Jump to content



Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καλημερα στο λα(μπ)δεμπορα!

Γυρνα πισω και καθώς έρχεσαι φέρε και πιτόγυρα η εστω τηλεφωνα να παραγγείλεις μια κοντοσούβλι και λίγη γουρουνοπούλα.

 

Fixed. :hehe:

 

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

να παίρνεις UPS APC, να το ανοίγεις να δουλεύουν όλα και να μην ανάβει το λεντάκι το πράσινο ότι δουλεύει ... αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

DOA tomorrow για ένα λεντάκι (και είχε περάσει και τεστ του τον Ιούλιο του 20 :(συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες

 

είπα τον πόνο μου μην ασχολείστε :(

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα....35 μέρες ...δεν θα στολίσετε τον λαμπη ; .δεν θα στολίσετε τον λαμπη ;  κανα διαγωνισμούλη -κυνήγι θησαυρού (χωρίς δώρα...δεν με νοιάζει) να ψάχνουμε τον λαμπη να βρίσκουμε πράγματα τώρα που έχουμε χρόνο  ; 

image.jpg
ONLINEROLOI.GR

Πόσες μέρες μέχρι Χριστούγεννα 2020; Πότε είναι το Χριστούγεννα 2020 - Αντίστροφη μέτρηση. Ημέρες, Ώρες, Λεπτά, Δευτερόλεπτα έως 25 Δεκέμβριος 2020

 

 

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, p55 said:

Kαλημέρα, καλά λέει ο @sstav έρχονται Χριστούγεννα γιατί με όλα αυτά που συμβαίνουν το είχα ξεχάσει.

 

 

Αποκλείετε αν κοίταγες την γειτονιά σου θα έβλεπες δέντρα στα παράθυρα με λαμπιόνια , σε εμένα εδώ βλέπω το 30-40% να έχει στολίσει !

και όσο περνάνε οι μέρες αυξάνετε η πανδημία των δέντρων

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sstav said:

καλημέρα....35 μέρες ...δεν θα στολίσετε τον λαμπη ; .δεν θα στολίσετε τον λαμπη ;  κανα διαγωνισμούλη -κυνήγι θησαυρού (χωρίς δώρα...δεν με νοιάζει) να ψάχνουμε τον λαμπη να βρίσκουμε πράγματα τώρα που έχουμε χρόνο  ; 

image.jpg
ONLINEROLOI.GR

Πόσες μέρες μέχρι Χριστούγεννα 2020; Πότε είναι το Χριστούγεννα 2020 - Αντίστροφη μέτρηση. Ημέρες, Ώρες, Λεπτά, Δευτερόλεπτα έως 25 Δεκέμβριος 2020

 

 

 

Άντε! 342 μέρες μείνανε μέχρι την επέτειο του "Όχι".

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, p55 said:

Εδώ στο Τσιπιδιστάν ο στολισμός είναι χαμηλός.

Κανένας δεν θα πει τη μαγική λέξη που σημαίνει ότι έρχονται Χριστούγεννα ;

 

  Hide contents

Μελομακάρονα.

 

kjvvjvk.png.f5d9cd2ecfbe4a66dc403a8fba4f707f.png

 

 

Λέξη μόνο; Τα τρώμε από προχτές. Αφού το είδες στο άλλο θέμα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κούκης πως το βλέπεις; Θα φέρεις κάνα βίκτορυ να πάρω τους πόντους μου κι από σένα πριν το 2025; Ο άλλος κουτσά στραβά έφερε ένα. Αν δεν είναι φωτοσοπιά που δε νομίζω να ξέπεσε τόσο. Είναι αίλουρος.

  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 48 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Κούκης πως το βλέπεις; Θα φέρεις κάνα βίκτορυ να πάρω τους πόντους μου κι από σένα πριν το 2025; Ο άλλος κουτσά στραβά έφερε ένα. Αν δεν είναι φωτοσοπιά που δε νομίζω να ξέπεσε τόσο. Είναι αίλουρος.

 

Μπα έχω πολύ κακο πρόβλημα. Πολύ κακο. Πολλή δουλειά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.