbing, χορός, ξενύχτια...

Αυτό για πολλούς θα έμπαινε άνετα στα "ανέκδοτα και αστεία".

Μισό να ρίξω και μια... καλημέρα, μην πάει ο νους σας αλλού.

 

183136081_.thumb.jpg.9ddcb1d2adb7c702648486b610005c45.jpg

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος salde έγραψε:


εμείς για αλλού κινήσαμε για αλλού κι αλλού η ζωή μας πάει. Ατυχώς ενώ είχα όλη την καλή διάθεση να σφαχτώ μαζί σου στα καθάρια σύννεφα της ιδεολογίας, μου πετάχτηκε ο Χόντας στον μηχανοκίνητο αθλητισμό κι έχω Ιερό Χρέος να κυλιστώ στον βούρκο με τον Χόντα.

Ποιος; Ο Χόντας! Θα σηκώσει ανάστημα να κοροϊδέψει! Να φάει τον Θρόνο του Μεγάλου Υβριστή από τον αντμινιστράτορα. Δεν βλέπει τι έπαθε ο αντμινιστράτορας με τα Νόμπελ Λογοτεχνίας. Εκεί, επιμονή. Παρασιτικά κιόλας, με ξένα κόλυβα της Daimler. Δικά του τζαπονέζικα δεν... Θα δανειστεί από τον Άξονα.

Με λάστιχα ... Μίχελιν! Να ζωντανέψει ο Bibendum να τον φάει. Μίχελιν! Το Μισελέν!

Καργκλας επισκευάζει, κάργκλας αντικαθιστά! Carglass repariert, Carglass austauscht. Τραγουδάρα, με γκουγκλ τρανσλέιτ. Ούτε δυο ευρώ παραπάνω για να φτιάξουν ξεχωριστό jingle ανά χώρα δεν δίνουν αυτοί, θέλει να του φτιάξουν κινητήρες και ρόδες. Πήγαινε βρε δόλιε Καργκλας να σου φτιάξουν καμιά μαντινάδα για παρμπριζ, δώσε εκεί πέρα κάτι παραπάνω, το ΄φερες κατεψυγμένο απ΄ την Αλαμανία μη τυχόν ξοδευτείς. Η Φόρμουλα σε μάρανε.

130 χρόνια στο κουρμπέτι, ΕΝΑ αυτοκίνητο κατάφεραν να φτιάξουν, κι αυτό πριν το 1970. Κι αυτό cabrio, να πιάσει βροχή να ψάχνεις υπόστεγο. Μέχρι κι οι Άγγλοι έχουν φτιάξει περισσότερα.

Με άσπρα καλτσάκια και πέδιλο ανοιχτό. Άντε με το καλό και σακάκι τραπεζομάντηλο του Ρετζέπ. Ραντεβού στο Μπαϊράμι για στραγάλια στην Κομοτηνή σε κάνα καταυλισμό. Να γιορτάσουμε την νίκη με την Αϊσέ.

 

 

a2KQEdYZ_700w_0.jpg

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Αν δε γινει VIP ο saldeς ΤΩΡΑ θα φλουνταρω στην καλημερα, μεχρι και τους προγονους σας θα καλημερισω ραααααααααααα!

@salde Ενας εισαι! ευγε! Μου εφτιαξες τη μερα, να εισαι καλα!

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Αμα γίνει βιπ ο σαλντες και δε γίνω αντμιν θα πάω απ τα γραφεία του Λαμπη για μπάχαλα.

 

 

Αντε καλημέρα 

Όλοι να γίνουν αντμιν άμεσα.

Μόνο τον @Seek & Find και την αφεντιά μου να αφήσετε απλά μέλη γιατί κάποιοι θα πρέπει να τρώνε τις ποινές. :bleh:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος p55 έγραψε:

Όλοι να γίνουν αντμιν άμεσα.

Μόνο τον @Seek & Find και την αφεντιά μου να αφήσετε απλά μέλη γιατί κάποιοι θα πρέπει να τρώνε τις ποινές. :bleh:

 

Γιατί όλοι;

Εγω θέλω να γίνω σούπερ μοντ για 15 λεπτά, να ρίξω κάρτα στον καβασακι, να τραβήξω σκρηνσοτ για να την βάλω στο προφίλ μου και να γίνω απλό μέλος παλι.

 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος UltraB έγραψε:

zPUPw.jpg

 

Εσύ δεν έχεις δουλειά στο φρόντ;

Τσοπ τσοπ οφ γιου γκο

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ βρε Σηκ αλλά δεν μπορώ ούτε βιπ ούτε κυπ. Είναι καλύτερη η ζωή με το πόπολο, πετυχαίνεις και τον Κούκη στις εξόδους να χτυπιέσαι αλύπητα μαζί του. Αλί στους βιπ και τρισαλί σε όποιον πήγε να βάλει την κατακόκκινη Φόρμουλα μαζί με το recycle bin!

Αν κάνεις τις σωστές επιλογές ομάδας, όλα τα καλά έρχονται αυτομάτως. Μέχρι και τα σουπερκομπιούτερ της Γουγλ τα καταλαβαίνουν αυτά: για αναβαθμισμένη μάσκα κορωνοϊού κοιτάς, δες στο ducatisti.gr σου απαντά! Με την πρώτη τα πέτυχε ο άτιμος ο Γούγλης, άντε να πάει ο ερσάτζ μερσεντάκιας να ψάξει, το πολύ πολύ να του φορέσουν μάσκα μεσαιωνικών βασανιστηρίων.

Καλές διακοπές στον Λάζαρους και την οικογένειά του. Τους ευχόμαστε να είναι διακοπές funded by Motor Oil, κοσμοπολίτικες και χάι τζετσετ εκτός έδρας. Αν μείνει μονάχα εντός ορίων ας μην μας τις λέει διακοπές. Σανό δεν τρώμε.
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εγω θέλω να γίνω σούπερ μοντ για 15 λεπτά,

Υπομονή τότε. Στον επόμενο Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό θα βάλουν και τέτοιο δώρο "Σούπερ Μοντ/Αντμιν - Τη  Άϊ (ti)"

  • Like 2
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Γιατί όλοι;

Εγω θέλω να γίνω σούπερ μοντ για 15 λεπτά, να ρίξω κάρτα στον καβασακι, να τραβήξω σκρηνσοτ για να την βάλω στο προφίλ μου και να γίνω απλό μέλος παλι.

 

 

7 έχω ρε γατάκι. Τί να μας πεις και εσύ;

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Γιατί όλοι;

Εγω θέλω να γίνω σούπερ μοντ για 15 λεπτά, να ρίξω κάρτα στον καβασακι, να τραβήξω σκρηνσοτ για να την βάλω στο προφίλ μου και να γίνω απλό μέλος παλι.

Στείλε μου την προσφορά σου και θα το σκεφτώ :p

Έχω φιλίες με τον admin.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

Στείλε μου την προσφορά σου και θα το σκεφτώ :p

 

Για να γράψει ban reason : ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΒΑΣΑΚΙ, δίνω μέχρι 1ΕΤΗ.

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

 

7 έχω ρε γατάκι. Τί να μας πεις και εσύ;

 

Δεν συνδιαλέγομαι με την εξουσία.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.