Jump to content



Recommended Posts

Ηρθα!

Αργησα μια φορα με κρεμασανε στα μανταλακια!

Ειχα μυστικες συνομιλιες κεκρυμμενων των γατιων μετα τις ποικιλες αντιδρασεις για την εν μια νυκτι, ανωδο στα ανωτερα στρωματα της εξουσιας

γνωστων αγωνιστων - καλημερακηδων με σκοπο την φιμωση μας!

Δε θα περασει! η καλημερα ΖΕΙ!

Απο ολα τα μετεριζια το φωναζουμε! ΚΑ ΛΗ ΜΕ ΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Ολοι μαζι!

Ειχα μελιτζανες καταλαβετε με*

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Πως καταλαβαινεις οτι χρειαζεσαι κουβα με καφε...

Παταω στις Ειδησεις με παει καπως στην πρωτη σελιδα την διαβαζω ολη και λεω απο μεσα μου τι στο καλο πορεια για το Πολυτεχνειο 14/10 ?

Μετα ειδα τις ημερομηνιες στα post.. Καλημερα.

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Παταω στις Ειδησεις με παει καπως στην πρωτη σελιδα την διαβαζω ολη και λεω απο μεσα μου τι στο καλο πορεια για το Πολυτεχνειο 14/10 ?

Θα μπορούσε να σε πάεο στην είδηση που ανακοινώνεται το μνημόνιο και θα έπεφτες ξερός φωνάζωντας, "πάλι ?"

 

πριν 7 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Ειχα μελιτζανες καταλαβετε με*

 

Φωτό στο αντίστοιχο θέμα εκτός αν το μελιτζάνες είναι συνθηματικό για κάτι άλλο  ... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα, συντρόφια.

sleepy good morning GIF by Disciple

Έτσι με βασάνιζαν οι χόντας και άστρο, αλλά δεν μίλησα. Είμαστε ασφαλείς, καλημεροσύντροφοι...

 

Να λες πάλι καλά που δε με είχες θαλαμοφύλακα στο στρατό

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Να λες πάλι καλά που δε με είχες θαλαμοφύλακα στο στρατό

Θα έτρωγα το στρατιωτικό μου καπέλο, ε:p;

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Να λες πάλι καλά που δε με είχες θαλαμοφύλακα στο στρατό

 

πριν 13 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Πρέπει να πήγατε στρατό σε διαφορετικές χιλιετίες!

Στον οπλοβαστό είχε ρόπαλο, και του είχαν χρεώσει δεινόσαυρο. 

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

Φωτό στο αντίστοιχο θέμα εκτός αν το μελιτζάνες είναι συνθηματικό για κάτι άλλο  ... 

Καλημερα ωρε!!!!!!!! χ 5600

Εβαλε ο κουκης μπρο..

Ακου να δεις πως εχει το πραγμα ρωτας το πρωι, σου πετανε σουφλε λες "αααααα ωραια"

Κοιτας το πιατο το μεσημερι βλεπεις μελιτζανες... τι να πεις;

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, PetrosD said:

Πρέπει να πήγατε στρατό σε διαφορετικές χιλιετίες!


Φλυαρείς. Έγραψες επτά λέξεις. Προ ημερών έγραψες τρεις γραμμές. Μην φαντάζεσαι πως επειδή τρέχω αυτόν τον καιρό, με βρήκες μπόσικο και θα αλωνίζεις. Θα είσαι ακριβής και λακωνικός στις απαντήσεις σου, κάποια στιγμή θα επανέλθω στα ίσα μου,  θα ελεγχθείς αναδρομικά.  Πρόσεχε να είσαι πάντα σοβαρός, υπάρχουν τεράστιες απαιτήσεις σοβαρότητας και ακρίβειας από εσένα.

Να μελετάς στον ελεύθερο χρόνο σου τα Μίνι Κούπερ, JCW editions των τελευταίων τριων ετών. Θα σου ανατεθεί καθήκον να συμπληρώσεις μια φράση που θέλω να πω, θα αρχίσω την φράση, εσύ θα πρέπει να την τελειώσεις με λακωνικό, θανατηφόρο και τεχνικό τρόπο. 
Αν γνωρίζεις κάποιον να μπορεί να κατευθύνει περιστέρια σε συγκεκριμένο σημείο, να με ενημερώσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O Ενζο, έφτιαχνε πράγματα χωρίς να τον ενδιαφέρουν πεζά ζητήματα όπως κόστος και κατανάλωση.

Εγώ γιατί πρέπει να κάνω refactor και να βάζω περισσότερες δυνατότητες με λιγότερη κατανάλωση πόρων? Γιατί να είμαστε άχρωμοι? Γιατί να συμβιβαζόμαστε? Τι θέλουμε για τους χρήστες μας ντάτσια η Φερράρι?

 

Είπα στον μάνατζερ.

Και είπε πως αν δεν τσακιστώ να φτιάξω το leak θα με βάλει να πληρώνω απ' την τσέπη μου όλα τα spikes που κάνει το cluster.

 

sad arrested development GIF

 

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.