Jump to content



Recommended Posts

πριν 20 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

Tώρα? μεσημεριασε σχεδόν...σε ξεπέρασαν και στα ΠΟΘποστ...άστα βράστα....

το θέμα ειναι αν αυτό εγινε ως τις 23:59:59 στις 31/12/2020...

Λίγο σπαμάρισμα μέχρι να ξυπνήσει ο σικ ανδ φαιντ και έχει έρθει στα ίσα του :p 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rusty_Cookie said:

Δικα σου bitcoins οτι θες τα κάνεις.


εδώ παρακολουθείτε λάιβ τις αγωνιώδεις προσπάθειες του Κούκις να γλυτώσει τις Rolls Royce που ναι να πληρώσει για τον Μπέρτσεν και για μένα. Τώρα είναι αργά κύριε Κούκις μεγαλομπουρζουά. Δεν υπάρχουν τέτοια δικά σου δικά μου. Να πήγαινες στον καπιταλιζμό και την φεουδαρχία. Εδώ κυρίαρχοζ λαόζ. Τα μοιραζόμαστε όλα. Κι ο υπόλοιπος λαόζ ας πρόσεχε, οι πιονέροι που πρόλαβαν να διαλέξουν RR, Μπέρτσεν και salde, Οι υπόλοιποι θέλατε σπιντ, Τραβάτε σε άλλο μαγαζί να διαλέξετε, μην μας πειράξετε το αυτοκίνητο.

Πέτα παιδί μου, σου έχω ξαναπεί να μην διαβάζεις Κούκις. Είναι κακή επιρροή για σένα. Θέλει να σε παρασύρει στα μπιτκόινζ μετά την Άλισον και τα μεσκάλ. Μέχρι να φτιάξουν αυτό το σύστημα με τα κόκκινα πράσινα φανάρια που ζήτησες, να ξέρεις πότε να διαβάζεις το ποστ, όταν βλέπεις Κούκις συντάκτη, θα κλείνεις τα ματάκια σου και θα κάνεις σκρολ. Έχετε κει στα ΕξΠι σκρολ ελπίζω.

@Seek. Σε ρώτησα ποιο μαγαζί ψαχνεις στο τηλέφωνο, αν είναι η msystems και χρειάζεσαι να ρωτήσεις κάτι πες μου να πάω αύριο να τους ρωτήσω επιτόπου. Δεν θυμάμαι αν ανοίγουν την πόρτα με τα τωρινά μέτρα, νομίζω θα μου πουν όμως αν περάσω.

  • Like 2
  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@PetrosD

 

Πάντως, αν δε τα πούλησες την παρασκευή, σε λίγο η μόνη πορσε που θα παίρνεις με τα bitcoin σου θα είναι αυτή.

 

NEW Bburago Porsche 911 Carrera Toys & Games Diecast Vehicles, Parts &  Accessories

 

 

 

 

πριν 3 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

εδώ παρακολουθείτε λάιβ τις αγωνιώδεις προσπάθειες του Κούκις να γλυτώσει τις Rolls Royce που ναι να πληρώσει για τον Μπέρτσεν και για μένα. Τώρα είναι αργά κύριε Κούκις μεγαλομπουρζουά. Δεν υπάρχουν τέτοια δικά σου δικά μου. Να πήγαινες στον καπιταλιζμό και την φεουδαρχία. Εδώ κυρίαρχοζ λαόζ. Τα μοιραζόμαστε όλα. Κι ο υπόλοιπος λαόζ ας πρόσεχε, οι πιονέροι που πρόλαβαν να διαλέξουν RR, Μπέρτσεν και salde, Οι υπόλοιποι θέλατε σπιντ, Τραβάτε σε άλλο μαγαζί να διαλέξετε, μην μας πειράξετε το αυτοκίνητο.

 

Ο σύντροφος Λένιν αγωνίστηκε και είχε 9 Rolls Royce, και εσύ αν αγωνιστείς να μπορείς να έχεις τόσες.

Το προλεταριάτο μόνο του σφυρηλατεί το μέλλον του στο αμόνι του ταξικού αγώνα.
 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.