Jump to content



Recommended Posts

Συμπαίκτες κι εχθροί μου χάρισαν Murcielago να φτάσω ταχύτερα στον προορισμό. Κρίμα που δεν βγαίνει ο ιός σε μπουκαλάκι να με ραντίσουν κι από πάνω για σιγουριά. Κι αν είναι όλα ένα ψέμα, δεν πειράζει. Υπάρχει πάντα η ηπατίτιδα, το Εσερίχια Κ, μόνο η χολέρα κι η ευλογιά μας λείπουν. Έχει και μη μεταδοτικά, ανακοπές, εγκεφαλικά κοκ.

Το κουιζ της νύχτας: ανώτατος χρόνο που χρειάζεται για να πιάσει ο χρήστης ένα USB να το τοποθετήσει στο -πισω μέρος- του κουτιού.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χαμένα κορμιά.

 

πριν 7 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Το κουιζ της νύχτας: ανώτατος χρόνο που χρειάζεται για να πιάσει ο χρήστης ένα USB να το τοποθετήσει στο -πισω μέρος- του κουτιού.

Από ποια πλευρά:p;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Από ποια πλευρά


στο πάτωμα ήταν το κουτί. Με ροδάκια, να τραβηχτεί λίγο έξω από το γραφείο, να μπει το στικάκι, να σπρωξεις το κουτί πίσω, να κάτσεις στην καρέκλα. Δώσε χρόνο για το όλον, από  όταν έπιασε το usb και σηκώθηκε να το βάλει μέχρι να καθήσει στον υπολογιστή ο χρήστης.
Χαίρετε

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

χαμένα

 

Όποιος το λέει είναι. Εμάς τρία γράμματα μόνο φωτίζουν και μας δείχνουν φωτεινό τον δρόμο.

Μετανοείτε όσο είναι καιρός.

 

Καλημέρα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

@salde Το ερώτημα είναι λάθος. Ζούμε στο 2020, οι υπολογιστές έχουν πια USB θύρες μπροστά ή επάνω.

 

Ακόμα κι εγώ που έχω παλιούς υπολογιστές, βλέπω το πίσω μέρος τους (και στους 2) και έχω μάθει ότι το στικάκι μπαίνει στην έξτρα κάρτα USB 3 που τους έχω βάλει, με τα γράμματα προς τα κάτω. :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 56 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

@salde Το ερώτημα είναι λάθος. Ζούμε στο 2020, οι υπολογιστές έχουν πια USB θύρες μπροστά ή επάνω.

 

 

tenor.gif?itemid=15402716

 

πριν 3 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Με ροδάκια, να τραβηχτεί λίγο έξω από το γραφείο, να μπει το στικάκι, να σπρωξεις το κουτί πίσω, να κάτσεις στην καρέκλα.

 

NSFW:

Spoiler

tenor.gif

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Πού κάνει ψόφο ρε Σηκ;

Πέτα, Αρχηγούλη, αφήστε τα ερωτήματα και πείτε χρόνο. Αριθμό γράψτε. Πόσα λεπτά χρειάστηκε ο χρήστης μέχρι να διαβάσει το αρχείο, καθιστός, στην οθόνη του.

(τα καλά chassis αντέχουν στ χρόνο. Αθάνατα Πετράκι. Μάθε ν΄αγοράζεις τώρα που σαι νέος γιατί θα πήξεις στο πλεξιγκλας και στα κομποσχοίνια. Άμα λάχει θα μπορούσε και μπροστά, αλλά είναι άλλα καλωδιάκια.)

Εκτός από τρομερά ευθύβολο, είναι κι ατρόμητο το παιδί μου. Ο «Βουίντοου 7 εν έτει 2020» θα μας την πει για κουτιά νέας εσοδείας. Τζαγκουαρ κάπου στα λέιτ 60ς. Ένα μοντέλο είναι, ξέχασα ποιο. Όλων των εποχων κλπ. Άμα αγοράζεις με τη χρονιά, θα καταλήξεις να κλαις πάνω από κάνα πλαστικό καλαμάκι. Μάθε μπαλίτσα φον Πέτα σαν θες να βλέπεις το αυτοκινητάκι σου στα «όλων των εποχών». Αλλιώτικα θα ψάχνεις τζιτζίκια και θάμνους όταν θες να ηρεμήσεις για να μην βλέπεις το ετήσιας μόδας. Ακόμα κι ο Αστροσουζούκις το πρόσεξε λιγάκι το λονγκ τερμ βάλιου.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, salde said:

Μάθε ν΄αγοράζεις τώρα που σαι νέος γιατί θα πήξεις στο πλεξιγκλας και στα κομποσχοίνια.

 

Έχω, έχω!

 

Άντε να κάνει ένα λεπτό ή λίγο λιγότερο ο χρήστης. Παραπάνω αποκλείεται.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα περιμένω περισσότερες συμμετοχές πριν απαντήσω. Υποχρεωτική συμμετοχή, Λάζαρους, σαπουνολάγνος κόκκινος και Χόντας, οι υπόλοιποι όπως επιθυμείτε.

 

3 hours ago, PetrosD said:

Έχω, έχω!


ελπίζω να έχεις πέσει μόνο στο αμάρτημα του πλεονασμού και της φλυαρίας (ασυγχώρητα για εσένα, το παραβλέπω) και να έχεις έχεις μόνο πλεξιγκλάς. Το κομποσχοίνι δεν θα παραβλεφθεί.
Γενικώς είχα μία σχετικώς ήρεμη ημέρα μέχρι τώρα, προσπαθείς να με ταράξεις. Πρόσεχε, σε βλέπω με υποχρεωτικό Manjaro πολύ σύντομα. Τα 7άρια θα τα χαιρετήσεις.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, salde said:

θα περιμένω περισσότερες συμμετοχές πριν απαντήσω. Υποχρεωτική συμμετοχή, Λάζαρους, σαπουνολάγνος κόκκινος και Χόντας, οι υπόλοιποι όπως επιθυμείτε.

 


ελπίζω να έχεις πέσει μόνο στο αμάρτημα του πλεονασμού και της φλυαρίας (ασυγχώρητα για εσένα, το παραβλέπω) και να έχεις έχεις μόνο πλεξιγκλάς. Το κομποσχοίνι δεν θα παραβλεφθεί.
Γενικώς είχα μία σχετικώς ήρεμη ημέρα μέχρι τώρα, προσπαθείς να με ταράξεις. Πρόσεχε, σε βλέπω με υποχρεωτικό Manjaro πολύ σύντομα. Τα 7άρια θα τα χαιρετήσεις.

 

Δεν έχω κανένα plexiglass. Παλιά στιβαρά μεταλλικά έχω.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, PetrosD said:

μεταλλικά

 

αλουμίνιο ή καμιά από τις θεϊκές που κόστιζε μισή BMW το κουτί. Σκετο «μεταλλικά» = ελαφρώς αόριστο = θα πέσει το ποσοστό ευστοχίας, δεν το θέλουμε αυτό.
 

18 minutes ago, PetrosD said:

Παλιά στιβαρά


το 'ξερα πως θα επιστρέψεις στον ίσιο δρόμο. Ήδη ξανάρχισε το κλάμα το γλαστράκι του Αστρο. Μια ταραχή λιγότερη.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.