Jump to content


Recommended Posts

Ξέρεις ποιος είσαι! Ένα θα σου πω μόνο: δεν με νοιάζει το γενερέισιον Χ,Ψ,Ω αν τυχόν έχεις πει παραμύθι και δεν καταφέρεις να ξεριζώσεις την στιγμή του Χρέους, αλοίμονο σου! No oiktos.
Στους υπόλοιπους καλημέρα.

Τε μας λες ρε αρχηγούλη, που άναψες και καλοριφέρ από τώρα. Πόσο σίσσυς πια! Αγόρασε κάνα πουλοβεράκι 100% lambswool. Merino κάνει επίσης.

 

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Τε μας λες ρε αρχηγούλη, που άναψες και καλοριφέρ από τώρα. Πόσο σίσσυς πια! Αγόρασε κάνα πουλοβεράκι 100% lambswool. Merino κάνει επίσης.

 

Με ΠΑΣΟΚάρα ανάβαμε καλοριφέρ στο φουλ από Οκτώβρη και μπαλαντζαραμε τη θερμοκρασία με αρκουδίσιο και έξτρα παγάκια στο Σίβας.

 

Και σιγά μη βάλει ο supreme Admin πουλοβερακια. Έχει και μια εικόνα, ένα στάτους.

 

episode 7 the supreme leader is wise GIF by Star Wars

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Με ΠΑΣΟΚάρα ανάβαμε καλοριφέρ στο φουλ από Οκτώβρη και μπαλαντζαραμε τη θερμοκρασία με αρκουδίσιο και έξτρα παγάκια στο Σίβας.

 

Και σιγά μη βάλει ο supreme Admin πουλοβερακια. Έχει και μια εικόνα, ένα στάτους.

 

episode 7 the supreme leader is wise GIF by Star Wars

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/awBWRKB_460svav1.mp4

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Και σιγά μη βάλει ο supreme Admin πουλοβερακια. Έχει και μια εικόνα, ένα στάτους.

 

Εγώ τον καταλαβαίνω...

Ξέρεις πόσο κόπο έκανε να χτίσει την εικόνα του ;

Μέχρι και βοηθό πήρε για το "χτίσιμο". 

 

Να και μια φωτό από το χτίσιμο του προφίλ, όλα αλφαδιασμένα. :hehe:

 

mn0g7S7.thumb.jpg.2b1e085ab8a8190bd7f961ba3cc911be.jpg

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, honda22 said:

στο Σίβας

Royal Salute. Αν και προτιμάμε τα τυρφώδη. Peaty. Σε 1650 με blend driver Teacher's. Σε malt, 3070++ Talisker, nvidia  3080-3090 Ardbeg, Lagavulin. Από EPYC και Quadro Pro ρωτάτε τον αστρολάβο. Είμαστε πλέμπα.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

έξτρα παγάκια στο Σίβας

 

Mε Σίβας, επί ΠΑΣΟΚ καθαρίζαμε τη θερμοαγώγιμη του επεξεργαστή και στη Black Friday πληρώναμε τα διπλά από όσα έγραφε η τιμή.

 

 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Μερσεντέ 600αρα, Πέρλες Live και Σίβας. 

Έτσι μυρίζει η πασοκιλα.

 

Τα άλλα τα κλαην μαηνσιγκερ και τουρφ και ταρφ και θερμοδεξερω τι είναι για χιπστερο-νεοπλουτους.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

αν μας σερβίρεις έναν διπλό έτσι ακριβώς, αν είναι κι εύγευστος, θα σε ευγνωμονούμε και θα είμαστε καλύτερα. Καλημέρα σε όλους, μια γλυκιά σαββατοκυριακή, γεμάτη άνθη και δροσούλα στους αγαπημένους Αστρολάβο, Χόντα που θέλουν ξεχωριστές ευχούλες.

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

αν μας σερβίρεις έναν διπλό έτσι ακριβώς, αν είναι κι εύγευστος, θα σε ευγνωμονούμε και θα είμαστε καλύτερα. Καλημέρα σε όλους, μια γλυκιά σαββατοκυριακή, γεμάτη άνθη και δροσούλα στους αγαπημένους Αστρολάβο, Χόντα που θέλουν ξεχωριστές ευχούλες.

 

Untitled.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

στους αγαπημένους Αστρολάβο, Χόντα που θέλουν ξεχωριστές ευχούλες.

 

Warum hast du das nicht eher gesagt ? (γιατί δεν το είπες νωρίτερα;)

 

Angela Merkel Smile GIF by Heute-Show

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, p55 said:

Buongiorno, come stai?

 

coffee winks GIF

 

Sto bene. E, tu?

2 hours ago, salde said:

αν μας σερβίρεις έναν διπλό έτσι ακριβώς, αν είναι κι εύγευστος, θα σε ευγνωμονούμε και θα είμαστε καλύτερα.

 

Διπλό;; 5 esspresso έχω πιεί από το πρωί.

1 hour ago, p55 said:

 

Warum hast du das nicht eher gesagt ? (γιατί δεν το είπες νωρίτερα;)

 

 

 

Ich habe gern geschlafen.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, p55 said:

Ματάρες

κι όχι μόνο. Σας έχω επισημανει βέβαια ότι όταν εμφανιστεί ο Δημητράς στο Λαμπ θα είστε αρκετοί υποψήφιοι για σύλληψη. Στη δεύτερη φάση. Οι πρώτοι συλληφθέντες θα είναι ο αστρολάβος κι εγώ. Αυτό είναι και το κρυφό όνειρο μου κάθε φορά που γράφω Ζουαζιλάνδη. Να έρθει ο Δημητράς, να  μας δέσουν με χειροπέδες εμένα και τον αδμιν. Τώρα που μαθα ότι είναι κι αμετανόητος καλοκαιράκιας θα έχει μεγάλη πλάκα.
 

25 minutes ago, Seek & Find said:

Εκει εμεινε δυστυχως


Άμα έχεις μαγνητικές ιδιότητες με πορτοφόλια επόμενο είναι.

Εδώ διακόπτουμε την μετάδοση. Σάββατο. Εμφανίστηκε ο Πέτα. Που κάνει και τον κινέζο. Κάποιος φούρνος θα γκρεμιστεί σήμερα, προσέχετε.

(παρεμπιπτόντως Πέτα, 5 εσπρέσσοι είναι νο νο νο, την λύση θα στην υποδείξει και πάλι το Επιτελείο που συνήθιζε να κάνει τέτοια: americano (σε μερικούς μπαρίστερς πρέπει να τον ζητάς και αμερικάνο διπλό γιατί πήγαν κι εκείνοι στα ταχύρρυθμα για αδμινς που μας είπε ο Χόντας)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 45 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Εκει εμεινε δυστυχως

Εγώ όσο τη θυμάμαι πάντα ψιλοπουρό ήταν.

Εμένα ένα πουρό μου άρεσε μόνο, άντε δύο.

 

Spoiler

 

10-23.thumb.jpg.1f6f93c5d92626d86d64a936e53fe9fd.jpg     26monica-bellucci1.thumb.jpg.55547931ff858fc2093a45a9ab74ed4d.jpg

 

 

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.