Jump to content



Recommended Posts

Κι εγώ sagapo :p

μυρώνια, λίγο μόνο, σε πίτες, όχι μεγάλος φαν
σχοινόπρασο (εστραγκόν) ΟΚ, δύναμη σε ομελέτα, προσοχή στη δόση
μαϊντανός full throttle
 

Έγινε επεξεργασία από salde
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Κι εγώ sagapo :p

 

"Η απώθηση που νιώθουν μερικά άτομα για τον κόλιανδρο είναι θέμα γονότυπου και οφείλεται σε κάποια γενετική συνιστώσα, η οποία καθορίζεται από τον 6Α2, έναν οσφρητικό υποδοχέα, ιδιαίτερα ευαίσθητο στις αλδεΰδες, πρωτεΐνες που κωδικοποιούνται στον άνθρωπο από το γονίδιο OR6A2, που εμπλέκεται στην ανίχνευση των οσμών."

 

Άρα ούτε ο Covid φταίει, ούτε το 5G ? 

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

ανάποδα: ο παλιοκόλιανδρος φταίει για αυτά! Θα ΄ταν τόσο όμορφο το Σύμπαν χωρίς αυτόν. Διάβασες και το υπόλοιπο της Τσιχλάκη: απορρυπαντικά! Δλδ η χλωρίνη! Ο Δονάλδος Τραμπ! Ο Μπολσονάρου! Ο Ρετζέπ Ταγίπ! Όλα σχέδιο.
 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Θρεφτάρι πάντως η Θάλεια Τσιχλάκη, μάλλον ο κόλιανδρος θα ευθύνεται και ύστερα σου λέει ότι τα ζαρζαβατικά βοηθάνε στην διατήρηση της σιλουέτας.

Ζήτω τα κοψίδια, όλε. 

 

p19jdqb0ffd3c1d0b1ahipk17v84_100x120.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Και μιλώντας εξ εμπειρίας να σου πω φίλε μου ότι και να την καταφέρεις να πάτε Νορβηγία, η γκρίνια για το κλίμα, τον ήλιο, τον αέρα και λοιπές τρίχες δε θα σταματήσει ούτε μετά από 6 χρόνια...

  • Like 5
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Βγαλ'τη λιγο εξω να παγωσουν οι σενσορες, το κανουν και για bomb defusing αυτο.

Δε θελω ηττοπαθεια απο λαμπιτες.. σε ολα υπαρχουν λυσεις ?

Αντε καλημερα!

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Αχαχα μπερν μπιτς.

Δεν έχεις λυμένα θέματα;

Θέματα έχουμε και μάλιστα πολλά. Λυμένα όχι :p

Τα ανέβασε και μια ώρα πιο μπροστά κατά λάθος και σαν σωστός ninja-emoji.png εννοείτε ότι τα πρόλαβα πριν τα κατεβάσει. Παρόλα αυτά έστειλα απ τα 2/4 και ελπίζω.

 

Οι καλημεράκιδες αντί να λέτε καλημέρες κάντε κανένα τάμα ρε σεις!

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Α ρε νουμπα


άστον ήσυχο και κοίτα να ανεβάσεις κάνα Βίκτορυ. Έχω ποντάρει και σε σένα και μας λέει ότι σε κουβαλάνε σαν γατάκι. Φρόντισε να διαψεύσεις με έργα. Deeds.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.