Jump to content



Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

Έχεις μάθημα 9:15 το πρωί, τρως όλη την κίνηση (ειδικά σήμερα γινόταν χαμός αλλά ευτυχώς που το καλό το παλικάρι ξέρει κ'άλλο μονοπάτι που λένε), πηγαίνεις και ευτυχώς #2 γίνεται κανονικά. Ξαναέχεις 14:15 - 17:00 και έπειτα 17:15 - 19:00. Πας στο δεύτερο μάθημα που τελικά κρατάει 1.30 ώρα, φεύγεις, πας σπίτι για να μην περιμένεις, να φας κάτι κλπ, ξαναπάς σχολή και είσαι ο μόνος που περιμένει έξω από την αίθουσα. Γιατί; Γιατί προφανώς έχουν ακυρωθεί τα απογευματινά εργαστήρια και δε το γνωρίζεις (και που να το γνωρίζεις άλλωστε άμα δεν έχουν ενημερώσει και πας για πρώτη φορά διότι η γραμματεία δήλωσε το μάθημα δύο εβδομάδες μετά...)

 

Ντάξει, όλα καλά μωρέ, δε βαριέστε. Άσε εκεί τους ηλίθιους να στέλνουν email, να τα ανοίγουμε αλλά να μην τα απαντάμε και να ακυρώνουμε μαθήματα χωρίς να τους ενημερώνουμε τι και πως, λες και δεν είναι η δουλειάς μας ή δουλεύουμε τσάμπα!

Ποιό τμήμα?

 

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται στον ίδιο φάκελο τα Windows Properties να αναφέρουν 2,62 GB και το WinDirStart 18,3 GB;

Εντωμεταξύ στα Windows Properties λέει δεσμευμένος χώρος, 83.0 GB αλλά άμα μαρκάρω τα πάντα στο / λέει ότι είναι 18.8GB.

 

Για γέλια ή για κλάματα;

 

PS: Ευτυχώς που άνοιξα το WInDir, έχω ξεχασμένο εγκατεστημένο στο main δίσκο το The Division και αναρωτιόμουν που είχαν πάει τα GB ?‍♂️

Link to comment
Share on other sites

πριν 53 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Πως γίνεται στον ίδιο φάκελος τα Windows Properties να αναφέρουν 2,62 GB και το WinDirStart 18,3 GB;

Εντωμεταξύ στα Windows Properties λέει δεσμευμένος χώρος, 83.0 GB αλλά άμα μαρκάρω τα πάντα στο / λέει ότι είναι 18.8GB.

 

Για γέλια ή για κλάματα;

 

PS: Ευτυχώς που άνοιξα το WInDir, έχω ξεχασμένο εγκατεστημένο στο main δίσκο το The Division και αναρωτιόμουν που είχαν πάει τα GB ?‍♂️

 

Γιατί είπαμε εσύ, developer ανθρωπος έχεις αυτό το σκουπίδι εγκατεστημένο στο PC σου?

 

Γίνε παιδί μου κοινωνός του πνευματος GNU και βάλε Stretch με Gnome 3.2x και έλα μετά απο μια βδομαδα να κάτσεις σε παραθυρα. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Το κατάλαβα μωρέ, σε πειράζω :p 
 

Spoiler

 

 Μια χαρά τα γκνομζ και ντέμπιανς. Για ένα διάστημα είχα ένα drive μόνο για linuxάκι (cinnamon) και ήμουν πολύ χαρούμενος, μέχρι που μου έβγαλε ένα τελείως κουφό πρόβλημα. 

Θα το ξαναβάλω once I get my hands on an NVME :) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το κατάλαβα μωρέ, σε πειράζω :p 
 

  Hide contents

 

 Μια χαρά τα γκνομζ και ντέμπιανς. Για ένα διάστημα είχα ένα drive μόνο για linuxάκι (cinnamon) και ήμουν πολύ χαρούμενος, μέχρι που μου έβγαλε ένα τελείως κουφό πρόβλημα. 

Θα το ξαναβάλω once I get my hands on an NVME :) 

 

 

 

Spoiler

Οταν ειδα το σιναμον με έχασες. Get proper or go home.?

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.