Jump to content



Recommended Posts

πριν 12 λεπτά, το μέλος makio έγραψε:

κατ αρχην περαστικα και συντομα!

 

Ευχαριστώ πολύ! 

 

πριν 9 λεπτά, το μέλος makio έγραψε:

αναλογες ταλαιπωριες εχω περασει κι εγω κι επειδη εχω μια συγκεκριμενη ευαισθησια με αναλογα αποτελεσματα με τα δικα σου , οποτε 'ενιωθα' τα συμπτωματα στις 2,5 μερες αρχιζα αντιβιωση και κούρα (υπνο/ξεκουραση) γιατι αν ξεφευγα η επιδεινωση ηταν σιγουρη - επερνα 1000ρα κλαρισιντ και στο 7ημερο (αν θυμαμαι καλα) του κυκλου που πρεπει να κανεις ληψη ημουν περδικι. καποια φορα συμβουλευτικα γιατρο και μου εγραψε augmentin  που παραλιγο να με στειλει νοσοκομειο....

 

Η klaricid ήταν σαν να μην την έπαιρνα. Δεν κάνει για αμυγδαλίτιδες, είναι 30% + ανθεκτικές σε klaricid (το όποιο μικρόβιο). Οπότε είναι hit & (most probably) miss. 

Η augmentin παρότι δυνατή, θέλει και αυτή 3 μέρες τουλάχιστον να δείξει αποτέλεσμα. 

Σε κάθε περίπτωση, Δευτέρα λέω να κάνω μια αίματος γενική για να δω τι θα δείξει (just to be sure). 

πριν 11 λεπτά, το μέλος makio έγραψε:

τα τελευταια 3 χρονια μεσα/τελη οκτωβριου κανω αντιγριπικο εμβολιο (επαναληψη ιανουαριο) και δεν ειχα παλι τετοια θεματα ...κανα συναχι ή 3ημερο ελαφρυ πυρετο το πολυ...

 

είχα να κάνω πάνω από 2 χρόνια τόσο πυρετό. Τόσο συνεχόμενο δε, δεν είχα κάνει τα τελευταία 20. 

 

πριν 13 λεπτά, το μέλος makio έγραψε:

(ασε και τον Λαμπη λιγο στο αυτοματο!)

Από το κινητό είμαι τώρα, αλλά δεν μπορώ να είμαι ξαπλωμένος 24/24 ? 

 

πριν 14 λεπτά, το μέλος makio έγραψε:

 ψαχτο λιγο γιατι ο συνδυασμος καιρου/κοπωσης/συναθροισης κοσμου καμια φορα εχουν δυσαρεστα αποτελεσματα

 

Η κόπωση... ξαναπέστο. Πτώμα από τη δουλειά και τις γιορτές χαμός, οπότε μου βγήκε κάπως έντονα τώρα... Και ο καιρός που δεν αποφασίζει..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

οκ ..την γλυτωσες! τωρα σ αγαπαμε τα μαλλα !

βεβαια τωρα που σου γραφω εξω εχει -5 με αρκετη υγρασια (δεν εχω μετρηση) και υπαρχει μια σχετικη αγωνια στον καμπο (αργολιδα) τι θα ξημερωσει..

τζακι+καλοριφερ+αφυγραντηρας μεχρις εσχατων....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ναι, πολύ κρύο. 7 βαθμούς έξω. 

Δες και λίγο εκεί που έμενα όταν πήγα Θεσσαλονίκη τι κάνει τώρα

Spoiler

image.png

Άιντε, καλομαθημένοι :bleh: 

Btw μάλλον ( φινκερς κροστ), πρώτη μέρα απύρετος (μόνο δέκατα), σήμερα. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Άιντε, καλομαθημένοι :bleh:

Why so serious, son? :hehe:

Μακαρι να ειναι η τελευταια σου μερα κρυωματος. Κι εγω αρρωστος ειμαι. Γι αυτο λεμε καμια καλημερα, να περασει πιο γρηγορα. :bleh:

  • Like 3
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.