Jump to content



Recommended Posts

πριν 30 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

 

Μετράς τις μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα ?

 

Εγώ πάντως έχω ανανεώσει με τέτοιο τρόπο την κάρτα των ΜΜΜ ώστε το υπόλοιπο να είναι οι μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα.

Οπότε όταν χτυπάω στο μετρό και μου λέει πόσες μέρες μένουν χαίρομαι. Ain't much but it's something.

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εγώ πάντως έχω ανανεώσει με τέτοιο τρόπο την κάρτα των ΜΜΜ ώστε το υπόλοιπο να είναι οι μέρες μέχρι τα Χριστούγεννα.

Οπότε όταν χτυπάω στο μετρό και μου λέει πόσες μέρες μένουν χαίρομαι. Ain't much but it's something.

 

Σωραίος ...

 

kjvvjvk.png.cef32edeebfa23d727015007449fe939.png

Μία ώρα πριν, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Φυσικα, περιμενω τη ραμ απ' τον χοντα σεντερ ?

 

Αν του πεις τα κάλαντα...

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

περιμενω τη ραμ απ' τον χοντα σεντερ ?

 

Πρόσεχε! Αυτός μέχρι και μουστάκι θα σε βάλει να ξυρίσεις (ίσως και κάτι άλλο επίσης).

 

Καλημέρες.

 

gn5.png.fcf9ef32be2973f33ac9b7eb897a3cf3.png

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, p55 said:

 

Δανία, όταν ακούω αυτή τη λέξη μου έρχονται αναμνήσεις...

 

imageproxy.php?img=&key=3b9a10ebd9aa7424imageproxy.php?img=&key=3b9a10ebd9aa7424gap_7.png.535a0b647b4b9b1ab6dbdec8abc6981f.png

 

Ο λόγος που είμια εδώ!! Άκουσα με τι καμάρι μιλούσε ο πρόεδρος (με μικρό π, με μεγάλο μόνο ο πατήρ).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

parakato.jpg

 

...ηταν ελαφρυς ο ΓΑΠ. Αλλα να του δωσουμε το credit για τη διαυγεια.

Ο πατηρ θα πρεπε να καταδικαστει για εγκληματα κατα της ανθρωποτητας, εστω κ μετα θανατο, κ οχι να δινεται το ονομα τους σε κεντρικες οδους κ πλατειες.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, GFFermari said:

parakato.jpg

 

...ηταν ελαφρυς ο ΓΑΠ. Αλλα να του δωσουμε το credit για τη διαυγεια.

Ο πατηρ θα πρεπε να καταδικαστει για εγκληματα κατα της ανθρωποτητας, εστω κ μετα θανατο, κ οχι να δινεται το ονομα τους σε κεντρικες οδους κ πλατειες.

 

Έχω γίνει φαν του πατήρ πολύ μετά θάνατον, αλλά σε κάποιο άλλο thread θα μπορούσαμε να το σχολιάσουμε :p 

Μάλλον στο περί ελληνικής πολιτικής σκηνής που δεν το έχουμε ακόμη σε ανεξάρτητο thread στο off topic να δέσει το γλυκό!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

standard_felino_mirador.jpg
WWW.NEWS247.GR

Η φιγούρα ανακαλύφθηκε στην πλαγιά ενός λόφου στη Νάζκα του Περού και επρόκειτο να εξαφανιστεί. Είναι σχεδόν άθικτη από τον...

 

 

Πσπσπσπσπσπσπσ.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.