Jump to content



Recommended Posts

Κοιτα, με stress test και κάποιον industrial fan στο ψυγείο είναι σαν θερμάστρα όντως. 

Σε κανονική χρήση βγάζει περίπου όση ζέστη βγάζει μια θερμάστρα στη μεσαία σκάλα. 

 

(κάνω μάρκετινγκ πριν βάλω αγγελία)

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Με συγκινείτε, αλλά δυστυχώς δεν έχετε συλλάβει τη φύση του προβλήματος. Είστε Βόρειοι, είμαι Υπερβόρειος, δεν τρομάζει εμένα το κρύο (οκ σε λογικά πλαίσια). Ότι θα έρθουν να με ψήσουν οι Νότιοι, μόλις συνειδοτοποιήσουν ότι δεν έχω βάλει πετρέλαιο φοβάμαι.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, salde said:

Ναι. Εσύ, όλα εντάξει; Κυριακή έχεις καμιά υποχρέωση;

 

Ένα meeting μέσω zoom το πρωί, μετά τίποτα.

41 minutes ago, Rusty_Cookie said:

 

Δεν είχα σκοπό να ζητήσω πανω απο 100 για cpu/ram/mobo και ίσως gpu από τον Σάλδιο.

 

Εεε, είμαστε κι εμείς εδώ!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PetrosD said:

Ένα meeting μέσω zoom το πρωί, μετά τίποτα.


ατύχησες. Το πρωί θα έχουν τελειώσει όλα. Ο αστρολάβος κι εγώ σ΄ευχαριστούμε πάντως. Πλέον, αναγκαστικά σουζούκι.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rusty_Cookie said:

 

Δεν είναι πολύ μοντέρνο αυτό το hardware για σένα?

 

Πιο πολύ φοβάμαι μη μου βγει θερμάστρα.

 

Αλλά βλέπω είναι 10ετίας, οπότε εντάξει φαίνεται. :p:hehe:

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@PetrosD Θα πρέπει να του βάλεις γουντοου δέκα αν το πάρεις όμως. Με 7 δε συμπεριφέρεται καλά.

 

 

 

@salde τώρα που του έχω κεντρίσει το ενδιαφέρον τι να κάνω? Ρωτάω εσένα που τον πατρονάρεις και ξέρεις.

 

 

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Δενυπάρχειπερίπτωσηρεφύγερεbroαπόδω.

 

Εχει δεμένη αδεια γουίντοου δέκα προ πάνω του το σύστημα και θα στη δώκω ρε μπρο ψήσου.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

από το Σάββατο, Κυριακή ο αρχηγούλης κι εγώ θα λείπουμε, τον πάω Αγρίνιο να μεταλάβει που θέλει

 

H αμαρτία του να μη λες καλημέρα, δεν συγχωρείται απλά με την εξομολόγηση και τη θεία κοινωνία...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.