Jump to content


Recommended Posts

πριν 23 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

Είναι κάποιος άρρωστος. Με Η1Ν1. Να ναι καλά ο άνθρωπος.

 

Πέρασαν 3-4 μέρες και αφού έφυγε ο πυρετός επιστρέφει στη δουλειά.

 

Γιατί ρε φίλε; Τι μανία είναι αυτή να παριστάνουμε τον ήρωα στη δουλειά; Σε Open Space με 100+ άτομα και κλιματισμό στο φουλ, θα μας μαζεύει το ΕΚΑΒ.

 

Πάω να ζητήσω άδεια. Αν μεταφέρω τίποτα στο σπίτι (όλοι μας έχουμε κάνει εμβόλια, μόνο ο μικρός δεν γινόταν διότι είναι στις αρχές και έχει φάει πολλά μαζεμένα) την έχω @!#$%^. 

Παρομοίως. Απλά την είχε μάλλον καμιά βδομάδα αλλά δεν φαινόταν πολύ καλά όταν ήρθε στη δουλειά. Κλειστός χώρος με 20 άτομα περιπου... Αν την αρπάξω ποιος φταίει ; Αλλά είχα αρπάξει αμυγδαλίτιδα πριν 1+ μήνα οπότε δεν με έπιασε τπτ από η1ν1 και τα σχετικά :p

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Παρομοίως. Απλά την είχε μάλλον καμιά βδομάδα αλλά δεν φαινόταν πολύ καλά όταν ήρθε στη δουλειά. Κλειστός χώρος με 20 άτομα περιπου... Αν την αρπάξω ποιος φταίει ; Αλλά είχα αρπάξει αμυγδαλίτιδα πριν 1+ μήνα οπότε δεν με έπιασε τπτ από η1ν1 και τα σχετικά :p

 

 

Αυτός! 1-0.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Παρομοίως. Απλά την είχε μάλλον καμιά βδομάδα αλλά δεν φαινόταν πολύ καλά όταν ήρθε στη δουλειά. Κλειστός χώρος με 20 άτομα περιπου... Αν την αρπάξω ποιος φταίει ; Αλλά είχα αρπάξει αμυγδαλίτιδα πριν 1+ μήνα οπότε δεν με έπιασε τπτ από η1ν1 και τα σχετικά [emoji14]
 
Την αμυγδαλίτιδα δεν την αρπάζεις με απλή συνύπαρξη στον ίδιο χώρο.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος ronin13 έγραψε:
πριν 10 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:
Παρομοίως. Απλά την είχε μάλλον καμιά βδομάδα αλλά δεν φαινόταν πολύ καλά όταν ήρθε στη δουλειά. Κλειστός χώρος με 20 άτομα περιπου... Αν την αρπάξω ποιος φταίει ; Αλλά είχα αρπάξει αμυγδαλίτιδα πριν 1+ μήνα οπότε δεν με έπιασε τπτ από η1ν1 και τα σχετικά emoji14.png
 

Περισσότερα  

Την αμυγδαλίτιδα δεν την αρπάζεις με απλή συνύπαρξη στον ίδιο χώρο.

Για τον Η1Ν1 λέω βρε :p

Την αμυγδαλίτιδα δεν ξέρω πως την άρπαξα. Κάθε μέρα χρησιμοποιώ τα ΜΜΜ όποτε κάπου εκεί λογικά :) Δεν έχω ιδέα. 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, tommybertsen said:

Για τον Η1Ν1 λέω βρε :p

Την αμυγδαλίτιδα δεν ξέρω πως την άρπαξα. Κάθε μέρα χρησιμοποιώ τα ΜΜΜ όποτε κάπου εκεί λογικά :) Δεν έχω ιδέα. 

Μήπως έβαλες τίποτα βρώμικο στο στόμα σου; ?

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 44 λεπτά, το μέλος l2phile έγραψε:

Μήπως έβαλες τίποτα βρώμικο στο στόμα σου; ?

Ναι. Πιτόγυρα :hehe: 

πριν 11 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

040.

Είναι το μυστικό μας βιολογικό όπλο μαζικής καταστροφής.

Το 040 περνάει από Θησέως, δεν με βολεύει. Α2/Β2 παίρνω από Συγγρού :bleh: 

Το 040 το παίρνω για Πειραιά ή αν ξεμείνω πουθενά κάνα βράδυ :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Ναι. Πιτόγυρα :hehe: 

Το 040 περνάει από Θησέως, δεν με βολεύει. Α2/Β2 παίρνω από Συγγρού :bleh: 

Το 040 το παίρνω για Πειραιά ή αν ξεμείνω πουθενά κάνα βράδυ :p 

 

Και μια φορα αρκεί.

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tommybertsen said:

Γιατί συγκεκριμένα αυτό όμως;


είσαι μικρός, αθώος και θεσσαλονικιός. 040 κι αν θες δοκίμασε και δυτική Αττική. Για φαρ ουεστ καταστάσεις, Άνω Λιόσια, Ασπρόπυργο και Σχιστό αν σε βγάλει ο δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:


είσαι μικρός, αθώος και θεσσαλονικιός. 040 κι αν θες δοκίμασε και δυτική Αττική. Για φαρ ουεστ καταστάσεις, Άνω Λιόσια, Ασπρόπυργο και Σχιστό αν σε βγάλει ο δρόμος.

 

Το φαρ ουεστ ξεκιναει απο Σαντα Μπαρμπαρα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν με αφορά να κάνω βόλτες στα γκέτο της Αττικής. Τι μικρός και ανόητος Θεσσαλονικιός μου λες δηλαδή; Το 040 το έχω πάρει από την μία μέχρι την άλλη άκρη του. Doesn't make sense. Με την λογική αυτή, πάρε και εσύ το 19 στην Θεσσαλονίκη να πας στον Δενδροπόταμο. 

Link to comment
Share on other sites

1. αθώος, όχι ανόητος.
2. αφού το έχεις πάρει από άκρη σε άκρη θα ξέρεις ότι είναι χειρότερο από το 10 και το 550.
3. δεν έκανα καμία σύγκριση με Θεσσ. το σχόλιο μου (και του rusty) ήταν για διαδρομές στην Αττική. Είμαι βέβαιος ότι υπάρχουν χειρότερα στην υδρόγειο. Ίσως στον Δενδροπόταμο, στο Αφγανιστάν ή κι αλλού.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Δεν με αφορά να κάνω βόλτες στα γκέτο της Αττικής. Τι μικρός και ανόητος Θεσσαλονικιός μου λες δηλαδή; Το 040 το έχω πάρει από την μία μέχρι την άλλη άκρη του. Doesn't make sense. Με την λογική αυτή, πάρε και εσύ το 19 στην Θεσσαλονίκη να πας στον Δενδροπόταμο. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

1. αθώος, όχι ανόητος.
2. αφού το έχεις πάρει από άκρη σε άκρη θα ξέρεις ότι είναι χειρότερο από το 10 και το 550.
3. δεν έκανα καμία σύγκριση με Θεσσ. το σχόλιο μου (και του rusty) ήταν για διαδρομές στην Αττική. Είμαι βέβαιος ότι υπάρχουν χειρότερα στην υδρόγειο. Ίσως στον Δενδροπόταμο, στο Αφγανιστάν ή κι αλλού.
 

Τον λόγο ρώτησα. Ότι παράξενο βλέπω στα αλλά θα το δω και στα υπόλοιπα (τα οποία χρησιμοποιώ). Δεν πήρα το Β12 ή Β15 ή κάπως έτσι που περνάει από το γνωστό σημείο στο Μενίδι και χωρίζεται στη μέση. Μήπως μπερδεύετε το 040 με το 054 που όντως είναι τραγική η κατάσταση; 

Ο Δενδροπόταμος είναι το Μενίδι της Θεσσαλονίκης σε σμίκρυνση ... Και μετά Κορδελιό και Διαβατά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.