Jump to content


Recommended Posts

Υπάρχει πρόβλημα. Να δοθούν εξηγήσεις ποιος είναι η γάτα. Αν δεν είναι ο Χόντας, υπάρχει τεράστιο θέμα. Θέλω όνομα του «συναδέλφου».

(υπάρχουν και σοβαρά λάθη με το περιστέρι, τα προσπερνώ προς το παρον λόγω της σοβαρότητας της κατάστασης)

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Υπάρχει πρόβλημα. Να δοθούν εξηγήσεις ποιος είναι η γάτα. Αν δεν είναι ο Χόντας, υπάρχει τεράστιο θέμα

 

Τον χόντα δεν τον πειράζει κανένας γιατί τον προστατεύει ο @Seek & Find που είναι ντούκι.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ο χοντας βρισκεται σε-ντουκι?

Σας αρεσε το καλαμπουρακι μου; Σας το ειπα...

Spoiler
πριν 7 ώρες, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καλα! θα σας δειξω εγω θα δειτε τι θα παθετε!

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το υποψιαζόμουν ότι δεν εννοούσε τον Χόντα για γατί. Είμαστε ενώπιον ασέβειας, φάκε νιουζ, απόπειρας πραξικοπήματος με παράπλευρη απόπειρα συνωμοσίας εναντίον μου (ευτυχώς οι αρτςλινουξάδες δεν ξέρουν ότι τα 7άρια δεν συνδέονται σε δίκτυο Σαββατοκύριακα). Προσέχετε όσοι παρασυρθείτε, κι ο Ερντογάν μέχρι τις 1-2 τη νύχτα ήταν άφαντος.

Για το παράπλευρο, θα αποτύχει ομοίως. Το Παιδί θα δει την Δευτέρα το αποτέλεσμα της ΑΝΤΑΡΣΥΑΣ και την Δύναμη της Ιεραρχίας, θα του κοπούν οι ιδέες να αυθαδιάσει εναντίον του Επιτελείου.

Κούκης, θα στενοχωρηθώ που θα σε χάσω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.