Jump to content


Recommended Posts

Καλημέρα.

Έχω φάει από το πρωί: ένα κομάτι καρυδόπιτα βιομηχανική (κάτω του μετρίου), μια μεγάλη κουταλιά κρεμ μπρυλέ, δύο πιροσκί κιμά (μέτρια), δύο καφέδες americano από το μικελ. Ένοχοι Ζάχος και Αστρολάβος. Όλα έγιναν παρά την θέληση μου.

Ψάχνω:
1. άτομο να μου εξηγεί τι γράφει ο Κούκης. 
2. Την Κάρμεν. Αγόρασα ένα πράγμα που έλεγε Τυρόπιτα Ανωγείων. Υπάρχουν πράγματι αυτά ή μας δουλεύει ο πωλητής;

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

1. Παρων

2. Οι Κρητικοι παντα θα εχουν καποια δικια τους βερσιον απο κατι ηδη γνωστo απλα γιατι ετσι. Just go with it

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Όλα έγιναν παρά την θέληση μου.

Κανένας δεν θα σε κατηγορήσει, αθώος.

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

1. άτομο να μου εξηγεί τι γράφει ο Κούκης. 

Σου βρήκα τη λύση, ο Κούκης!

 

πριν 5 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Τυρόπιτα Ανωγείων. Υπάρχουν πράγματι αυτά ή μας δουλεύει ο πωλητής;

Δεν ξέρω αλλά στα Ζωνιανά η γέμιση είναι διαφορετική, θα οφείλεται μάλλον σε μια τοπική ποικιλία ρίγανης.:hehe:

  • Like 3
  • Agree 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Καλημέρα.

Έχω φάει από το πρωί: ένα κομάτι καρυδόπιτα βιομηχανική (κάτω του μετρίου), μια μεγάλη κουταλιά κρεμ μπρυλέ, δύο πιροσκί κιμά (μέτρια), δύο καφέδες americano από το μικελ. Ένοχοι Ζάχος και Αστρολάβος. Όλα έγιναν παρά την θέληση μου.

Ψάχνω:
1. άτομο να μου εξηγεί τι γράφει ο Κούκης. 
2. Την Κάρμεν. Αγόρασα ένα πράγμα που έλεγε Τυρόπιτα Ανωγείων. Υπάρχουν πράγματι αυτά ή μας δουλεύει ο πωλητής;

 

Χαρτί υγείας να πάρεις, αν προλάβεις δηλαδή.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, honda22 said:

Χαρτί υγείας να πάρεις, αν προλάβεις δηλαδή.


πόσο ευαίσθητοι είστε κει πέρα στο Αλεποχώρι πια... Ξυπνάν οι Αλκυονίδες, χαρτί υγείας, τρώτε μια μπουκίτσα, χαρτί υγείας, βλέπετε την χιλιοστή συμμετοχή στην πίστα, χαρτί υγείας. Δάσος δεν θ' αφήσετε στον πλανήτη με τόσο χαρτί.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.