Jump to content



Recommended Posts

πριν 31 λεπτά, το μέλος GFFermari έγραψε:

 

 

Queen victoria GIF - Find on GIFER

Μονο ελληνικο, τωρα κ σε ατομικη συσκευασια.

Το κρασι για scale.

ecp.jpg.3a55239d8aebf4a07adc79854a42755f.jpg

 

Ποιός παπαγάλος. Πήγαινε Αρμενάκο στην πλατεία Καρύτση να πείς καλό ελληνικό καφέ 

 

images?q=tbn:ANd9GcTLRGdH6Bu6P1nu64rfexR

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, astrolabos said:

Ποιός παπαγάλος. Πήγαινε Αρμενάκο στην πλατεία Καρύτση να πείς καλό ελληνικό καφέ 


μη μου κάνεις τέτοια αρχηγούλη. Δεν έχω πάρει ποτέ από εκεί παρότι είναι στην ακτίνα δράσης μου, ο ελληνικός είναι επικίνδυνος για εμένα. Έκαψα τέσσερεις φορές το μάτι της κουζίνας εντός δεκαετίας, γι΄ αυτό τον εγκατέλειψα. Μην τον ξαναρχίζω μόλις λήξει ο συναγερμός για κορώνα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

ο ελληνικός είναι επικίνδυνος για εμένα. Έκαψα τέσσερεις φορές το μάτι της κουζίνας εντός δεκαετίας, γι΄ αυτό τον εγκατέλειψα. Μην τον ξαναρχίζω μόλις λήξει ο συναγερμός για κορώνα.

 

Fool-proof

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ντεκαντάνς αρχηγέ. Πολλοί παίρνουν γκαζάκι, επίφοβο να γίνουν όλα Κούγκι, θα δοκιμάσω αυτόν που έγραψες μόλις βρεθώ στην περιοχή, ελπίζω να υπερβάλεις, μη μας βρει άλλος ζοζέφ. (το ξερα το όνομα, τον είχε συστήσει κάποιος και στον Μπέρτσεν, με ιντρίγκαρε που το έγραψες εσύ όμως, οπότε η δοκιμή επιβάλλεται).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

 Έκαψα τέσσερεις φορές το μάτι της κουζίνας εντός δεκαετίας, γι΄ αυτό τον εγκατέλειψα. Μην τον ξαναρχίζω μόλις λήξει ο συναγερμός για κορώνα.

Πως γίνεται αυτό;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lakisss said:

Πως γίνεται αυτό;

ξέχασα ότι ετοίμαζα καφέ. Για πολλή ώρα, ώρες αν θυμάμαι την μία φορά. Το νερό εξατμίστηκε, καπνοί, υπερθέρμανση, τις τρεις φορές χρειάστηκε αλλαγή το μάτι. Δύσκολο το ΄χεις; Μετά πρόσεχα το μπρίκι όλη την ωρα.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 52 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

ξέχασα ότι ετοίμαζα καφέ.

Τέσσερα μάτια στα δέκα χρόνια και 30000 καφέδες είναι χαμηλό σκορ για να σταματήσεις. Η πρέπει να κοιτάξεις τον φόβο στα μάτια η να τον ψήνεις στην άμμο, θα είσαι και μερακλής.:p

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lakisss said:

Η πρέπει να κοιτάξεις τον φόβο στα μάτια η να τον ψήνεις στην άμμο, θα είσαι και μερακλής.:p

μη φαντάζεσαι ότι δεν αναλογίστηκα το ενδεχόμενο! Ήμουν στο παρά πέντε να αγοράσω χόβολη, α) είναι ηλεκτρικές κι αυτές β) κοστίζουν κάνα 250άρι+ γ) δεν είναι βολικες για σπίτι από άποψη χώρου δ) αν πας σε μερακλίδικο ψήσιμο θα χρειάζεσαι τρελλό χρόνο αναμονής, για μικρή ποσότητα δεν λέει ε) στην ανάγκη θα αγόραζα γκαζάκι στ) ο ελληνικός από άποψη παρασκευής και δυνατοτήτων είναι περιορισμένης εμβέλειας έτσι κι αλλιώς. Κυρίως το γ και το στ.
Με πόρρωσε ο αρχηγούλης με την πλατεία Καρύτση, ελπίζω να λήξει ομαλά αυτή η πίκρα με την επιδημία, μια δοκιμή θα την κάνω σίγουρα.
 

(το 4/10000, μ΄ αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι, η αναλογία είναι δυσμενέστερη γιατί δεν έφτιαχνα μόνο ελληνικούς, έπινα  γαλλικούς εναλλάξ)
 

Καλημέρα πλήθη

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

X Files Coffee GIF by The X-Files

Καλημέρα.

Spoiler

Ο Άστρο ρώτησε πώς πίνεις τη σπανακόπιτα. Ευκολάκι: βάζεις το σπανάκι στο ποτήρι και ρουφάς με το το καλαμάκι.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.