Jump to content


Recommended Posts

1 hour ago, Seek & Find said:

Ποιος γερναει ραααααααααααααα! θα σας βαλω εγω σε VM οταν ερθει η ωρααααααα!?

Ορίστε κατάντια, ούτε ένα φυσικό μηχάνημα δικό μας, να έχουμε άνεση...

Να κλάνει ο γέρος στο διπλανό VM και να το μυρίζουμε όλοι :(.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μιλούσα τις προάλλες με ένα φίλο, 42 ετών. Μου είπε ότι στα 40 είναι λες και γυρίζει ένας διακόπτης. Από εκεί και μετά αρχίζει η πτώση. Μου το έκανε και εικόνα! Φαντάσου ένα λόφο. Μέχρι τα 40 ανεβαί΄νεις, στα 40 έχεις φτάσει στην κορυφή και από εκεί και μετά είναι μόνο πτώση.

Συγχύστηκα...

  • Like 1
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, PetrosD said:

Μιλούσα τις προάλλες με ένα φίλο, 42 ετών. Μου είπε ότι στα 40 είναι λες και γυρίζει ένας διακόπτης. Από εκεί και μετά αρχίζει η πτώση. Μου το έκανε και εικόνα! Φαντάσου ένα λόφο. Μέχρι τα 40 ανεβαί΄νεις, στα 40 έχεις φτάσει στην κορυφή και από εκεί και μετά είναι μόνο πτώση.

Συγχύστηκα...

Με τον φίλο σου ή την ηλίκια σου; ?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, PetrosD said:

Συγχύστηκα...

:p  το καλό είναι ότι και μετά τα 40 εξακολουθούμε να μαθαίνουμε. Μιας κι έχεις αγάπη στην ορθογραφία:
Συγχίστηκες.
Σύγχιση από το συγχίζομαι
Σύγχυση από το συγχέω

Για τις ηλικίες, πτώση με ήπια κλίση λόφου είναι καλά. Τα άσχημα είναι όταν η πτώση είναι κατακόρυφη σε στυλ πτώση σε πηγάδι.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος PetrosD έγραψε:

Μιλούσα τις προάλλες με ένα φίλο, 42 ετών. Μου είπε ότι στα 40 είναι λες και γυρίζει ένας διακόπτης. Από εκεί και μετά αρχίζει η πτώση. Μου το έκανε και εικόνα! Φαντάσου ένα λόφο. Μέχρι τα 40 ανεβαί΄νεις, στα 40 έχεις φτάσει στην κορυφή και από εκεί και μετά είναι μόνο πτώση.

Συγχύστηκα...

Βλακείες σου έλεγε ο φίλος σου. Δεν υπάρχει ανδρόπαυση.

Το έχω γράψει ξανά:  Η ηλικία  είναι αναπόφευκτη τα γηρατειά είναι επιλογή

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Κρίνοντας από τον πατέρα μου που έχουμε αντίστοιχο σκαρί, μέχρι τα 55-60 του δε χαμπάριαζε τίποτα από θέματα αντοχής/δύναμης. Μετά άρχισαν τα προβλήματα κυρίως με τα πόδια. Πλέον του κάναμε upgrade στο ένα ισχίο με τιτάνιο και σε μερικούς μήνες θα κάνουμε και το άλλο ισχίο το ίδιο, οπότε θα λυθούν τα προβλήματα και των δύο ποδιών.

 

Προσωπικά από τα 30 και μετά αισθάνομαι κάθε χρόνο όλο και πιο δυνατός/ικανός. Ίσως να είναι και θέμα εμπειρίας και να διαχειρίζομαι καλύτερα τις δυνάμεις μου. Με φίλο γυμναστή που το έχω συζητήσει μου έχει πει πως δεν είναι ιδέα μου. Θα δείξει σε κανά δυο μήνες που θα μου στερήσει το βραδινό ύπνο το νέο μέλος της οικογένειας...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για τις ευχες...

πριν 1 ώρα, το μέλος p55 έγραψε:

Νέο Hardware,  αυτό που μας κρατάει πάντα νέους, δηλαδή προϊόντα αντιγήρανσης.

Αυτο ακριβως εκανα και γω ?

Link to comment
Share on other sites

Ολοκαίνουρια εξαρτήματα για να στήσω μηχάνημα έχω να ψωνίσω απο το 2002-3 ούτε που θυμάμαι μετά από τόσα χρόνια...

Πριν από 6-7 χρόνια πήρα το παλιό του αδερφού μου και έκτοτε μόνο 1 SSD και έναν HDD έχω προσθέσει...

Pathetic, για αυτό είμαι έτσι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ολοκαίνουρια εξαρτήματα για να στήσω μηχάνημα έχω να ψωνίσω απο το 2002-3 ούτε που θυμάμαι μετά από τόσα χρόνια...

Πριν από 6-7 χρόνια πήρα το παλιό του αδερφού μου και έκτοτε μόνο 1 SSD και έναν HDD έχω προσθέσει...

Pathetic, για αυτό είμαι έτσι!

Πάρε λίγα φέτος για να αισθανθείς νέος :p

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.