Jump to content



Recommended Posts

21 minutes ago, Seek & Find said:

Μια φορα πασοκος...

wrong αλλά μια κολασμένη καλησπέρα στα μεγάλα πλήθη.

Δεν ήταν ο σκοπός μου να γράψω ένα τόσο μπανάλ ποστ στην επανεμφάνισή μου στο σανίδι του δελαμπ.
Νιώθω τόση ευτυχία που μπορώ να γράψω στον μεγάλο, τρανς, φίλο μου, αδμίν ΔεΛαμπΤζιΑρ, να νιώσω λίγα δευτερόλεπτα  ηρεμίας. Είστε τόσο άθλιοι να μην με σκέφτεστε και να σκέφτεστε μονάχα πώς θα σφαχτείτε πράσινοι, κόκινοι, κίτρινοι, μπλε, εδώ στο ΠΟΘ ή αλλού.  Ακόμα κι αυτό μοιάζει τόσο γαλήνιο.

Ζω στιγμές τρελλού μεγαλείου, απύθμενης σουρεαλιστικής τρέλλας, τεράστιας δόξας διάρκειας μισού νανοδευτερόλεπτου και μαύρου εφιάλτη διάρκειας τουλάχιστον ενός έτους. Από όλα αυτά μόνο η τεράστια δόξα ήρθε κι έσβησε δια παντός. Όλα τα υπόλοιπα δέυ αρ χίαρ του στέι. Το μεγάλο δράμα μου είναι ότι είναι αόρατα στις μεγάλες μάζες, μόνο λίγοι εκλεκτοί πεφωτισμένοι σοφοί τα βλέπουμε δια γυμνού οφθαλμού. Η τραγωδία του να είμαστε τόσο σοφοί ηλίθιοι.

Το ωραιότερο είναι ότι αν εχθές έστω κι ένας ήταν φορέας κοροναγιού στα μαρμαρένια αλώνια της μάχης, μπορούμε να θεωρούμε βέβαιο ότι έχω κολλήσει. Αν βγει κάποιος/α τους θετικός/ή κι εγώ την γλυτώσω μπορείτε να θεωρείτε βέβαιο ότι δεν υπάρχει ιός, μας κοροϊδεύουν. Έτσι κι αλλιώς ήταν όλα τόσο εξωγήινα, όμορφα, μαύρα κι άραχνα εκείνες τις ώρες που δυσκολευόμουν να σκεφτώ τον σαρςκοβ2. Ήταν μπόνους τρακ ο σαρσκοβ2. 

Ρε Λάζαρους, δες λίγο το θέμα με τον κόλιανδρο. Δεν είναι φυσιολογικό να ΄σαι τόσο σοφά πεφωτισμένος σε όλα και να σου αρέσει ο κόλιανδρος. Κανονικά ανήκεις στην ομάδα των Τζεντάι, προορισμένοι να σώσουμε το ανθρώπινο είδος από τις αλυσίδες των αλδεΰδων που δένουν τους κοινούς θνητούς χωρίς να το ξέρουν, δεν είσαι κοινός θνητός εσύ. Μας φτάνει ο προδότης ο Αστρονταρθ, τζεντάι κι εκείνος, μας πρόδωσε για να τρώει σαπούνια με τον Άβερελ Ντάλτον. Διόρθωσε το γούστο σου να σε πάρουμε στο δικό μας διαστημόπλοιο.

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Δεν είναι φυσιολογικό να ΄σαι τόσο σοφά πεφωτισμένος σε όλα και να σου αρέσει ο κόλιανδρος.

 

Γιατί? Τι έχει ο κόλιανδρος? Μια χαρά είναι.

 

12345.png.71dd342823901bba9233909a5b7bf8e3.png

 

 

Πάντως επί ΠΑΣΟΚ δεν θα έφτιαχνα μιμίδια  με τον Ντι Κάπριο αλλά με τον Ανδρέα.:bleh:

 

388005377_.png.66f5da160805f4dcd63a7a13bb673173.png

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Με Ανδρέα, πάντως, οι γυναίκες μάς τάιζαν στο στόμα. Αντρικά, μεθανιώτικα..

 

Με Ανδρέα ακόμα και οι μάσκες μας δεν θα ήταν ίδιες με τις τωρινές...

 

1059903982_.png.074808651b9625d98c6190cd99c26d8b.png

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, p55 said:

Τι να φτιάξω ? όποια φωτό θες πάρε την.

Αυτό ισχύει για όλα τα μέλη, όχι μόνο για σένα.

 

Να σου δώσω μια δικιά μου να με βάλεις με τη Μιμή :p 

Αλλά φοβάμια μη διαδοθεί :p :p 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, p55 said:

Τι να φτιάξω ? όποια φωτό θες πάρε την.


θέλει κάστομ. Να σου στείλει φωτογραφία δικής το επιλογής και να του βάλεις μασκούλα. Δέξου, μην είσαι χαζός. Σε αντάλλαγμα ζήτα του να σου στείλει το παρασκευασμα με το ορατό, μυρωδικό, νεφος από βιτριόλι:

ψεκάζεσαι τριγύρω από το κεφάλι. Νέφος σε μέγεθος 2 σομπρέρο. Μένει αιωρούμενο στο αέρα, κινούμεο πέριξ του προσώπου σου.. Μη διαλυτό. Αιωρείται τριγύρω σου σαν τεράστιο φωτοστέφανο. Με βαλβίδα αντεπιστροφής. Η ζημιά γίνεται μόνο προς τα έξω, όχι προς το εσωτερικό του προσώπου του χρήστη. Εύκολα αντιληπτό από τους γύρω ως βιτριόλι (αυτό μπορεί να απαιτεί παρέμβαση στον εγκέφαλο των γύρω από άλλες επιστημονικές ειδικότητες). Μυρίζει έντονα. Επίσης με βαλβίδα αντεπιστροφής των οσμών.
Το φοράς, βγαίνεις έξω, πας οπουδήποτε. Σε λεωφορείο, σε μπαρ, σε εστιατόριο. Απλώς παρατηρείς τους γύρω, αν θες τους λες κιόλας «μα γιατί ρε παιδιά, ελάτε κοντά μου, πλησιάστε με, άνθρωπος είμαι κι εγώ». 
Οπουδήποτε κινείσαι = 100% του πέριξ πληθυσμού πιστεύει φανατικά στην τήρηση των αποστάσεων. Σε πληρώνουν κιόλας μην έρθεις κοντά. Σου πετάνε τζάμπα σοκολάτες, μπανάνες,  φιστίκια, πατάτες τηγανητές, μπας και σταματήσεις να κινείσαι προς αυτούς.

6 minutes ago, sotiris said:

να με βάλεις με τη Μιμή


= 1. ανώμαλος 2. Μεγάλο μεγάλο τρολ

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εδώ στο Winterfell οποίος φοράει μάσκα και δεν είναι αρνητής τον δένουν στο γιακ και τον σερνουν γύρω γύρω απ' τον οικισμό μέχρι να μετανοήσει.

 

 

 

Επί ΠΑΣΟΚ θα τον είχαν διορίσει και θα έπαιρνε σύνταξη και εφάπαξ μετά από δεκα χρόνια.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εδώ στο Winterfell οποίος φοράει μάσκα και δεν είναι αρνητής τον δένουν στο γιακ και τον σερνουν γύρω γύρω απ' τον οικισμό μέχρι να μετανοήσει.

 

 

 

Πάλι είσαι στα κρύα εσύ; ? 

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Νιώθω τόση ευτυχία που μπορώ να γράψω στον μεγάλο, τρανς, φίλο μου, αδμίν ΔεΛαμπΤζιΑρ, να νιώσω λίγα δευτερόλεπτα  ηρεμίας.

 

@Rusty_Cookie τα μισά να μου έλεγε...

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

Πάλι είσαι στα κρύα εσύ; ? 

 

Nαι.  Εδώ και καιρό.

 

πριν 40 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

@Rusty_Cookie τα μισά να μου έλεγε...

 

Δε νομιζω να απευθυνόταν σε μένα ο γέροντας. Ξεκάθαρα είπε μεγάλος. Δε χρειάζεται να παίξουμε α μπε μπα μπλόμ οι αντμίνς...

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, astrolabos said:

τα μισά να μου έλεγε...


όχι δεν πάει έτσι, έχει δίκιο ο νέος. Με αφορμή τη γέννηση του Κούκη πήρε το μάτι μου την λίστα των αδμινς. Γνωστά όλα τα ονόματα, ο, ο, ο, η κλπ. Εδω έχουμε περάσει σε άλλο στάτους καταραμένης ζωής. Δεν γίνεται πια να συνομιλώ με τους, τους, τους, την. Μένει ένα μόνο αντάξιο του  επιπέδου μου. Μόνο με εκείνο μιλάμε πια την ίδια γλώσσα. Μόνο με εκείνο θέλω πια να μιλάω.

Ο Κούκης, εσύ, τα υπόλοιπα κόκκινα αρσενικά και θηλυκά, είστε εκεί για να μου θυμίζετε τις ευτυχισμένες ημέρες. Τι ευτυχία ζούσα και δεν θα ξαναζήσω ποτέ.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.